The European Wellness International Institute (EWII)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Європейський оздоровчий міжнародний інститут (EWII)

The European Wellness International Institute (EWII) визнає, що знання та вміння можна отримати завдяки широкому спектру навчання. Таким чином, Інститут зобов’язаний забезпечити, де це можливо, знання та вміння, здобуті за допомогою досвіду роботи, життєвого досвіду, постійного професійного розвитку (ЗНЗ) або попередньої кваліфікації, бути визнаними за допомогою суворих відповідних андрагогічних та професійних оцінок.

Чому слід навчатися в Європейському оздоровчому міжнародному інституті?

  • Визнає цінність навчання поза формальною обстановкою та визнає активне навчання на робочому місці.
  • Підтверджує цінність навчання, яку здобули студенти самостійно та накопичили за ці роки у відповідних галузях роботи.
  • Допомагає студентам заощадити час та гроші, усуваючи непотрібне повторення та дублювання матеріалів, які вже знайомі учням.
  • Підвищуйте самооцінку студентів на основі їх професійних досягнень, забезпечуючи більшу рівність можливостей та практики у прогресі кар'єри.

Closeup of microscope

Передмова академії EW

Правління EWA.

Освіта дуже важлива для загального прогресу суспільства та добробуту людини. У цю сучасну епоху біорегенеративні науки здатні змінювати спосіб старіння людей з постійною дилемою постійно зростаючого стресу та викликів у його лікуванні. Цим викликам можна брати участь та ефективно керувати ними, коли кола галузі співпрацюють і працюють одночасно як велика команда для управління, спрямування та впливу на результат з огляду пташиного польоту та, навпаки, за допомогою мікроскопічного аналізу.

Лише за допомогою освоєння науково-обгрунтованих концепцій, естетик зможе надати послугу поза послугами, що зазвичай пропонуються. Таким чином, біорегенеративна наука, яку викладають наші студенти, додасть неперевершеної ваги їхній існуючій практиці, а також сформує майбутнє для початківців, які тільки починають брати участь у цій галузі.

Іншими словами, коли медичне братство постійно впроваджує етичні способи управління старінням та пов’язані з цим проблеми, ключовою є потреба фельдшерів та косметологів / косметологів та інших зацікавлених сторін для досягнення єдиної великої цілі поряд із науковим та медичним братством. Єдиний спосіб, коли ми можемо працювати в різних дисциплінах, - це об'єднати знання. Ці знання динамічні, і початок подорожі учнів є лише запалом для досвіду навчання протягом усього життя.

Бажаючи всього найкращого тим, хто є, і тим, хто приїде на борт цього плавання знань разом з нами, коли ми спільно є піонерами, адвокатами та зростаємо в цій галузі разом! Дякую за віру в нас!

Розташування

Edenkoben

Address
67480 Edenkoben, Рейнланд-Пфальц, Німеччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: