American College of Thessaloniki

Введення

Прочитайте офіційний опис

ACT (Американський коледж Салоніки) є третинним підрозділ Анатолійського коледжу, інституту, з довгою і престижною історії, яка сходить до 1886 року.

ACT є акредитовані в Сполучених Штатах NEASC (Нова Англія Асоціація шкіл та коледжів) через Комісію по вищих навчальних закладах. На додаток до ACT, який має повну NEASC акредитацію, то студентські програми, що поставляються в ACT також підтверджено Відкритого Університету Великобританії. ACT також отримала ліцензію грецьким урядом, щоб діяти в якості приватного післяшкільного освітнього закладу ( "Коледж").

ACT'S комплексних пропозицій навчальних програм бакалаврату Ступеня бакалавра в бізнесі (З 4-х концентраціях), Інформатика, Бізнес-обчислювальна, міжнародні відносини, English (З 2-х концентраціях) і комбінованих ступенів бакалавра в Туризм та Готельний бізнес у співпраці з відомими навчальними закладами в Швейцарії і США. Крім того, коледж пропонує Магістр наук (MS) в галузі гостинності та туризму управління і А Майстер ділового адміністрування (MBA) з концентрацією в банківській діяльності і фінансів, підприємництва, менеджменту та маркетингу в цифрову еру.

ACT також пропонує велика потреба і на основі заслуг програми фінансової допомоги.

Розташування

Салоніки

American College of Thessaloniki

Address
American College of Thessaloniki,
Vasiliou Sevenidi 17, Pylea

555 35 Салоніки, Салоніки, Греція
Веб-сайт
Телефон
+30 231 039 8398