Institute of Development Studies

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про IDS

Institute of Development Studies (IDS) - це глобальна дослідницька та навчальна організація для справедливих та стійких змін. У партнерстві з Університетом Сассекса IDS займає перше місце в світі за дослідженнями розвитку за ранжуванням університету QS.

Ми пропонуємо передові дослідження, навчання та навчання світового класу, щоб трансформувати підходи до справедливого та сталого розвитку, що допомагає забезпечити краще життя для всіх, у будь-якому місці

Вчіться з найкращими

Студенти та дослідники IDS приїжджають з усіх куточків світу та об'єднуються у своїй відданості допомогти у вирішенні реальних проблем, таких як хвороби, зміни клімату та конфлікти.

IDS стоїть на передньому плані розвитку. На відміну від багатьох традиційних університетів, наші студенти оточені дослідниками в дії, які працюють на справедливі та стійкі зміни. Якість нашого викладання та різноманітність нашого міжнародного студентського корпусу створює середовище, яке надихає, інформує та дає можливість наступному поколінню чемпіонів розвитку вчитися найкращим чином.

Наші ступеня приваблюють студентів, які працюють в INGO, урядах, організаціях громадянського суспільства, академічних установах, бізнесі та інших місцях, які хочуть просунути свої теоретичні та практичні уявлення про розвиток, покращити свої кар’єрні перспективи та зробити світ кращим.

Наші випускники продовжували займати керівні посади у таких глобальних організаціях, як Світовий банк та Організація Об'єднаних Націй, а також у провідних організаціях громадянського суспільства, а також ставали міністрами та посадовими особами у національних урядах усього світу. У 2018 році президентом Коста-Ріки був обраний випускник Карлоса Альварадо Кесада.

Дізнайтеся більше про наші магістерські курси післядипломної освіти , нашу популярну науково-дослідну програму доктора наук та наші курси професійної підготовки .

Розташування

Брайтон

Address
Institute of Development Studies
Library Road
Brighton BN1 9RE UK

Брайтон, Англія, Великобританія