Paul-Valéry Montpellier 3 University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Розташований у лісовій місцевості на північ від міста, університет Paul-Valéry Montpellier 3 University , факультет літератури, мистецтв, мов, гуманітарних та соціальних наук, названий на честь Пола Валері, великого письменника із Сету. Монпельєрський університет був третім університетом Франції, створеним після Парижа та Тулузи. В університетському містечку, зареєстрованому, позначеному як "місце спадщини 20-го століття", ви знайдете яскраві умови, де середземноморська рослинність, рясні паркові зони та численні твори мистецтва поєднуються для задоволення студентів та користувачів кампусу.

У виставці університету розміщено 19 міждисциплінарних дослідницьких груп, Labex (Лабораторія передового досвіду), програма ERC (Європейська дослідницька рада), проект IDEFI (Ініціативи передового досвіду в галузі інноваційного навчання), а також проект "Maison des Sciences de l'Homme" Монпельє Суд. Університет Поль-Валері підтверджує свою роль головного регіонального гравця в культурі завдяки професіоналізації та досконалості.

Розташування

Монпельє

Address
Route de Mende
34090 Монпельє, Occitanie, Франція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: