Curtin University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Навчання в університеті займає перше місце у світі.

Curtin University - це інноваційний, всесвітній університет, відомий своїми науковими дослідженнями з високим впливом та сильними галузевими партнерствами та підготовкою студентів до успішних успіхів у майбутніх робочих місцях.

Рейтинги

  • Топ 1% університетів у всьому світі Академічний рейтинг світових університетів 2019
  • Друге в світі за мінеральним та гірничим виробництвом QS World University Rankings за темою 2019 року
  • 5-зірковий рейтинг працездатності QS Stars 2018
  • 5-зірковий рейтинг за загальний досвід, початкову зарплату, якість викладання, залучення учнів та ресурси навчання . Посібник з хороших університетів 2019-2020
  • 95% наукових досліджень оцінювались за рівнем світового стандарту « Досконалість дослідження Австралії 2018»

Робота інтегрованого навчання

Досвідчене навчання високо цінується роботодавцями та застосовується на всіх наших курсах. Під час навчання ви будете занурені в багате технологією середовище, що копіює реальні робочі місця, надаючи справжній досвід.

Залежно від вашого курсу, ви будете застосовувати свої вміння та знання через галузеві проекти, стажування, польові роботи, дослідницькі ініціативи чи відвідування сайтів. Це навчання в реальному світі робить вас на крок попереду конкуренції та дає вам цінні професійні позначення.

Ви також отримаєте користь від міцних зв'язків Кертіна з бізнесом та промисловістю та матимете можливість відвідувати мережеві заходи, гостьові лекції та семінари. Деякі з наших партнерів у галузі - BHP, Cisco, Chevron, NASA, Tencent та Woodside.

Випускні результати

Післядипломна ступінь з Кертіна може збільшити ваші майбутні перспективи. У звіті показників якості 2018 року для навчання та викладання (QILT) було встановлено, що випускники Кертіна, які мають ступінь аспірантури, заробляли найвищі зарплати серед своїх однолітків-випускників у Західній Австралії.

Практичне навчання та практичний досвід зміцнюють ваші навички на робочому місці, тому ви можете процвітати у своїй кар’єрі, коли закінчите навчання. Як випускник, ви приєднаєтесь до глобальної спільноти випускників, яка має 230 000 чоловік, яка забезпечує галузеві та однорангові зв’язки протягом усього професійного шляху.

Досвід студентів у Кертіні

Кертін Перт у Західній Австралії - це яскравий та привітний кампус, із сучасними будівлями та прекрасними рідними садами. Ми розташовані всього в 15 хвилинах від центру міста, тож ви близькі до основних торгових точок, ділового району та культурних заходів.

У кампусі ви можете насолоджуватися різноманітними видами діяльності, включаючи спорт та фітнес, соціальні клуби, безкоштовні розваги та волонтерські роботи. Є різні варіанти харчування та простори для вивчення, відпочинку та розслаблення. Ви також отримаєте доступ до служб підтримки, включаючи охорону здоров'я, догляд за дітьми, житло, навчання та підтримку кар’єри.

123304_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722e7cd3944dc55c_1280.jpgStockSnap / Pixabay

Стипендії

Ми пропонуємо ряд стипендій, щоб допомогти вам у навчанні . Стипендії доступні для отримання післядипломної підготовки в різних галузях бізнесу, гуманітарних наук, наук про здоров'я, науки та техніки.

Дослідження

Ми є провідною установою з питань досконалості та інноваційних досліджень . Наше дослідження спрямоване на вирішення визначених проблем для галузі та суспільства та розширення меж людських знань.

Наші міцні партнерські стосунки з галузями, академічними та урядовими групами приваблюють видатних студентів та співробітників з усього світу, які сприяють результатам досліджень, що дуже приносять користь місцевим та глобальним громадам. Деякі наші дослідницькі ініціативи були успішно переведені на нові продукти та послуги та стали компаніями, що перелічені ASX.

Розташування

Перт

Curtin University

Address
Kent Street
6102 Перт, Західна Австралія, Австралія
Телефон
+61 8 9266 9266

Дубай

Curtin Dubai

Address
Block 11, 4th floor
Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати
Телефон
+971 4 245 2500

Moka

Curtin Mauritius

Address
QGC7+G8 Moka
Moka, Район Мока, Маврикій
Телефон
+230 401 6511

Сінгапур

Curtin Singapore

Address
90 & 92 Jalan Rajah
Сінгапур, Сінгапур
Веб-сайт
Телефон
+65 6593 8000

Miri

Curtin Malaysia

Address
CDT 250
98009 Miri, Саравак, Малайзія
Телефон
+60 85 63 0100 (GMT +8)