Прочитайте офіційний опис

Міжнародний університет UNITAR

Заснована в 1997 році, UNITAR Міжнародний університет ( UNITAR ) є далекоглядним і добре керовані установи, відомий як перший віртуальний університет в Південно - Східній Азії і один з перших приватних університетів в Малайзії.

Наші програми пропонуються в нашому головному кампусі в міській Kelana Jaya і в 11 інших незалежних кампусах, що поширюються по всій Малайзії. Ми маємо 36 академічних програм, починаючи від фондів, дипломів та бакалавра, до аспірантури та докторантури. Ми пишаємося тим, що вчителями, які перебувають на різних факультетах і школах, таких як Бізнес

З моменту створення ми проводили інноваційне навчання, де технологія доповнює людську взаємодію на сильній освітній платформі. Наше прагнення доступної та якісної освіти в звичайних і дистанційних режимах навчання триває до сьогоднішнього дня і втілено в нашому UNITAR освіти Ядра «s (" UNIEC "), задовольняючи саму сучасні потреби освіти 21 - го століття.

Коледж UNITAR

Заснований у 2016 році, UNITAR коледж виступає в ролі UNITAR Міжнародного університету UNITAR і створений для того, щоб стати джерелом інформації для університету. Наразі коледж UNITAR пропонує сертифікаційні програми у сфері бізнесу та гостинності. У майбутньому ми будемо пропонувати дипломні програми та програми співпраці з створеними закордонними університетами.

Програми коледжу UNITAR розроблені з метою прийняття “Екс- периментального навчання”

Коледж UNITAR надає студентам, які бажають здобути міжнародну освіту за доступними цінами, Pathway до більш світлого майбутнього. Світове визнання та міжнародні стандарти навчальної програми програми забезпечать випускників кращими можливостями для кар'єрного росту.

Наші прагнення

Зосереджено на нашому баченні. Прихильність до нашої Місії.

Наше бачення

Бути провідним університетом інноваційних соціальних наук.

Місія

  • Розширити доступ до навчання
  • Виховати здорових випускників
  • Створити сталий бізнес

Сенат

Сенат Університету є вищим академічним органом UNITAR Міжнародного університету ( UNITAR ), в відповідно до положень Статуту та Статуту та Положення університету. Сенат університету здійснює контроль і загальний напрямок навчання, досліджень і іспитів і повноваження присуджувати сертифікати, дипломи і дипломи.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

PhD

UNITAR

Доктор філософії в галузі ділового адміністрування допоможе студентам розробити передові дослідницькі навички, корисні для кар'єри в науковцях або інших посадах, де потрі ... [+]

Огляд

Доктор філософії в галузі ділового адміністрування допоможе студентам розробити передові дослідницькі навички, корисні для кар'єри в науковцях або інших посадах, де потрібні системні, критичні та аналітичні навички. Візьміть свою кар'єру на новий рівень після завершення оригіналу, необхідного в кінці курсу.

Вимоги щодо вступу на програму

Ви повинні відповідати наступним вимогам, щоб вважатися для в'їзду в UNITAR Ph.D. Програма:... [-]

Малайзія Селангор
Січень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
3-01A Level 2, Tierra Crest, Jalan SS6/3, Kelana Jaya, 47301, Petaling Jaya, Selangor Darul Ehsan, Malaysia.
48200 Селангор, Селангор, Малайзія