YKBS LTD

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Бізнес Школа YK (YKBS) була заснована у 2002 році як приватний вищий навчальний заклад, що спеціалізується на наданні підтримуваної дистанційної освіти на бакалавріаті та післядипломному рівні в галузі бізнесу, адміністрування, управління та права.

Починаючи з 2012 року, YKBS діє з навчального закладу, розташованого на території гірських районів. Кампус складається з цілеспрямованого комплексу, розробленого і задуманого, щоб запропонувати студентам якісну освіту в сприятливому середовищі та прохолодному кліматі, притаманному Центральному плато. Класичні кімнати оснащені сучасними зручностями, а також доступні найновіші інтерактивні методи навчання. Нещодавно додано, що студенти використовують ігрові приміщення та тренажерний зал з душовими кабінами. Для благополуччя учнів створено достатнє паркування та ендемічний сад. Будинок оснащений WIFI, доступним для студентів.

YKBS пропонує популярні програми від Управління коледжів Південної Африки (MANCOSA) та Business School Regent (RBS), як з Південної Африки, так і з університету BPP та ABE з Великобританії. У 2013 році YKBS почав надавати бакалаврські програми в режимі повного робочого дня. YKBS уповноважена Комісією вищої освіти (TEC) Маврикія доставляти третю програму. Програми, запропоновані YKBS, стали дуже успішними завдяки доступності, доступності та акредитації. Крім того, програми є конкурентоспроможними, і їх поставка практична для бізнесменів та індустріальних компаній. Це дає рівноправні можливості для зростаючої молоді, щоб розширювати свою ділову освіту за доступною ціною.

Успіх програм YKBS походить від основної діяльності, спрямованої на задоволення вимог студентів. Академічна підтримка, що пропонується студентам, сприяє цільовому ринку, який, як правило, є робочими людьми. Сила YKBS залежить від здатності надавати студентам пасторальну допомогу на індивідуальній основі.

Місія

Місія YKBS намагається створити навчальний досвід, що змінює життя, через якість, дослідження та освіту для людей та суспільства. YKBS прагне сприяти змінюванню освітніх потреб Маврикію та сусідніх країн шляхом навчання програм, що відповідають потребам студентів, уряду та приватного сектора.

Бачення

Бачення YKBS має бути визнаним провідним вищим навчальним закладом, який прагне до якісної освіти в турботливому середовищі. YKBS забезпечить трансформаційну освіту та дослідження, підтримуючи очікування та створюючи можливості для людей на національному, регіональному та глобальному рівнях.

Розташування

Вакоас-Фенікс

Address
Belle Terre Road, Highlands, Vacoas-Phoenix
73604 Вакоас-Фенікс, Район рівнин Вільхемс, Маврикій