Прочитайте офіційний опис

Місія університету Сан-Мартін-де-Поррес
"Підготовка компетентних фахівців, які мають тверді гуманістичні, етичні, моральні та громадянські цінності, сприяють створенню знань через дослідження та сприяють поширенню науки, технологій та культури". Проект нашої діяльності для громади, сприяння побудова сучасного та справедливого суспільства ".


Бачення університету Сан-Мартін-де-Пореш
"Бути учасником Quacquarelli Symonds в рейтингу серед 100 кращих університетів світу або серед 10 кращих університетів Латинської Америки на 2021 рік".


Місія Інституту якості освіти
"Кваліфікувати компетентних фахівців з цілісними етичними та громадянськими гуманістичними цінностями, сприяти створенню знань через дослідження та сприяти поширенню науки, технологій та культури". Проект нашої акції для громади, сприяння побудові сучасне та справедливе суспільство ".


Бачення Інституту якості освіти
"Досягти академічного досконалості на найвищому рівні у професійній кваліфікації через магістрів та докторів наук в галузі освіти, підтверджуючи імідж високого інституційного авторитету та лідерства, для безперервного поліпшення академічної якості, високого почуття відповідальності та соціальної чутливості і його відданість перуанському суспільству ".


Інституційна культура

 • Поважайте людину.
 • Шукай правду
 • Доброчесність (чесність, справедливість, справедливість, солідарність і покликання служіння).
 • Пошук досконалості.
 • Лідерство (академічні, технологічні та інші).
 • Інноваційне та підприємницьке ставлення.
 • Екологічне збереження
 • Командна робота
 • Ефективне спілкування
 • Прихильність розвитку країни.
Доступні навчальні програми:
 • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Доктор педагогічних наук

Instituto Para La Calidad De La Educacion

Програма "Доктор наук в галузі освіти" складається з академічних досліджень, заснованих на дослідженні. Його метою є розвиток знань на найвищому рівні. ... [+]

Програма " Доктор наук в галузі освіти" складається з академічних досліджень, заснованих на дослідженні. Його метою є розвиток знань на найвищому рівні.

випускник профілю

Лікар з навчання, закінчив університет Сан Мартін де Пореш, має наступні повноваження:

Керує міждисциплінарними дослідницькими та освітніми інноваційними групами та бере участь у них, використовуючи знання та компетенції наук про освіту, методології дослідження та суміжних дисциплін.Він бере участь у викладанні на всіх рівнях системи освіти, зокрема в програмах післядипломної та безперервної освіти, для яких він розробляє нові навчально-методичні підходи, відповідні цьому рівню освіти.Вибирайте проекти та застосовуйте методи оцінки навчання та інструменти, які є адекватними для оцінки досягнень цілей свого предмету та отримання необхідних відгуків для вдосконалення процесу навчання.Направляє команди та бере участь у процесах проектування, перегляду та модифікації навчального плану різного рівня та освітніх програм.Бере участь у формулюванні, виконанні, оцінці та контролі політики та проектів розвитку освіти.Управління установами, програмами та освітніми процесами з високим рівнем ефективності та ефективності.Направляє команди та бере активну участь у процесах акредитації, ліцензування та управління якістю установ та освітніх програм.Історично розуміє національну освітню реальність та її історичну проекцію в контексті її соціально-економічних, культурних і політичних утворень, висвітлюючи власні цінності.Навчальний планАкадемічний диплом... [-]
Перу Ліма
Березень 2020
іспанська
Денне навчання
6 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою