United Business Institutes

Введення

Прочитайте офіційний опис

United Business Institutes (UBI) - приватний вищий навчальний заклад у Брюсселі, Бельгія, з прилеглими кампусами в Люксембурзі та Китаї. З часу свого заснування в 1992 році UBI забезпечує найвищу британську бізнес-освіту на рівні бакалаврату, аспірантури та аспірантури. Усі студенти UBI навчаються на здобуття всесвітньо визнаного диплому у Великобританії завдяки партнерству UBI з Університетом Middlesex, Лондон (Великобританія).

Програми ступінь UBI зосереджені на бізнесі в міжнародному контексті і, таким чином, включають різноманітні аспекти міжнародного менеджменту та глобальної економіки протягом усіх курсів. Далі школа розробляє спеціальні програми занурення, які дозволяють студентам відчути глобальні бізнес-теми з перших рук. Наприклад, під час Глобального курсу занурення в Китай, студенти вирушають у тижневу подорож до Шанхая, щоб дізнатися про Азію та її ділове середовище.

Курси UBI цілеспрямовано розробляються для поєднання поточних реальних тем з останніми в управлінському мисленні. UBI вірить в освіту, яка готує своїх студентів до професійного середовища і, таким чином, робить акцент на практичних проектах, орієнтованій на кар’єру діяльність та стажування.

Наступною ознакою освітнього підходу UBI є саме особисте середовище викладання та навчання, яке UBI як приватний заклад здатний забезпечити своїм студентам. Невеликі аудиторії та безпосередня взаємодія та керівництво викладачами та працівниками дозволяють студентам розвивати індивідуальні навички та шляхи кар’єри. Студенти UBI стають частиною згуртованої спільноти студентів, викладачів, викладачів та наших шанованих випускників у всьому світі.

Ця вдала комбінація завоювання всесвітньо визнаного ступеня Великобританії, орієнтація на міжнародний менеджмент, орієнтацію на кар’єру та дуже особисте середовище розвитку була розширена до відкриття нових містечок у Люксембурзі у 2013 році та Китаї у 2018 році.

Розташування

Брюссель

Address
Rue de Namur 48
1000 Брюссель, Брюссель, Бельгія

Вільц

Address
Château de Wiltz
9516 Вільц, Дікірх, Люксембург

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: