Прочитайте офіційний опис

Стань лідером завтра

Інновації завдяки вмісту та технології вищої межі

Limburg Graduate School of Business (LGSB) є аспірантурою, створеною для того, щоб пропонувати модулі, засоби та можливості для досліджень міжнародним вченим і кандидатам наук. кандидатів.

Ми пропонуємо широкий спектр навчальних пакетів у різних тематичних областях і можемо запропонувати зручні можливості навчання, щоб найкращим чином задовольнити ваші потреби. Тому, якщо ви хочете інтенсивно навчатися з однокласниками та тренером або навчатися у своєму власному темпі, це можливо в LGSB. Ми пропонуємо багато можливостей для навчання; від подій у прямому ефірі до вебінарів та Q

LGSB - це організація з багатьма партнерами по всьому світу. У нас є власні дослідницькі та дослідницькі центри в Європі, Африці, а найближчим часом в Азії та на Близькому Сході, де студенти, партнери та вчителі можуть зустрітися один з одним, щоб працювати над майбутніми знаннями.

Наше бачення

Ми прагнемо допомогти людям, що розвиваються, незалежно від часу і місця. Ми дотримуємося наших головних цілей:

  • Сучасна самостійна освіта
  • Якісний навчальний матеріал
  • Кращий сервіс, що дозволяє студентам досягти своїх цілей
  • Персонал досвідчених викладачів
  • Доступне ціноутворення

Наше завдання

Limburg Graduate School of Business дозволяє розвиватися у знаннях і навичках. Ми хочемо забезпечити максимально можливий обмін знаннями. Досвідчені вчителі пояснюють навчальний план і розміщують навчальний матеріал в контексті. Ми допоможемо вам стати успішним у навчанні і, отже, у вашому житті.

Це досягається шляхом пропонування необхідного дослідження по частинах і сучасним способом. Кожна частина може бути сплачена в розстрочку, що полегшує доступ для всіх. Всі частини разом дозволяють завершити навчання. Приєднання до Limburg Graduate School of Business дозволяє досягти амбітних цілей і стати успішним у своїй професії.

Акредитація

У Limburg Graduate School of Business ми завжди зосереджені на якості. Тому ми з гордістю співпрацюємо з університетами, які забезпечують якість наших модулів. Ви можете відвідати сторінку нашого партнера, щоб дізнатися, з якими партнерами ми вибрали працювати. Наші висококваліфіковані університетські партнери акредитовані IACBE, що дає їм повноваження призначати офіційні ступені нашим студентам.

IACBE акредитує бізнес-програми, які призводять до ступенів в асоційованих, бакалаврських, магістерських та докторських рівнях у вищих навчальних закладах світу, які надають ступінь бакалавра та / або випускника. IACBE не акредитує бізнес-програми вищих навчальних закладів, які пропонують лише асоційовані ступені бізнесу. Всі способи доставки, кампуси, місця розташування та навчальні сайти, а також всі бізнес-програми, незалежно від ступеня, зазвичай включаються до акредитаційного огляду IACBE.

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

PhD

Limburg Graduate School of Business

Докторська програма підтримує випускників у їх академічному та / або професійному розвитку кар'єри. Програма є актуальною, багатою, академічно дійсною і узгодженою та пор ... [+]

Зміст програми

Докторська програма підтримує випускників у їх академічному та / або професійному розвитку кар'єри. Програма є актуальною, багатою, академічно дійсною і узгодженою та порівнянна з національними та міжнародними стандартами вищої освіти. Вона відповідає критеріям процесу гармонізації вищої освіти в Європі та результатів навчання на найвищому рівні Європейської рамки кваліфікацій (EQF-Level 8).... [-]

Нідерланди Maastricht
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
3 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою