Institute of Science and Technology Austria (IST Austria)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Institute of Science and Technology Austria (IST Austria) - молодий міжнародний інститут, присвячений основним науковим дослідженням та аспірантурі природничих та математичних наук, розташований у Клостернеубурзі на околиці Відня.

IST Австрія зобов’язана проводити дослідження світового рівня. До 2026 року до 90 дослідницьких груп здійснюватимуть дослідження в міжнародних сучасних умовах.

Однією з ознак програми доктора наук IST Austria є спільний досвід випускників школи. Початковий етап дослідження сприяє широкому впливу важливих наукових підходів та проблем. Це дозволяє студентам закласти міцну основу для інтенсивних досліджень на другій фазі програми доктора наук.123859_IST_Austria_aerial-2_resized.jpg

Присвячення фундаментальним науковим дослідженням

Стратегія найму викладачів IST в Австрії інкапсульована девізом Люди перед місцем; якість перед швидкістю . Ми присвячені залученню найкращих розумів світу до IST Австрії для проведення передових наукових досліджень. Інститут був відкритий у 2009 році та зросте до 90 дослідницьких груп до 2026 року. Цей захоплюючий імпульс рухається вперед кожним вченим, який додається до нашої команди, включаючи кожного докторанта.

Міжнародне та різноманітне наукове співтовариство

Наші вчені, від професорів до постдокторів до студентів, приїжджають з усіх куточків світу, представляючи понад 70 різних національностей, і спираючись на наукові дослідження та ступеня, отримані від найкращих світових наукових інститутів та університетів.

Англомовний

Ми використовуємо англійську мову в усьому інституті як мову навчання та спілкування.

Міждисциплінарний

Для нашої випускної програми у стилі США характерна сучасна комплексна підготовка з особливим акцентом на міждисциплінарність.

Наступний графік показує міжгрупові співпраці в IST Austria на основі публікацій у співавторстві з 2018 року.

Cross_Group_Collaboration_2018_IST-Austria_Interdisciplinarity-1.png

Передовий навчальний тренінг

Студенти тісно співпрацюють із видатними викладачами в межах невеликих дослідницьких груп та мають доступ до першокласних закладів. Студенти проводять перший рік, виконуючи курсові роботи та ротації, перш ніж приєднатися до групи.

Ця перша фаза дослідження дозволяє студентам бути впевненими, що тема дослідження, як і дослідницька група, є найкращим співвідношенням для них, перш ніж розпочати глибоке дисертаційне дослідження на другому етапі.

Вступ на ступінь бакалавра або магістра

Ми вітаємо студентів, які здобули ступінь бакалавра або магістра наук, щоб подати заявку на нашу докторську програму.

6 Доріжки навчання

Існує шість композицій докторантури:

 • Біологія
 • Комп'ютерна наука
 • Дані науки
 • Математика
 • Неврологія
 • Фізика

Дослідницькі групи

 • 53 дослідницькі групи у 2019 році
 • 90 дослідницьких груп до 2026 року

« Студенти - життєвий шлях науки. Послухайте, що говорить професор Дарія Сіхаус про важливість студентів в IST Austria.

Підрозділи наукової служби

Підрозділи наукової служби (СБУ) забезпечують підтримку наукових потреб вчених. IST Austria розміщує такі SSU:

 • Біовізуалізація
 • Електронна мікроскопія
 • Бібліотека
 • Фонд наук про життя
 • Машинобудівний магазин Miba
 • Нанофабрикація
 • Доклінічний заклад
 • Наукові обчислення

Гранти

У всіх галузях досліджень фінансування є дуже важливою темою. IST Австрія покладається на різноманітні джерела фінансування для підтримки всіх своїх дослідників. Бюро грантів є для того, щоб підтримати вчених IST, які хотіли б подати заявку на зовнішнє фінансування.

Під час заснування IST Австрії у 2006 році федеральним урядом було залишено 95 мільйонів євро як умовний бюджет, залежний від результатів діяльності, який можна забезпечити лише за умови, що Інститут отримає таку ж суму в сторонніх фондах до 2016 року. протягом останніх років був надзвичайно успішним у залученні сторонніх коштів. З 53 професорів, які зараз працюють за контрактом, 34 професори - дві третини - отримали грант від Європейської наукової ради. Тільки у 2016 році вченим з IST Austria було вручено три грантові гранти, два гранти консолідації та п’ять початкових грантів. Випускник школи є бенефіціаром однієї з найбільших нагород, отриманих в Інституті дотепер: у 2015 році міждисциплінарною докторською програмою IST Австрії було виділено 4,4 мільйона євро за допомогою грант від Європейського Союзу Марії Склодовської-Кюрі.

Загалом Інститут придбав понад 120 мільйонів євро за рахунок стороннього наукового фінансування. Крім того, IST Austria отримала пожертви приватного сектору на суму близько 18,5 мільйонів євро. Разом це становить понад 130 мільйонів євро за рахунок сторонніх коштів.

Інститут колоквії

Щотижневий інститут-колоквіум - головний науковий семінар в IST Austria. Вчені з усього світу та з усіх дисциплін природничих наук запрошують представити свої останні висновки.

Оцінки інституту

На регулярній основі інститут відвідують міжнародні оглядові комісії, що складаються з провідних вчених з усього світу (включаючи лауреатів Нобелівської премії) для формування незалежної оцінки інституту.

Кар'єра

Наші видатні випускники продовжили успішну кар'єру після аспірантури в IST Austria.

Аспіранти отримують підтримку завдяки нашим менторським програмам та програмам кар’єрного розвитку, які зосереджені на навчанні передавальним навичкам для наукових шкіл та поза ними. Протягом свого навчання докторанти отримують підтримку служби кар’єри, яка надає консультації та навчання щодо кар’єрного розвитку.

Також проводяться регулярні переговори TWIST, організовані Офісом з трансферу технологій, метою яких є підтримка дослідників у комерційному розвитку та використанні їхніх результатів досліджень.

Куди їдуть наші випускники?

Ця інфографіка показує, куди відправляються наші випускники після їх закінчення.

IST-Austria_Where-do-alumni-go_piechart-e1541512843946.png

Де IST Австрія?

Інститут - це лише 25 хвилин їзди на автобусі від Відня, який послідовно вважається одним з найкращих міст у світі, де можна жити. Наші студенти мають вибір жити в Клостернеубурзі, тихому районі, оточеному красивими лісами, або прямо в суєту Відня. Також у нас є ряд варіантів житла на території кампусу.

Розташування

Klosterneuburg

Address
Am Campus,1
3400 Klosterneuburg, Нижня Австрія, Австрія