Brazilian School of Public and Business Administration

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа

Перша школа державного управління в Латинській Америці, Бразильська школа державного управління при Фонді Гетуліо Варгаса (FGV / EBAP) була заснована в Ріо-де-Жанейро 15 квітня 1952 року завдяки партнерству між ООН (ООН) та FGV, з метою відповіді на запити кваліфікованих фахівців у цій галузі.

У 2002 році вона була перейменована в Brazilian School of Public and Business Administration (EBAPE), відображаючи її діяльність в приватному секторі, що фактично проводилася з моменту її заснування. Протягом цих десятиліть він зміцнив свій авторитет та законність завдяки приголомшливій здатності надавати своїм учням знання про найвищий рівень, приводячи їх у виробничий процес, який вважається відмінним.

120152_Capture123.JPG

Піонерський дух

  • Перша школа Латинської Америки, яка запропонувала магістратуру з адміністрації;
  • Перші книги Бразилії про роботу адміністрації, опубліковані цією школою;
  • Перший заклад у Бразилії, який застосував систему зарахування на курси та кредити;
  • Перше президентство та штаб-квартира Національної асоціації післядипломних досліджень та досліджень в адміністрації (ANPAD)
  • У 1961 р. Колишній федеральний конгресмен та професор EBAPE Альберто Геррейро Рамос склав проект Положення про професію адміністратора, підтверджений Законом № 4769, прийнятим 9 вересня 1965 року.

Місія

Формувати та поширювати знання в галузі управління, одночасно зміцнюючи синергію між державним та приватним секторами, шляхом підготовки фахівців до впливу з концептуальною та методологічною суворістю, ідеями та діями, що стосуються розвитку Бразилії.

Інфраструктура

Технологічна структура, запропонована студентам FGV / EBAPE, сумісна з його науковим досвідом. Її ІТ-лабораторії оснащені науковим програмним забезпеченням, укомплектованим РК-дисплеями, DVD-зчитувачем / рекордерами та роздрукованим пулом, усі вони доступні для використання у робочий час приміщення, за винятком випадків, коли лабораторії використовуються для практичних курсів.

Ця бізнес-школа також пропонує доступ до Інтернету Wi-Fi та кваліфікований персонал служби технічної допомоги, що забезпечує підтримку та усунення труднощів, пов'язаних з комп'ютером для студентів та викладачів.

У кабінетах із кондиціонером може розміститися близько п'ятдесяти студентів, тоді як Фонд Гетуліо Варгас також пропонує п'ять аудиторій, в яких можуть проводитись заходи, семінари, семінари та заняття.

Місцезнаходження

Ріо-де-Жанейро

Найвідоміше місто Бразилії, Ріо-де-Жанейро, славиться у всьому світі своєю сильною та перспективною економікою. З чисельністю населення понад п'ятнадцять мільйонів, що формує другий за величиною ринок Бразилії, він пропонує вигідні умови для корпоративних новачків і цінує нові інвестиції. Але жодна з цих переваг не може перевершити її туристичний потенціал: щороку він вітає тисячі відвідувачів з усього світу, привертаючись до його прекрасних пляжів та інших природних визначних пам'яток, включаючи Карнавал і перш за все жваву гостинність своїх людей.

119997_brazil-dawn-fog-161212.jpg

FGV

Розташований у південній зоні Ріо-де-Жанейро, FGV виходить на один з найвідоміших у світі і захоплюючий вид: Сахарний хліб. Відкритий 20 грудня 1968 року, його штаб-квартира була створена одним з найвпливовіших імен сучасної міжнародної архітектури: бразильцем Оскаром Німейєром.

Головна будівля FGV стикається з бухтою Enseada de Botafogo з велосипедною доріжкою на березі моря та зеленими зонами, які ідеально підходять для прогулянок та інших заходів на свіжому повітрі. Поруч із давно створеними мікрорайонами, такими як Копакабана, Фламенго, Хумайта, Жардим Ботаніко, Урка, Глорія та Катета, а також центром КБР, він оточений хостелами та готелями, барами, торговими центрами та магазинами, станціями метро та автобусними лініями , а також офісні будівлі, де розміщуються головні офіси великих бразильських та багатонаціональних корпорацій.

