University Of Limoges

Введення

Прочитайте офіційний опис

У центрі Європи University Of Limoges є важливим міждисциплінарним кластером вищої освіти в середовищі, сприятливішому для наукового розвитку. Відкрите, це місце, наповнене взаємодіями, з різноманітним студентським населенням, ефективними хостинговими структурами, згуртованими командами, навчанням, заснованим на дослідженнях дуже високого рівня, та чітко визначеними можливостями. Його наукові досягнення завдяки сучасним лабораторіям та основним партнерствам сприяють винайденню майбутнього світу.

Щороку University Of Limoges приймає понад 2000 іноземних студентів, тобто понад 15% студентів University Of Limoges . Більше сотні викладачів-дослідників та 200 міжнародних кандидатів у доктори також обрали University Of Limoges . Маючи потужну мережу міжнародних партнерів, динамічну колишню мережу та власника статуту Еразмуса, University Of Limoges рішуче відкритий для світу та вітає Вас.

Розташування

Лімож

Address
Rue François Mitterrand,33
87032 Лімож, Нувель-Аквітанська, Франція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: