Прочитайте офіційний опис

Exeed School of Business and Finance - це вищий навчальний заклад з ОАЕ, що забезпечує якісну освіту американських вищих навчальних закладів та британських інститутів вищої освіти. Розташована в Шарджі, Exeed полегшує вищу освіту, вищу освіту та професійну сертифікацію професіоналам з різних куточків світу через заняття в класі, а також через сучасний віртуальний навчальний центр, відомий як школа EXEEDx.

Exeed School of Business and Finance акредитована провідними нагородними організаціями, органами з акредитації та професійними організаціями, а школа сприяє магістрам з ділового адміністрування, магістрів наук, дипломів післядипломної освіти, аспірантських програм та професійних короткотермінових програм.

Exeed School володіє факультетом різноманітних університетів, що мають багаторічний досвід роботи у промисловості та наукових сферах, а також команда менеджерів програм, консультантів з кар'єри, консультантів з прийому та координаторів програм.

Місія:

Ми намагаємось забезпечити сьогоднішніх професіоналів, менеджерів та лідерів широкими знаннями та навичками навички для того, щоб вони могли працювати та бути готовими до впливу динамічного світу майбутнього. Для досягнення своєї місії ESBF створює екосистему, в якій професіонали будуть тренуватися, навчатися та сертифіковані талановитими факультетами світового класу, а також глибоке вивчення преміальних навчальних закладів, крім отримання кваліфікації з найбільш відомих університетів у всьому світі.

Бачення:

ESBF планує стати найбільш затребуваним місцем для виконавчої освіти в регіоні, де професіонали зможуть знайти найкращі світові кваліфікації у вищих навчальних закладах та організаціях, які нагороджують місцеві та глобальні організації, допомагаючи їм отримувати досконалі знання у своїх сферах практики та відмінно підійдуть у вибраних аренах, тим самим сприяючи створенню чудових організацій, побудові стабільних громад та побудови прогресивної нації, яка б дотримувалася принципів етики та цілісності.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Address
515000 Шарджа, Шарджа, Сполучені Арабські Емірати
Address
Exeed School of Business and Finance 
2nd Floor, USA Regional Trade Center, 
Al Tawun
Шарджа, Шарджа, Сполучені Арабські Емірати
Address
Оман Інтернет, Оман
Address
Саудівська Аравія Інтернет, Саудівська Аравія
Address
Сінгапур Інтернет, Сінгапур
Address
Бахрейн Інтернет, Бахрейн
Address
Індія Інтернет, Індія
Address
Exeed School of Business and Finance, Al Nahda
Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати
Address
Канада Інтернет, Канада
Address
Нігерія Інтернет, Нігерія
Address
Мумбай, Махараштра, Індія
Address
Бенгалуру, Карнатака, Індія
Address
Абу-Дабі, Абу-Дабі, Сполучені Арабські Емірати
Address
Малайзія Інтернет, Малайзія
Address
Exeed School of Business and Finance, Westford Education Group,
225 B Island Business Centre, 18-36 Wellington Street,
Woolwich
SE18 6PF Лондон, Англія, Великобританія
Address
Ер-Ріяд, Провінція Ер-Ріяд, Саудівська Аравія
Address
Джидда, Провінція Мекка, Саудівська Аравія
Address
Даммам, Східна провінція, Саудівська Аравія