Management Center Innsbruck

Введення

Прочитайте офіційний опис

Підприємницька школа ®

Центр Management Center Innsbruck поєднує в собі найкращі науки, економіку та консультації з унікальною концепцією міжнародної підприємницької школи ® . Заснований у 1995/96 роках як опора унікальної концепції відкритого університету Інсбрука, Management Center Innsbruck завоював чільне місце в міжнародному ландшафті вищої освіти.

Сьогодні понад 3400 студентів, 1000 викладачів, 276 університетів-партнерів з усього світу, а також безліч випускників та роботодавців високо цінують те, що може запропонувати Підприємницька школа ® . У рамках концепції "Всеосяжного університету Інсбрук" MCI прагне нав'язати мотивованих людей, які хочуть будувати своє майбутнє завдяки цілеспрямованій постійній освіті, в особистому та професійному розвитку. MCI пропонує випускникам, недипломникам та аспірантам освітні програми найвищого рівня для старших та молодших керівників усіх рівнів управління та галузей.

Програми MCI зосереджені на всіх рівнях особистості та включають сфери найсучасніших знань з науки та практики, що стосуються бізнесу та суспільства. Як міжнародний інформаційно-комунікаційний центр, MCI відкритий до нових перспектив, методів та проектів. Конструктивний діалог та співпраця міждисциплінарних компетенцій - два з опор викладання та навчання в MCI. MCI підтримує конкурентоспроможність організацій та впливає на професіоналізацію бізнесу, адміністрації, політики та культури. Прикладні дослідження та розробки особливо цінуються в MCI для посилення інновацій у місцевих компаніях та забезпечення навчання, орієнтованого на якість.

Вбудований у широку мережу меценатів, спонсорів та партнерів, MCI є важливим двигуном у позиціонуванні Інсбруку, Тіролу та Австрії як центру академічних та міжнародних зустрічей. Наша сусідська співпраця з Інсбруцьким університетом, близькість до жвавого Старого міста Інсбрука та потужна архітектура локації є вираженням філософії та місії цього міжнародного зразкового центру вищої освіти.


Наше завдання

Management Center Innsbruck MCI Management Center Innsbruck слідує концепції підприємницької школи ® . MCI надає можливість мотивувати людей до досягнення видатних результатів, забезпечує глибоку академічну компетентність та створює інноваційні передачі ноу-хау у сильній міжнародній мережі.


Наші фактори успіху

Якісне викладання: Висока якість викладання забезпечує наше місце серед провідних академічних закладів у німецькомовному світі.

Інтелектуальний внесок: наш інтелектуальний внесок застосовується, стосується бізнесу та орієнтований на рішення.

Міжнародна орієнтація: наша сильна міжнародна орієнтація створює ноу-хау, престиж та додаткову вартість для наших клієнтів.

Орієнтація на споживача та обслуговування: орієнтація на споживача та обслуговування є зразковою.

Люди та культура: наша корпоративна культура процвітає на взаємній довірі, відданості наших працівників, підприємницькому дусі та відповідальності перед суспільством.

Бренд: Бренд MCI є всесвітньо відомим і означає продуктивність, професіоналізм, знання та компетентність.

Мережа: Наша міжнародна мережа створює конкурентоспроможну перевагу та додає цінності для наших зацікавлених сторін.

Інновації: Постійні інновації складають основу нашої позиції на ринку та забезпечують нашу конкурентоспроможність.

Інфраструктура: Наша відмінна інфраструктура створює привабливе та стимулююче середовище.


Кампус

Management Center Innsbruck (MCI) створив репутацію міжнародно орієнтованого університету прикладних наук через орієнтацію на споживача та послідовне управління якістю. Тірольські гори в межах розуміння, неперевершені спортивні розваги в регіоні, близькість до Німеччини, Швейцарії та Італії та давня академічна традиція Інсбруку - все це гарантує унікальну атмосферу для студентів.

У своїх центральних місцях MCI пропонує видатну інфраструктуру з привабливими та добре обладнаними лекційними залами, комп’ютерними лабораторіями та груповими робочими кімнатами, із сучасними робочими станціями та дослідницькими приміщеннями, студентськими гуртожитками поблизу, широким вибором хорошого місця для їжі, зручна парковка та відмінний громадський транспорт.

Розташування

Інсбрук

Address
Universitätsstraße,15
6020 Інсбрук, Тіроль, Австрія
Телефон
+43 512 2070 – 2100

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

AACSB Accredited

Програми