Прочитайте офіційний опис

"З самого початку моїх досліджень, я зробив це мій принцип, згідно з яким щоразу, коли я знаходжу більше правильну думку, я відразу ж відмовитися від моєї власної, менш правильну думку і радісно прийняти думку, що більш виправдано, знаючи, що всі ми знаємо, це просто нескінченно мала фрагмент того, що ми не знаємо ". Ян Гус, філософ і реформатор церкви, випускник факультету мистецтв Факультет мистецтв в Карловому університеті в даний час є одним з найбільших і найбільш важливих наукових і навчальних закладів в області мистецтва і гуманітарних наук в Центральній Європі. Факультет був заснований в 1348 році чеським королем, а пізніше імператора Священної Римської імперії Карла IV, який встановив його в якості одного з чотирьох факультетів Празького університету, пізніше названий в його честь Карлова університету - найстаріший університет в Центральній Європі на схід від Франції і на північ від Альпи. З тих пір він був інтелектуальним центром Чехії: випускники факультету, їх вчинки і ідеї, які були формуванні чеського суспільства і культури та у вирішальні моменти чеської історії, факультет мистецтв завжди була на саме серце подій.

З близько 1000 співробітників, більше 9000 студентів і зростаючого міжнародного студентського населення майже 1000 студентів з усього світу, факультет мистецтв є динамічною і різноманітною академічне середовище. Завдяки гнучкій системі більш ніж 700 можливих комбінацій подвійних з урахуванням ступеня, бакалавра і магістра дозволяє студентам зосередитися на двох суб'єктів в тій же мірі, що підвищує їх здатність до адаптації і надає їм більше можливостей для їх майбутньої кар'єри. Рівень прийому становить всього 27%, що є необхідною умовою для більш індивідуального підходу, необхідно, якщо гуманітарні науки повинні викладатися і вивчатися серйозно.

Студенти і дослідники прийшли на факультет мистецтв, щоб працювати в більш ніж сімдесяти предметів - більше число, ніж більшість подібних установ в світі не може запропонувати. Карлів університет у якості таких входить в число 2% університетів світу і самого факультету входить в число перших 200 університетів світу в ряді disciplines.The факультету привертає найталановитіших студентів з Чехії, а число заявок на BA, MA і PhD програми становить 10000 щороку.

Дивно широке коло дисциплін на факультеті мистецтв включає в себе філософію і релігієзнавство; історія і археологія; психологія; соціології та політології; театру, кіно і музичні дослідження і ряд філологічні програм, які поєднують в собі суворе вивчення даної мови і курсів в асоційоване літературному, історичному та культурному тлі. Факультет пропонує курси в більш ніж ста мовами, мертвих і живих, таких як албанський, аккадського, арабська, вірменська, авестийська, Азербайджану, баскська, бенгалі, болгарська, чеська (також спеціальні градусів для іноземців і для людей з обмеженими можливостями), каталанська, церковнослов'янський, китайська, хорватська, датська, голландська, англійська, Eblaite, давньоєгипетський, фінська, французька, німецька, готичні, грецький (древній і сучасний), іврит (Старий Завіт і сучасний), хінді, хеттеянин, угорська, ірландська, ісландський , італійська, японська, корейська, латинську, литовська, латиська, лужицька лужицький, македонський, монгольський, норвезький, древнескандинавского, Старий ірландський, перський, польську, португальську, румунську, російську, санскрит, словацька, словенська, сербська, іспанська, шведська, тамільська, тохарский, тибетський, турецька, Угаритська, український, ідиш і в'єтнамський.

Дослідження вихід факультету, який вимірюється в ряді монографій і статей, більше, ніж у будь-якого іншого закладу в галузі гуманітарних наук в Чехії - яка відображає і якість досліджень і рівень навчання. Щорічно на факультеті проводиться ряд міжнародних конференцій і заходів загальної культурної значущості - виставок, концертів, лекцій, публічних дебатів. За останні кілька років, факультет мистецтв видавництва заробив престижні нагороди і в даний час конкурує з найбільшими науковими видавництвами в країні.

Ви знали, що…

... Департамент єгипетських досліджень працює в Єгипті протягом останніх п'ятдесяти років і зробив значні відкриття? Їх відкриття гробниці невідомої єгипетської цариці в Абусире восени 2014 був визнаний одним з 10 найбільших археологічних знахідок в 2014 році.

... У 2014 році професор Томаш Халік був удостоєний престижної премії Темплтона, дається людям, які "внесли винятковий внесок у духовний вимір підтверджуючи життєвий"?

... Професор Мартін Hilský перевів повне зібрання творів Вільяма Шекспіра на чеську мову?

