The Catholic University In Ružomberok

Введення

Прочитайте офіційний опис

Католицький університет в Ружомберок

Католицький університет в Ружомберок, Словаччина, є державним університетом, що складається з чотирьох факультетів (факультет мистецтв і літератури, факультет освіти, факультет богослов'я та факультет охорони здоров'я). Університет забезпечує якісну освіту на основі індивідуального підходу в сучасному кампусі. Факультет мистецтв і листи є частиною університету з моменту його створення. Він пропонує привабливі навчальні програми в галузі гуманітарних, історичних, соціальних і поведінкових наук.

Гнучка та якісна освіта

І університет, і його факультет мистецтв і листи постійно намагаються підвищити якість освіти і досліджень. Успіх цих зусиль неодноразово підтверджувався думками студентів та оцінкою незалежного словацького рейтингового та рейтингового агентства ARRA. Згідно з останньою опублікованою оцінкою усіх університетських факультетів у Словаччині агентством ARRA, факультет мистецтв і листи Католицького університету в Ружомбероку є другим кращим і, серед усіх факультетів мистецтв і літератури, має найнижчу частку безробітні випускники. Студентам пропонується широкий спектр навчальних програм і може вибирати з різних курсів на актуальні теми. Крім того, студенти можуть брати участь у обмінах на деяких з наших університетів-партнерів за кордоном.

Особисте зростання

Університет підтримує особисте зростання своїх студентів. Окрім освіти, вона надає можливість вивчати корисні навички, зустрічатися з цікавими людьми та займатися позакласними заняттями, такими як студентські медіа (студентський журнал, радіо- та телевізійний канал), університетський театральний ансамбль, фольклорно-танцювальна компанія або спортивна діяльність.

Індивідуальний підхід і сімейна атмосфера

На факультеті мистецтв і літератури студенти знають один одного і своїх професорів. Існують регулярні заходи, які допомагають їм зустрітися, наприклад, неформальний день привітання для студентів першого курсу, партійних відомств, різдвяних вечірок, екскурсій тощо. отже, студенти здатні швидше прогресувати.

Сучасний університетський кампус

Кампус університету є одним з найсучасніших у Словаччині. Тут панує нова університетська бібліотека, але є також добре обладнані кабінети і сучасні гуртожитки. Всі важливі об'єкти розташовані недалеко від головної будівлі університету. Таким чином, студенти можуть проводити цілий день (відвідувати заняття, навчатися в бібліотеці, випити кави в одному з кафе або обідати в університетській їдальні) в університетському містечку.

Привабливий регіон

Факультет мистецтв і листи знаходиться на півночі Словаччини, в Ружомберок. Регіон пропонує широкий спектр можливостей для приємного відпочинку, оскільки надає багато можливостей для відпочинку та розваг. Туристично-орієнтовані відвідувачі будуть вражені мальовничими гірськими околицями, які підходять для мандрівників у вихідні дні, а також досвідчених альпіністів. В околицях знаходиться гірський хребет Нізькі Татри, Велька Фатра, а також Хоцке Врчі, де люди можуть ходити на походи різної складності. Ружомберок дає ряд можливостей для різних видів спорту. Сімейний парк лиж і велосипедів Маліно-Брдо пропонує відмінні послуги для любителів зимових видів спорту, туристів і тих, хто цікавиться гірським велосипедом. Привабливі термальні басейни, такі як Бесенова та Лаки, які працюють цілий рік, знаходяться лише за кілька кілометрів від міста Ружомберок.

Підтримка іноземних студентів

На факультеті, ми маємо іноземних студентів, які приїжджають переважно з України, Польщі або Чехії, яким пропонують допомогу з їх практичними питаннями, такими як дозвіл на проживання, тощо. Міжнародні студенти отримують курси для вивчення словацької мови. Оскільки слов'янські мови мають багато спільного, ці студенти, як правило, дуже швидко орієнтуються в освітньому процесі. Більш того, процес адаптації простіше, якщо студенти вибирають вивчати англійську або німецьку мову, у цьому випадку більшість їхніх занять англійською або німецькою.

Розумні витрати на проживання

Студенти з країн ЄС або таких країн, як Україна, Білорусь, Сербія та ін., Не сплачують плату за навчання. Розміщення в студентських гуртожитках становить від 70 до 140 євро на місяць, залежно від кількості ліжок (учнів). Таким чином, загальні витрати на життя студента в Ружомберок можуть становити близько 350 євро на місяць. Більше того, кращі студенти отримують щедрі стипендії, і в цьому туристичному регіоні існує багато можливостей для роботи на неповний робочий день.

Розташування

Ружомберок

Address
Nám. A. Hlinku 1159/60, 034 01 Ružomberok, Slovakia
Ружомберок, Жилинська область, Словаччина

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: