Selinus University of Science and Literature

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наш університет - це вільний і приватний заклад. Він юридично зареєстрований як IBC у штаті Співдружність Домініка та в Італії як постійне представництво. Це незалежний міжнародний університет, який займається виключно освітою в Інтернеті та дистанційному навчанні: іншими словами, відкритий університет для дорослих, який серйозно займається своєю інституційною роботою.

Наші дорослі студенти дуже багато працюють над тим, щоб отримати ступінь. Цей університет не є і ніколи не був ступенем заводу, і ми негайно відхилимо такі заявки. Наш головний акцент завжди був пропонувати найвищу якість освіти дорослим студентам. Ступені, присвоєні Університетом Селінуса, були визнані міжнародним приватним сектором та прийняті міжнародними компаніями.

Щодо акредитації, особливо для студентів із США, ми ніколи не втомлюємось пояснювати систему реальності. Заробити акредитацію в США є добровільним

Школи, як правило, заздалегідь ознайомлюються зі стандартами агентства та проводять кілька місяців на підготовку до перевірки акредитації. Якщо вони пройдуть рецензію та отримають акредитацію, це схвалення їхньої школи як законного вищої школи, що відповідає прийнятному рівню якості. Деякі школи можуть включати свій статус акредитації в інформацію про коледж, яку вони представляють потенційним студентам.

Так само, як існують визнані акредитуючі агенції, існують і нерозпізнані агенції. Це просто означає, що їхні стандарти не були переглянуті Міністерством освіти або CHEA. Існує цілий ряд причин, через які агентство може не бути визнане. Наприклад, агентство може працювати над визнанням у Департаменті чи CHEA, або воно не може відповідати критеріям визнання будь-якою організацією. Незалежно від причини, важливо пам’ятати про це, вивчаючи інформацію про коледж.

Вам слід з обережністю розглядати непризнані агенції з акредитації, поки ви не зможете оцінити їх репутацію. Непризнане агентство не обов'язково має низькі стандарти якості, але важливо знати, що багато роботодавців у США визнають лише ступінь в установах, акредитованих визнаним агентством.

З цієї причини наш університет приймає лише студентів, які вже є професійно створеними. Наші студенти використовують ступінь не для пошуку роботи, а для легітимізації своєї професійної ролі, яка вже успішно займається. Ступінь університету Селінус заслуговує поваги, поваги та престижу та часто покращує соціальне становище та працю.

126129_pexels-photo-1438072.jpegБуро тисячоліття / Пікселі

Як навчатись у Селінусі

Домашня студія SUSL

Дипломні курси університету Селінуса на відстань складаються з вивчення відведених підручників та виготовлення звітів про прочитані підручники відповідно до вказівок, встановлених Селінусом та педагогічним університетом, які ви можете знайти за посиланням "педагогіка" веб-сайт університету Селінуса.

Дорослі студенти можуть записатися на програму APEL (Акредитація попереднього досвіду навчання). Ця програма зарезервована для професіоналів, підприємців, менеджерів, чиновників, письменників, художників тощо. З дипломом середньої школи та принаймні 25-річним віком та 3-х роком активності, продемонстрованою у дослідженні, вони обрали галузь. 30 років потрібно для кандидата наук.

Педагогіка

Система навчальних програм Університету наук та літератури Селінуса розроблена для кожного студента і базується на "навчальних одиницях", що складаються з текстів, роздаткових матеріалів, лекцій, відеокурсів, електронних книг. Екзамени замінюються коротким звітом про навчання (Екзаменаційний блок), розробленим як міні-дисертація.

Навчальні матеріали відповідно до дисципліни навчання підбираються та підбираються для заохочення критичного мислення та практичного застосування набутих знань. Педагогічний метод реалізується для того, щоб допомогти учням, дорослим, часто зайнятим роботою та сім’єю, критично мислити та грамотно звертатися до рекомендованих книг та відео-уроків, з одного боку, шляхом підвищення їх інтелектуальних можливостей, з іншого - здатності розвивати інтегровану писемність проектів.

Система навчання без сили, яка веде школяра, а за ним його радник для студентів, вільно розробити конкретну програму навчання, засновану на особистих придбаннях, щоб задовольнити її час та досягти поставлених цілей. В університеті Селінус студент не має зобов'язань вчитися відразу або до конкретних дат. Він може читати її тексти і переглядати кожне відео-урок багато разів, відкриваючи свій особистий метод навчання. Більше того, він може будь-коли звернутися до свого студентського радника за допомогою, роз'ясненнями, підтримкою.

Те, що оцінюється з метою навчальної програми, не є простою інформацією, що засвоюється, тому що еволюція думки студента поза простим поглядом на предметний предмет має бути передусім силою цінності совісті та усвідомлення того, що дослідження не є проста обробка більш-менш корисних понять як ефективно корисної моделі для їх соціальних потреб, людських та громадянських.

Коротше кажучи, педагогічна модель Університету Селінуса полягає в тому, щоб «наблизити» реальний досвід студента до освітнього контексту, корисного для покращення інтелектуальної спроможності та глобальної самооцінки їх потенційної майстерності, щоб швидко досягти їх інтелектуального та професійного рівня цілі.

Визнання кредитів університету Селінуса частково здійснюється шляхом «читання» професійних критиків студента, а частково шляхом оцінки звіту, проведеного студентом, який замінює традиційні іспити.

Студенти Університету Селінуса - дорослі, залучені до трудового та професійного світу. Для реєстрації ви повинні мати принаймні 23 роки для звичайних програм та не менше 25 років для програм APEL для професіоналів. Щоб записатись на програму для присудження кандидата наук. потрібно не менше 30 років.

Розташування

Лондон

Address
71-75 Shelton Street
WC2H 9JQ Лондон, Англія, Великобританія

Болонья

Address
Via Pompeo Scipione Dolfi, 4 – 40122
Болонья, Емілія-Романья, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: