Moscow Region State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Moscow Region State University - найбільший університет Московської області. Це сучасний навчальний заклад, який готує кваліфікованих та найбільш затребуваних фахівців. В даний час університет має досить розгалужену структуру, що включає 4 інститути, 15 факультетів та 84 кафедри, де навчається понад 10500 студентів, дослідницькі центри та лабораторії, об'єкти культури та спорту та біологічні станції.

Основною місією Moscow Region State University є забезпечення конкурентоспроможної, якісної, безперервної освіти, спрямованої на соціально-економічний, інноваційний розвиток Російської Федерації, а також на розвиток системи елітного навчання високо кваліфікований персонал. Ми прагнемо забезпечити, щоб підготовка молоді до будь-якої спеціальності поєднувалася з різнобічною особистістю. Ці якості дозволяють нашим випускникам знаходити шлях у швидко мінливому світі. Для тисяч молодих людей, які закінчили університет, він назавжди залишиться справжньою альма-матер, місцем, пов’язаним з найкращими роками їхнього життя.

Розташування

Москва

Address
Radio Ulitsa,дом 10А
105005 Москва, Москва, Росія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: