Прочитайте офіційний опис

Vienna Graduate School Of Finance (VGSF) є центром передового досвіду для фінансів. Розташована у Відні (Австрія), вона була заснована Інститутом передових досліджень (IHS), Віденським університетом та ВУ (Віденський університет економіки та бізнесу). Ці три інститути об'єднали зусилля та свої знання, щоб створити центр у Відні, метою якого є підготовка міжнародно визнаних досліджень та надання конкурентної освіти в галузі акушерства.

VGSF пропонує структуровану, повну денну програму PhD в галузі фінансів. Ми пропонуємо стимулюючий навчальний та дослідницький середовище та фінансову підтримку видатних студентів з усього світу. Наш факультет включає професорів та молодших факультетів IHS, Віденського університету та WU. Вони - видатні професіонали, у своїй галузі досліджень, які публікують видатні журнали. VGSF регулярно запрошує провідних учених навчати курси та представити свою поточну роботу. Наші випускники можуть з нетерпінням чекати на нагороду в провідних академічних установах.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

PhD

Vienna Graduate School Of Finance

Vienna Graduate School Of Finance (VGSF) запрошує перспективних студентів з видатними академічними профілями для подання заявки на нашу аспірантуру в галузі фінансів. VGS ... [+]

Кандидат фінансів - Vienna Graduate School Of Finance

Vienna Graduate School Of Finance (VGSF) запрошує перспективних студентів з видатними академічними профілями для подання заявки на нашу аспірантуру в галузі фінансів. VGSF є результатом співпраці трьох установ: Інституту передових досліджень (IHS), Віденського університету та WU (Віденський університет економіки та бізнесу).

Основні сильні сторони програми:

Програма PhD - це 5-річна програма повного дня, структурована у курсових та дослідницьких роботах. Докторські студенти отримують вигоду від стимулюючого дослідження та навчального середовища та отримують постійне керівництво факультету протягом всієї програми. У VGSF ви більше ніж студент; Ви є колегою та членом нашої громади. Члени факультету є провідними фахівцями у своїх галузях та співпрацюють з відомими професіоналами та науковцями з усього світу, які регулярно запрошуються до VGSF для проведення лекцій або семінарів.... [-]

Австрія Відень
інформація
англійська
Денне навчання
5 років
Кампус
Детальніше англійською мовою