Міжнародна акредитація

AACSB International (AACSB)

119994_aacsb-logo-accredited-vert-color-rgb-reduzido.png

У 2018 році FGV EBAPE був нагороджений печаткою AACSB найважливішим органом з акредитації бізнес-шкіл США. У Бразилії лише три бразильські бізнес-школи мають цю печатку. За допомогою процесу акредитації AACSB прагне сприяти залученню, прискоренню інновацій та збільшенню впливу на освіту виконавців. Це міжнародне визнання спеціалізованої акредитації AACSB для бізнес-програм на бакалаврському, магістерському та докторському рівнях зміцнює майстерність факультету FGV EBAPE та його сучасне викладання, а також його прихильність до постійного вдосконалення всіх програм. Отже, бути бізнес-школою, акредитованою за AACSB, означає бути частиною виборної групи шкіл з найвищими стандартами бізнес-освіти та менеджменту у світі та з мережею висококваліфікованих студентів.

Європейський фонд розвитку менеджменту (EFMD)

119995_equis_logo13-lr_0.png

У 2014 році FGV EBAPE отримала акредитацію EQUIS Європейською системою підвищення якості (EFMD), однією з найважливіших акредитацій бізнесу в академічному світі. Акредитація EQUIS з боку EFMD, міжнародного органу, який оцінює навчальні заклади управління, є важливим міжнародним визнанням якості Школи та такою, що присуджується лише установам, які відповідають найвимогливішим міжнародним стандартам якості викладання та досліджень. У Бразилії лише чотири заклади окрім FGV EBAPE. EQUIS присуджується університетам та коледжам, які демонструють високу ступінь інтернаціоналізації.

Міжнародна комісія з питань акредитації освіти та навчання державних адміністрацій (ICAPA)

120017_logo_ciapa_2015-vecto-1024x429.jpg

Міжнародна комісія з питань акредитації освіти та підготовки державних адміністрацій (ICAPA) concedido ao Mestrado Profissional em Administração Pública (MAP). Este rechecimento internacional, regido pelas normas do Conselho de Administrativeção da Міжнародна асоціація шкіл та інститутів адміністрації (IASIA), Концепція про інститути інших відомств для викладу освітніх та формальних підрозділів у адміністраційній програмі.

Окрім підтримки акредитацій EQUIS та ICAPA, школа також працює над акредитацією Американською асоціацією колегіальних шкіл бізнесу (AACSB) та Мережею шкіл публічної політики, справ та адміністрації (NASPAA).

120153_Capture321.JPG

Координація щодо вдосконалення персоналу вищої освіти (CAPES)

  • MSc
  • Магістерські програми з питань адміністративного управління (EMBA): 5 клас. | Найвищий бал за професійні програми.
  • Професійні магістри з державного управління (MPA): 4 клас. | Найвищий бал, досягнутий програмою stricto sensu в першій оцінці.

Джерело: Координатор вищої освіти персоналу університету

Найвищий бал у Національному тесті на працездатність студентів (ENADE): 5

Другий рік поспіль FGV / EBAPE, визнаний найкращою бізнес-школою, входить до трійки кращих закладів вищої освіти Бразилії, згідно з Загальним рейтингом програм (IGC), оприлюдненим 18 грудня 2014 року Міністерством освіти (MEC) .

Джерело: Міністерство освіти (ОВК).

Найвищий бал для програми бакалаврського бізнесу

Путівник для студентів, виданий видавництвом «Едітора Абріл» - 2016

Розташування

Ріо-де-Жанейро

Address
Edifício Roberto Campos - R. Jorn. Orlando Dantas, 30 - Botafogo, Rio de Janeiro - RJ, 22231-010
Ріо-де-Жанейро, Держава Ріо-де-Жанейро, Бразилія

Bailrigg

Address
Lancaster University
LA1 4YW Bailrigg, Англія, Великобританія

Монреаль

Address
McGill University
Rue Sherbrooke Ouest,845

H3A 0G4 Монреаль, Квебек, Канада

Йокогама

Address
Yokohama National University
240-8501 Йокогама, Префектура Канагава, Японія

Бенгалуру

Address
Indian Institute of Management Bangalore
560051 Бенгалуру, Карнатака, Індія

Акредитації

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: