Africa International University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Africa International University

Africa International University - це заповітний християнський університет, розташований у безтурботному середовищі Карен, стратегічному місці, безтурботному і сприятливому для навчання. Africa International University даний час Africa International University готує студентів із теології, бізнесу, ІКТ, психології, мов, розвитку громад, лінгвістичного лідерства та освіти.

В університеті працюють співробітники та студенти з понад 32 країн з п'яти континентів. Цього року університет закінчили студенти з Ліберії, Кенії, Уганди, Танзанії, США, Мадагаскару, Гани, Нігерії, Конго, ДРК, Малаві, Сейшельських островах, Гамбії, Ефіопії, Еретрії, Південного Судану.

46629_4.JPG

Університет сподівається навчити більше лідерів, орієнтованих на Христа, для церкви в Африці та за її межами, щоб активно та позитивно брати участь у впливі на світ. Ми розробили наші програми в різних областях професійної спеціалізації для наших випускників, щоб передати навчання їхній кар’єрі. В університеті є сучасні зручності, щоб зробити ваше перебування комфортним та винахідливим. У нас є добре забезпечена бібліотека, з книгою та сучасними навчальними матеріалами. В університеті є сучасна ІКТ-лабораторія та цілодобовий доступ до WIFI. Для бажаючих бути мешканцями університету у нас є сучасні квартири, що обслуговуються, щоб зробити ваше перебування комфортним.

Режими навчання:

  • Повний день
  • Вечірні заняття
  • На базі школи
  • Дистанційне та електронне навчання

Прийом проводиться у січні, травні, вересні та в шкільні канікули для шкільних закладів (квітень, серпень та грудень).

46626_3.JPG

Розташування

Найробі

Address
Africa International University.,
Karen

00502 Найробі, Найробі, Кенія