історія

The Факультет мистецтв був заснований як один з чотирьох оригінальних факультетів Карлова університету - найстаріший вуз в Центральній Європі - з питання Статуту Фонду 7-го квітня 1348. Карл IV, в гонитві за своєю державної і династичної політики, прагнули встановити Чеського королівства в центрі Священної Римської імперії. Його план полягав у тому, щоб сконцентрувати вчених з дому і за кордоном в Празі, який став його житлової місто, і тим самим зміцнити базу своєї влади. В попередньо гуситськими раз, дві третини всіх студентів університету були студенти мистецького факультету, де вони придбали знання, необхідні, щоб мати можливість вчитися в трьох інших факультетів (богослов'я, медицина, право). Одна з привілеїв, якими користуються факультету був право радитися кандидатських і докторських ступенів, які озаглавлені їх носіїв, щоб викладати в будь-якому європейському університеті.

Протягом двох століть після гуситських воєн, факультет вільних мистецтв був серцем всього університету. Починаючи з сімнадцятого століття його називали на філософський факультет. З самого початку і до середини дев'ятнадцятого століття, він служив в якості викладачів, чия програма була розроблена для забезпечення підготовки вищої освіти для майбутніх студентів інших факультетів. З вісімнадцятого століття і далі, кількість навчальних дисциплін почали зростати: крім філософії, можна було вивчати естетика, математика, астрономія, природничі науки, техніки, економіки, освіти та історії. У дев'ятнадцятому столітті, крім сходознавства, археології та релігієзнавства, значущі події відбулися в галузі філології та ступенів в чеському, італійському, французькому, англійському і івриті були введені. Після реформ 1849-1850, факультет був звільнений зі своєї функції пропедевтичної і придбала рівні з іншими здібностями. У 1897 році жінкам було дозволено навчатися на філософському факультеті.

Факультет зберіг своє значення в чеських землях навіть після поділу Празького університету в чеській частині і німецької частини в 1882 році. Під час так званої Першої Чехословацької республіки (1918-1938), життя університету була сформована особливо відділення факультету природничих наук в 1920 році і за рахунок придбання нової будівлі на набережній Влтави - той, де ти до сих пір знаходять більшість відділів та лекційні зали. Закриття факультету нацистської окупації в 1939 році супроводжувався жорстоким переслідуванням як викладачів, так і студентів. Продуктивні, захоплені років після закінчення Другої світової війни прийшла до насильницького кінця 1948 року з комуністичним державний переворот і наступні сорок років комуністичного режиму. Вимушений від'їзд з десятків видатних педагогів і впровадження марксистсько-ленінських предметів призвело до швидкого скорочення наукових досліджень і викладання. Надії на широке поширення соціальних змін в кінці 1960-х років, так звана "Празька весна", під час якого на факультеті стали запрошувати назад значущих особистостей того часу, такі як філософ Ян Паточка, були розгромлені радянським вторгненням в серпні 1968 року. У січні 1969 року Ян Палах, студент факультету, наклав на себе руки самоспаленням в політичному протесті. Площа, де головне будівля розташована і факультет мистецтв центральної бібліотеки носять його ім'я. Після падіння комуністичного режиму і догляду його послідовників скомпрометованих в 1989 році факультет зарекомендував себе ще раз в якості одного з найпрестижніших вузів в галузі гуманітарних наук, як в Чехії, так і в Центральній Європі.

Наші випускники і колишні співробітники включають в себе:

Церква реформатор і філософ Ян Гус (ок. 1370-1415), чиї думки надихнули Мартіна Лютера математик, логік і філософ Бернард Больцано (1781-1848) лінгвіст Юнгман (1773-1847), один з творців сучасної чеської мови лінгвіст і сходознавець Бедржих Грозний (1879-1952), дешифратор стародавнього хетського мови Засновники та члени впливового Празького лінгвістичного гуртка, такі як Матезиус (1882-1945), Ськалічка (1909-1991), Ян Mukařovský (1891-1975), Богуслав Havránek (1893-1978) і Рене Wellek (1903-1995 ) хімік Гейровского (1890-1967), винахідник методу полярографической і лауреата Нобелівської премії в 1959 році відомі письменники Алоїс Jirásek (1851-1930), Карел Чапек (1890-1938), Ладіслав Фукс (1923-1994), Шкворецкій (1924-2012) і Міхал Айваз (1949) політики Мілан Рестіслев Стефаника (1880-1919), Масарик (1850-1937) і Едвард Бенеш (1884-1948), останні два стали чехословацьких президентів соціолог і політик Аліса Масарика (1879-1966), засновник соціальної освіти в Чехословаччині мистецтвознавець і археолог Růžena Vacková (1901-1982) Ян Паточка (1907-1977), один з найбільш важливих центрально-європейських філософів ХХ століття, учень Мартіна Хайдеггера, Едмунда Гуссерля і Ойген Фінк Ян Палах (1948-1969), студент, приреченим на заклання себе в знак протесту проти радянського вторгнення в 1968 році психолог Зденек Matějček (1922-2004), автор новаторськими досліджень в дитячій психології

