Прочитайте офіційний опис

58449_girl-ethiopian-child-portrait-38634.jpeg

Наше бачення полягає в рівноправних та стабільних суспільствах, місцевому та глобальному, де кожен може жити безпечно, виконуючи життя, позбавлене бідності та несправедливості. Ми щиро віримо, що найсучасніші дослідження, знання та докази мають вирішальне значення для формування змін, необхідних для реалізації нашого широкого бачення, а також для підтримки людей, суспільств та інституцій, щоб орієнтуватися на виклики, що стоять перед нами. Але динамічні глобальні контексти та виклики вимагають нових видів досліджень та знань, розроблених і спільних новими способами.

Як ми будемо мати різницю?

Через нашу прихильність до впровадження передового досвіду, що застосовується у взаємопов'язаних сферах досліджень та знань, навчання та навчання, комунікацій та впливу, ми будемо працювати на місцевому та глобальному рівнях у взаємному навчанні в напрямку трансформацій, які зменшують нерівність, прискорюють стійкість і створюють більш інклюзивні та безпечні суспільства.

Робота в партнерстві для вирішення глобальних проблем

Наша стратегія на 2015-2020 рр. Спирається на три вирішальні проблеми.

Зменшити нерівності

Знизити нерівності, включаючи економічну, соціальну та політичну нерівність, які перетинаються та загрожують підірвати майбутній прогрес у скороченні бідності та забезпечать більш рівномірне використання переваг глобального економічного зростання, що сприятиме покращенню засобів до існування та добробуту громад в усьому світі.

Прискорити стійкість

Прискорення стабільності для вирішення нагальних проблем екології та зміни клімату шляхом реструктуризації економік та суспільства та пошуку шляхів розвитку, що задовольняють глобальний попит на ресурси, забезпечуючи місцеві засоби до існування та правосуддя в умовах все більш гнітючого та урбанізованого світу.

Побудуйте інклюзивні та безпечні суспільства

Побудуйте інклюзивні та безпечні суспільства, в яких громадяни захищені від погроз від конфліктів, а також від екологічних, економічних, політичних та соціальних шоків та відчувають, що вони ставляться до участі в управлінні громадами, в яких вони живуть.

Ми розроблятимемо та застосувати наш підхід до високої кваліфікації, включаючи зміцнення глобальних партнерських відносин, щоб забезпечити суттєву роботу нашої роботи для вирішення цих проблем.

Наші цілі

  1. Сприяти трансформаціям, які зменшують нерівності, прискорюють стійкість і створюють всеосяжні, безпечні суспільства.
  2. Включіть інтегровану майстерність та її чотири опори у всьому, що ми робимо.
  3. Працюйте на місцевому та глобальному рівнях у рамках універсальної розробки.
  4. Створіть інститут, який процвітає фінансово та організаційно та живе своїми цінностями.

Що за професію?

Займана майстерністю - особливий підхід IDS до побудови та мобілізації знань, а також до навчання та взаємного навчання для розвитку. Займана майстерністю означає, що висока якість нашої роботи (досконалості) залежить від того, як вона зв'язується з та включає тих, хто лежить в основі змін, які ми хочемо бачити (займатися).

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

PhD

Institute of Development Studies

Ми пропонуємо програму наглядового навчання, що веде до кандидата наук, у темах, які тісно пов'язані з нашими поточними пріоритетами в галузі досліджень. ... [+]

Світові лідери в галузі розвитку досліджень

IDS є провідним міжнародним інститутом з досліджень в галузі розвитку, навчання та навчання, впливу та комунікацій, що базується в Університеті Сассексу. Університет Сассексу займає перше місце у світі для досліджень розвитку. Цей світовий рейтинг QS відображає високу репутацію та якість досліджень та пропонованих курсів по всьому університетському містечку, в тому числі IDS. ... [-]

Великобританія Брайтон
інформація
англійська
Заочне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
Institute of Development Studies Library Road Brighton BN1 9RE UK
Брайтон, Англія, Великобританія