Brics Aviation

Введення

Прочитайте офіційний опис

Brics Aviation - це посередницька послуга. Ми навчаємо і консультуємо студентів під час їх польотної підготовки в Польщі. Ми надаємо чітку інформацію про навчання та пов'язані з цим витрати. В якості ентузіастів і пристрасних пілотів авіакомпанії ми маємо знання та досвід. Ми використовуємо це, щоб допомогти студентам під час навчання в Польщі. Наприклад, ми представляємо студентам польські авіаційні органи влади. Ми вводимо їх у світ авіаційного законодавства. Підтримувати і виступати в якості джерела інформації, коли це необхідно.118302_pexels-photo-101522.jpeg

Все, що потрібно знати!

Для багатьох льотчиків політ для авіаліній - це найголовніша мрія - так що якщо ви задали питання "Як я можу стати комерційним пілотом?" Елінор Еванс ділиться кількома відповідями, щоб розпочати вас на шляху до вашої кар'єри ...

Політ по всьому світу під контролем деяких з найсучасніших літаків, що існують, є для багатьох роботою мрії. Так зрозуміло, що ви задали питання: Як я можу стати комерційним пілотом?

На шляху до кар'єри комерційного пілота, вам доведеться приймати багато рішень - немає «нормального» шляху до роботи на лівому сидінні, існує багато різних маршрутів навчання, варіантів фінансування та кар'єри доріжки. У цій статті ми відповімо лише на деякі з тих питань, які зроблять вас на правій нозі.

З чого почати?

Перш ніж підписуватись на пунктирну лінію для будь-якого комерційного навчання пілотів, ви повинні розглянути можливість отримання первинного медичного класу 1, який необхідний для тих, хто бажає навчатись для отримання ліцензії на комерційний або авіаційний транспорт.

Не обманюйте себе такими міфами, як: «Я не можу бути професійним пілотом, тому що я ношу окуляри». Всупереч поширеній думці, ви можете літати комерційними літаками в окулярах або контактних лінзах, якщо ваше бачення коригується до 20/20.

Кандидати на ліцензію ATPL повинні бути не менше 21 років, і всі медичні послуги повинні здійснюватися Аеромедичним центром EASA CAA. Ви можете очікувати, що медичне обстеження триватиме до чотирьох годин, і він вивчає історію хвороби, зір, загальну фізичну перевірку, слух, серцевий ритм, функцію легенів, а також аналіз крові та сечі. Більш детальну інформацію про отримання 1 класу можна знайти тут.

Майте на увазі, що стати комерційним пілотом є величезним фінансовим зобов'язанням і також дуже конкурентоспроможним. Магазин навколо широкого кола навчальних шкіл, розглянути всі різні маршрути і, нарешті, отримати досвід.

Робочі місця з авіаційними компаніями можуть допомогти, але якщо ви знаходитесь в школі - займіться своїм місцевим авіаційним навчальним корпусом або комбінованими кадетськими силами. Якщо ви збираєтеся в університет, розгляньте також ескадрилью університету. Всі ці події допоможуть вам вирішити, чи є для вас пілотна кар'єра, а також підготуватися до того, як ви отримаєте пілотний вибір і коли ви конкуруватимете за роботу авіалінії.118303_aeroplane-aircraft-airplane-46148.jpg

Я почув про дефіцит пілота - це правда?

Так і ні; є, звичайно, змішані докази. Це правда, що пілот і технічний досвід Boeing проектує, що протягом наступних 20 років у світі авіаційна система вимагатиме 790 тисяч нових пілотів комерційних авіакомпаній. Третина цих пілотів буде потрібна в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, ще 206,00 у Північній Америці та Європі - 146 000 - це багато необхідних пілотів!

Також вірно, що внаслідок коригування вікового регулювання пілотів існує велика кількість пілотних капітанів, які мають намір досягти пенсійного віку протягом наступних кількох років, що створило більше усвідомлення необхідності підготовки пілотів майбутнього з майстерністю капітана на увазі.

Розташування

Kijewo Królewskie

Address
Adriana Aviation
Watorowo ‪19 86-253‬ Kijewo Królewskie

86-253 Kijewo Królewskie, Куявсько-Поморське воєводство, Польща

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: