Georgian State University Of Theatre And Film

Введення

Прочитайте офіційний опис

Театр і кіно Шота Руставелі, штат Джорджія, готує акторів драми і кіно, музичного театру, лялькового мистецтва, маріонеток і пантоміми, режисерів драми, кіно і телебачення, кінематографістів, театральних і кінокритиків, істориків мистецтва, спеціалістів телебачення та інших ЗМІ, хореографи, менеджери з туризму та експерти культурно-освітньої галузі.

Наші студенти здобули міжнародний успіх та найвищі нагороди на різних кіно- та театральних фестивалях та конкурсах.

В університеті функціонують театр Д. Алексідзе, наукова бібліотека, лабораторії, навчальний, науковий інститут, який готує енциклопедії грузинського театру та кіно.

Університет має факультети драми, кіно та телебачення, гуманітарних наук, соціальних наук та менеджменту та грузинської народної музики та танців, де понад тисяча студентів здобувають ступінь бакалавра, магістра та доктора наук.

Університет зіграв величезну роль у підготовці фахівців театру та кіно для всього Кавказького регіону. Університет виховував спеціалістів для російського, вірменського, азербайджанського, абхазького, осіанського, інгушського, чеченського та інших театрів. Багато відомих театрів було засновано на базі університетської підготовки та дипломних вистав (таких як Театр кіноакторів, Театр Месхетіана, Театр Метехі, Театр Ахметелі, Театр Сайнгіло, Театр пантоміми тощо).

Університет підтримує творчі та наукові стосунки з університетами різних країн.

Розташування

Тбілісі

Address
Davit Aghmashenebeli Avenue,40
Тбілісі, Тбілісі, Грузія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: