Graduate School of Life Science Munich

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наука аспірантури Мюнхен є частиною біологічного факультету та факультету хімії, біохімії та фармації Мюнхен Людвіга-Максиміланса (МГУ). Ці чудові факультети належать до провідних навчальних закладів з біології та біохімії Німеччини. Разом з Генетичним центром LMU та Klinikum der Universtität München (KUM) вони належать до HighTechCampusLMU у Гроссхадерні-Мартинсеріді, який добре відомий міжнародними найсучаснішими науковими дослідженнями в галузі наук про життя. Дослідницькі групи, що беруть участь, часто співпрацюють із сусідніми Інститутами біохімії та нейробіології Макса-Планка та з Німецьким науково-дослідним центром охорони навколишнього середовища (Helmholtz Zentrum München).

Будівлі престижних Людвіг-Максиміліян-Університет Мюнхен розташовані в центрі Мюнхена недалеко від Англійського саду, першого великого в Європі міського парку. Університет є одним із найстаріших та найбільших у Німеччині. Він був заснований в 1472 році в баварському місті Інгольштадт при герцогу Людвігу Багатому, а після зупинки в Ландсхуті, остаточно оселився в Мюнхені в 1826 році. З того часу він залучив численних авторитетних вчених. Серед них були винахідник рентгенівських променів Вільгельм Рентген, хімік і батько сучасного сільського господарства Юстус фон Лібіг та соціолог Макс Вебер. З моменту заснування університет вивів 13 лауреатів Нобелівської премії. Сьогодні зі своїми 48 000 студентами, 15% з яких є студентами-міжнародниками, Людвіг-Максиміліанс-Університет пропонує бурхливе студентське життя. Його понад 700 професорів та 3000 доцентів формують унікальний ландшафт досліджень та викладання.

У 2017 році Людвіг-Максиміліанс-Університет Мюнхен займає чільне місце в рейтингу світової репутації журналу про вищу освіту Times, де ЛМУ з’являється на 30. місці. Відповідно, ЛМУ є одним з найвідоміших університетів Європи. Всесвітня репутаційна репутація оцінює репутацію університету у викладанні та дослідженні, консультуючись з відомими вченими з усього світу.

biozentrum sommer-100Graduate School of Life Science Munich","author_url":"","source":""}" />

Мюнхенський університет аспірантури (LSM), заснований у 2009 році, пропонує міжнародну докторську програму з наук про життя, що охоплює сфери антропології, біохімії та біології клітин, екології, еволюції, генетики, мікробіології, рослинних наук, систематики та зоології для видатних мотивованих і кваліфіковані дослідники. Програма викладається повністю англійською мовою та забезпечує всебічну наукову підготовку в одному з найвищих університетів Європи. Члени аспірантури є частиною біологічного факультету та факультету хімії, біохімії та фармації Мюнхен Людвіга-Максиміланса (ММУ). Факультети належать до провідних навчальних закладів з біології та біохімії Німеччини.

Дослідницьке навчання за конкретним проектом буде доповнено семінарами, рекреаціями, курсами з методик, навчанням передавальним навичкам та участю хоча б в одній міжнародній конференції. Докторська програма відкрита для студентів, які мають ступінь магістра або диплом або, у виняткових випадках, ступінь бакалавра 4-х років. Успішні студенти аспірантури будуть присвоєні ЛДМУ доктором наук (доктор наук) через 3 - 4 роки. Кандидати повинні довести сильну якісну передумови, а також інтерес та здатність проводити незалежні дослідження.

Більше 39 науково-дослідних груп, визнаних всесвітньо за свої інноваційні дослідницькі підходи та технології, формують основний факультет аспірантури. Використовуючи сучасні підходи, ці групи мають на меті відповісти на важливі питання, що стосуються основних та прикладних біологічних та біохімічних досліджень. В рамках власної дослідницької групи або у співпраці зі спеціалізованою дослідницькою групою на території кампусу докторантам LSM надається можливість вивчати та командувати різноманітними методами. Таким чином, докторантам ЛШМ надається ретельна підготовка до передових методів з життєзабезпечення.

Метою програми є навчити не тільки технічних знань, необхідних для успіху в дослідженні, але й надати навички, необхідні кожному вдумливому та відповідальному вченому. Останнє включає вміння спілкуватися простою мовою та готовність брати участь у біоетичних питаннях та брати участь у публічних дискурсах, які вони можуть спровокувати. Крім того, для іноземних студентів пропонуються внутрішні курси німецької мови, включаючи міжкультурні аспекти, щоб полегшити інтеграцію. Успішні студенти закінчують аспірантуру приблизно через три-чотири роки та отримують докторський ступінь (доктор наук) від ЛМУ.

teaser b studium-163Graduate School of Life Science Munich","author_url":"","source":""}" />

Розташування

Мюнхен

Address
Grosshadernerstr. 2-4
82152 Мюнхен, Баварія, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія