Прочитайте офіційний опис

Париж кампус розташований в жвавому районі, недалеко від Марсового поля в декількох кроках від площі Cambronne.

Школа Condé Париж займає 6300 кв.м., присвячених дизайну, графіка і рукоділля. Полюс Дизайн і графіка Центр мистецтв і ремесел розташовані в двох окремих будівлях, в декількох хвилинах ходьби один від одного, з загальною площею 6300 м². Будівля Cambronne вулиці, де знаходяться підготовка дизайн та поліграфія школі, було завершено в 2014 році. Це один з найсучасніших у своєму класі. Кампус також знаходиться Вища школа Духи вузі-партнері Школи Конде.

Це всього більш широкому наборі приватних вищих навчальних закладів, присвячених створенню в центрі Парижа.

Навчання в Парижі

Навчання в Парижі, щоб вибрати яскраву студентське життя в центрі економічного та культурного центру найбільш динамічно розвиваються у світі. Це створює щоденний руб і насолодитися полікультурного вихідної середовища суть творчості.

Париж ритм подій, пов'язаних з модою, дизайном, мистецтвом і творчістю. Студенти вигоду безпосередньо з атмосфери, як школа Конде бере участь у дні дизайнера та інших заходів у зв'язку з проектуванням і створенням.

Життя та навчання в Парижі і насолодитися дивовижною культурний потенціал міста можна легко дістатися зі школи через його центрального розташування. Музеї, галереї, виставкові зали, незчисленні. Їх регулярне відвідування є вирішальним перевагою в програмі навчання. Нарешті, щоб вчитися в Париж, щоб бути ближче до безпрецедентної джерело зайнятості у творчих галузях. З 363 000 робочих місць записані в цій області, Париж зробив, а також в Лондоні і більшості великих світових столиць.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • французький

Цей навчальний заклад також пропонує:

Les formations de l'École de Condé