Прочитайте офіційний опис

Німецький інститут економічних досліджень (DIW Берлін) є одним з провідних економічних науково-дослідних інститутів у Німеччині. Ми є незалежним, некомерційним інститутом участь в економічних дослідженнях, обслуговування та консультації з питань політики. Ми тісно співпрацюємо з університетами в Берліні і Бранденбурзі, і ми активно в міжнародних академічних мереж.

Випускник центр DIW (ГК) пропонує вам топ аспірантуру в галузі економіки в Берліні, цікаве місто для докторантури. Щороку багато молоді і перспективні економічні дослідники з різних країн світу привертають нашого добре розробленою програмою, всесвітньо відомих викладачів і наших партнерських відносин з деякими з кращих науково-дослідних інститутів та університетів Німеччини.

Наша програма керується досконалості і актуальності. Ми прагнемо надати нашим студентам найкращим докторської підготовки, прокладаючи шлях для їхньої кар'єри в академічних досліджень та політичних консультацій. Ми пишаємося тим, що наші випускники працюють в університети світового класу, таких як Корнельського університету, Лондонської школи економіки та Університетського коледжу в Лондоні, а також у політичних інститутів, таких, як Європейська комісія, німецького Федерального міністерства та Німецького федерального банку. Дослідіть наш сайт, щоб дізнатися більше про нашу програму. З будь-яких питань, ми раді вам допомогти.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

PhD

DIW Graduate Center

Нанести на DIW Вищої центр, де навчанні зустрічає стимулююче оточення найбільшого економічного мозкового Німеччини. ... [+]

Кандидат економічних наук - з очною стипендію в DIW Вищої центр

Хто ми Німецький інститут економічних досліджень (DIW Берлін) є одним з провідних економічних науково-дослідних інститутів у Німеччині. Ми є незалежним, некомерційним інститутом участь в економічних дослідженнях, обслуговування та консультації з питань політики. На додаток до тісно співпрацює з університетами в Берліні і Бранденбурзі, ми також активно бере участь у міжнародних академічних мереж.... [-]

Німеччина Берлін
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою