Charles University Catholic Theological Faculty

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо Католицький богословський факультет Карлового університету, Ми раді, що ви знайшли час, щоб відвідати наші сторінки. Ми сподіваємося, що ви знайдете щось цікаве на цих сторінках.

історія

Католицька богословський факультет (Чеська скор. KTF) був засновником факультету сучасного Карлова університету в Празі. Він був канонічно прийнятий Папою Климентом VI від 26 січня 1347 року. Таким чином, було встановлено чеським королем і римським імператором Карлом IV королівським указом від 7 квітня 1348 року. З того часу, його правове існування було постійним. Через комуністичного переслідування католицької церкви, факультет був виключений з університету в 1950 році. Після оксамитової революції 1989 року факультет був реінтегруватися в Карловому університеті. Великий канцлер факультету є архієпископ Праги.

факультети

Кафедра філософії Департамент догматичної і фундаментальної теології Департамент богословської етики і теології духовності Відділ біблійних наук Департамент пастирського богослов'я та юридичних наук Інститут християнського мистецтва

Факультет має досвід роботи з чеської та міжнародних програм наукової стипендії. У разі зацікавленості в міжнародному науковому співробітництві з нашого факультету.

Acta Universitatis Carolinae - Theologica

Acta Universitatis Carolinae - Theologica є одним з богословських журналів в Чеській Республіці, виходить два рази на рік. Журнал фокусується особливо на чеському богословського дослідження, і вона відкрита для всіх дисциплін теології, таких як фундаментальної і догматичної теології, біблійних і святоотецьких досліджень, церковної історії та історії сакрального мистецтва, екуменічних студій. Документи опубліковані англійською, німецькою, французькою, італійською, чеською та словацькою мовами.

Дослiдження кон'юнктури

католицька теологія

Метою магістерської програми є вивчення основних предметів, таких як філософія, біблеїстики, систематична і пастирського богослов'я. Для того, щоб поставити основні предмети на практиці, вони доповнюються додатковими суб'єктами, а саме, catechetic і педагогічної.

Вчене звання ThLic. присуджується після захисту дисертації і суворого проходження усний державний іспит.

Докторантурі готує студентів для незалежних наукових досліджень в конкретних областях богословських.

Богослов'я для лаїків (неповний робочий день)

Програма BA надає студентам базові знання католицької теології, і це також допомагає з їх індивідуальної особистого розвитку. Це Branche навчання підходить для всіх, хто цікавиться вивченням богослов'я. Подальше МА зосереджені на розробці концепцій богословські та їх застосування.

прикладної етики

Ця дворічна програма МА вітає заявників з БА указом в богослов'ї для лаїків або випускників з інших гуманістичних і соціальних суб'єктів на інших факультетах. Його мета полягає в тому, щоб доповнити і розвинути свої попередні знання і покласти його в етичному контексті.

Історія християнських мистецтв

Програма BA фокусується на знанні історії мистецтва в ширшому богословського, історичного та культурного контексту.

Подальша програма МА готує до самостійної науково-дослідної та вирішенні проблем, що стосуються історії мистецтва в певній точки зору християнського мистецтва. Докторантурі готує студентів до самостійної науково-дослідної і для самостійної творчої діяльності в галузі мистецтва різних епох з можливим акцентом на його зв'язок з християнством.

Історія європейської культури

Програма BA складається з чотирьох модулів: історичне, історії мистецтва, літературні та філософсько-богословських. Мета дослідження полягає в тому, щоб підготувати студентів до занять, які вимагають доброго знання історії, історії мистецтва і літератури та інших подібних предметів.

Подальша програма МА дає огляд історичного і культурного розвитку, і одночасно пропонує спеціалізацію в тій чи іншій епохи по відношенню до різних окремих модулів.

Церква і Загальна історія

Докторська програма готує студентів до незалежної науково-дослідницької та творчої діяльності в галузі церковної і загальної історії. Програма підкреслює взаємопов'язаність окремих дисциплін, в основному з історією мистецтва і допоміжні історичні дисципліни.

Бібліотека і дослідження

Бібліотека розташована на третьому поверсі будівлі. Дослідження має місткість 52 чоловік, пропонуючи стандартні послуги, такі як друк, запис CD і впоратися. Є комп'ютери і підключення портативних комп'ютерів в розпорядженні студентів.

Розташування

Прага

Address
Charles Univerzity in Prague Catholic Theological Faculty Thákurova 3 Prague 6 160 00
Прага, Прага, Чеська Республіка

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: