Slovak University of Technology in Bratislava Faculty of Architecture

Введення

Прочитайте офіційний опис

Факультет
Вивчення
Дослідження
Міжнародна діяльність
Викладання архітектури в СТУ розпочалося в 1946 році на кафедрі архітектури та будівництва. У 1976 році почав функціонувати незалежний архітектурний факультет.

В нашому університеті навчаються на всіх етапах і формах навчання близько 17 000 місцевих та іноземних студентів у коледжах та інститутах, що знаходяться у Братиславі та Трнаві.


STU - це науково-орієнтований університет. За час свого існування істотний внесок у розвиток, поширення та використання наукових знань.


Міжнародне співробітництво є важливою сферою, заснованою на інтерактивному контакті з освітніми, а також науково-дослідними установами країн усього світу. Він орієнтований на спільні проекти в рамках ЄС.

Викладання архітектури в СТУ розпочалося в 1946 році, завдяки чому архітектурний факультет (FA) став новітньою доповненням до факультету Словацького технологічного університету (STU). У той час кафедра архітектури та будівництва була створена у складі структурної інженерної філії Словацької політехніки (СВШТ), яка сьогодні називається факультетом цивільного будівництва. У наступні сімдесят років факультет перетворився на життєво важливий та конкурентоспроможний заклад і щорічно обслуговує понад 1000 студентів.

Факультет архітектури СТУ - найбільший навчальний заклад архітекторів Словацької Республіки. Профіль факультету відображає принципи університету та встановлює умову для професійної діяльності в країні та в рамках ЄС. У цьому плані існує чітка орієнтація на підготовку архітекторів, містобудівників та дизайнерів у творчих рамках. Нинішня дворічна система навчання орієнтована на готовність випускника. Підкреслюється обізнаність у предметах мистецтва та теорії, а також у різноманітних технічних та дизайнерських предметах від містобудування до дизайну інтер'єру.

Факультет архітектури розташований у будівлі, спроектованій Емілем Беллушем, найважливішим словацьким архітектором минулого століття та засновником школи, для якої названий зал "Аула професора Беллуша" (проживаючий в коледжі). На додаток до таких аудиторних аудиторій, студій, комп’ютерних засобів та бібліотеки факультету, де зберігаються значні професійні книги та журнали (багато хто з міжнародним визнанням) можуть бути використані для розвитку творчих здібностей та професійних навичок.

133912_19243099_1079581128853671_5558553825703417584_o.jpg

Центри підтримки

Сервісні центри, що підтримують діяльність факультету:

Бібліотека

Бібліотека архітектурного факультету Словацького технологічного університету в Братиславі (FA STU) - це академічна бібліотека з вузькоспеціалізованими фондами, що містять вітчизняну та зарубіжну літературу (книги, сценарії, періодичні видання, словники, дисертації тощо). Бібліотека пропонує своїм користувачам багато переваг - безкоштовний доступ до всіх фондів бібліотеки (включаючи доступ до міжнародних повнотекстових баз даних чи електронних версій професійних журналів), доступ до новітньої літератури, набутої відповідно до тем навчальних програм на факультеті, сучасні бібліотечні та інформаційні послуги (он-лайн каталог бібліотек, машини самокопіювання копіювально-скануючих машин, безкоштовний доступ до Wi-Fi), комфортна зона навчання та роботи.

CEDA (Дизайн для всіх)

Центр дизайну для всіх був створений на факультеті архітектури Словацького технологічного університету в Братиславі в червні 2007 року. Його місією є створення безшовної побудованої середовища, яку можуть використовувати усі люди, незалежно від їх віку, розміру чи здатність.

CEDA присвячений принципу універсального дизайну, що дозволяє людям у Словаччині інтегруватись у суспільство, яке враховує людські відмінності та якнайкраще взаємодіяти зі своїм оточенням.

Тіло свідоме лабораторії

BCD Lab - науково-дослідний та навчальний центр, що спеціалізується на дизайні свідомого дизайну, заснований на факультеті архітектури Словацького технологічного університету в Братиславі. Він забезпечує спеціалізовану підготовку та дослідження в галузі дизайну та архітектури. Цей дослідницький центр об'єднує архітекторів, дизайнерів, викладачів, студентів, дослідників та практиків з різних галузей - дизайну інтер'єру, архітектури, ергономіки, нейроергономіки, соціальних наук та медицини.

BCD Lab - це багатодисциплінарна дослідницька група, орієнтована на свідомий дизайн тіла - зв’язок між людиною та її оточенням. Наші учасники - фахівці в галузі дизайну, архітектури, ергономіки, нейроергономіки, соціальних наук та медицини. 133907_19221677_1079540255524425_8550423801749395434_o.jpg

Центр стійкої та ефективної архітектури - "Архітектура 2020"

Центр стійкої та ефективної архітектури - "Архітектура 2020" (далі A2k20) - це науково-дослідний і тренінг факультету архітектури СТУ. Це спеціалізований відділ факультету, який проводить науково-дослідну та навчальну діяльність у галузі архітектурного проектування, що відповідає критеріям Директиви 2010/31 / ЄС щодо енергетичних характеристик будівель після 2020 року з акцентом на стійкість та повагу до навколишнє середовище.

A2k20 з'єднує дослідників різних інститутів (а згодом і інших факультетів та установ) у співпраці з iEPD (Інститут пасивних будинків), SKGBC (Словацька рада зеленого будівництва), ArTUR (Архітектура сталого розвитку) та іншими професійними організаціями.

Навчально-дослідний центр у Банській Штявниці

Факультет архітектури пропонує також можливості цілеспрямованої роботи в спеціалізованому навчально-дослідному центрі в самому центрі міста культурної спадщини ЮНЕСКО в Банській Штявниці. В автентичному історичному будинку (фактично відреставрованому студентами) факультет може вмістити до 30 студентів та 10 співробітників під час семінарів чи спеціалізованих курсів протягом року. 133910_21.jpg

Модельна імітаційна лабораторія

Модельний модельний лабораторний центр архітектурного факультету СТУ в Попраді проводить діяльність, орієнтовану на CAD та регіональні питання.

Розташування

Братислава

Address
Námestie slobody 19
81245 Братислава, Братиславська область, Словаччина