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • чеська

Цей навчальний заклад також пропонує:

PhD

Charles University Faculty of Arts

Випускники володіють загальними знаннями про проблеми Латинської Америки у зв'язку з її історичним розвитком і характерною культурою, яка розвивалася з кінця 16 століття, ... [+]

Випускники володіють загальними знаннями про проблеми Латинської Америки у зв'язку з її історичним розвитком і характерною культурою, яка розвивалася з кінця 16 століття, на основі доколумбійських громад і імміграції з колоніальних метрополій і Африки. Випускники мають знання про основні факти латиноамериканської історії та вміння вивчати нові факти, допомагаючи знанням теорії та методології дисципліни. Випускники знайомі з розробкою думок з основних проблем історії регіону, інститутів дисципліни, особистостей, періодичних видань, ключових творів. Вони розробили мовні навички іспанською та англійською мовами, дозволяючи їм вивчати спеціалізовану літературу та брати участь в обговореннях у міжнародній науковій спільноті.... [-]

Чеська Республіка Прага
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Charles University Faculty of Arts

Випускники мають грунтовне обгрунтування методів дослідження в гуманітарних науках, зокрема, у вивченні відносин між мовами / культурами; знання джерел інформації та здат ... [+]

Випускники мають грунтовне обгрунтування методів дослідження в гуманітарних науках, зокрема, у вивченні відносин між мовами / культурами; знання джерел інформації та здатність оцінювати їхню відповідність до пари мов / культур за їх вибором; ґрунтовне обґрунтування теоретичних концепцій перекладу та інтерпретації та вміння застосовувати їх для аналізу ринку та процедур перекладу / тлумачення. Вони обладнані для виготовлення та редагування великих наукових текстів і для оцінки якості творів у процесі перекладу та тлумачення. Вони здатні теоретично осмислити конкретні продукти / ситуації, пов'язані з перекладацькими дослідженнями в межах їх мовного, культурного, історичного та соціального контексту, і здатні представити свої знахідки академічним співтовариствам.... [-]

Чеська Республіка Прага
інформація
англійська,французький
Денне навчання
4 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Charles University Faculty of Arts

Випускники докторської програми «Логіка» є кваліфікованими дослідниками в галузі логіки та суміжних дисциплін. Вони володіють глибокими знаннями про методи і тенденції в ... [+]

Випускники докторської програми «Логіка» є кваліфікованими дослідниками в галузі логіки та суміжних дисциплін. Вони володіють глибокими знаннями про методи і тенденції в сучасній логіці і спеціалізуються в одному з її аспектів і додатків - чиста математична логіка, застосування логіки в (і логічних основах) математики, інформатики або лінгвістики, або виключно філософські аспекти логіка. Вони здатні проводити незалежні наукові дослідження та публікувати його результати на міжнародному рівні, і вони відкриті для міждисциплінарного співробітництва. Ph.D. випускники навчаються для викладацьких та вищих професійних рівнів в установах, що спеціалізуються на будь-якій з перелічених дисциплін.... [-]

Чеська Республіка Прага
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Charles University Faculty of Arts

Індивідуально розроблена система атестації докторської програми надає випускникам можливість ознайомитися з сучасним станом досліджень і методології предмета, особливо в ... [+]

Індивідуально розроблена система атестації докторської програми надає випускникам можливість ознайомитися з сучасним станом досліджень і методології предмета, особливо в обраній галузі спеціалізації та тісно пов'язаних дисциплін. Під час навчання випускники також вивчали філософські питання, пов'язані з їх докторськими предметами та темами, і склали іспит з іноземної мови. Докторська дисертація є науково-цінним внеском у дослідження теми, а її висновки зазвичай публікуються як монографія або дослідження в науковому журналі.... [-]

Чеська Республіка Прага
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Charles University Faculty of Arts

Випускники володіють глибокими знаннями про сучасні тенденції в цій галузі і здатні прийняти творчий підхід до відповідних вихідних матеріалів. Випускники мають можливіст ... [+]

Випускники володіють глибокими знаннями про сучасні тенденції в цій галузі і здатні прийняти творчий підхід до відповідних вихідних матеріалів. Випускники мають можливість працювати з оригінальними латинськими документами, тобто літературними та дипломатичними рукописами, інкунабулами, палеотипами та старими відбитками, вміючи інтерпретувати та готувати їх до публікації та перекладу. Вивчаючи філологічну та літературну історію та здобувши основи відповідних історичних дисциплін (кодикології, палеографії, дипломатичної) та історії культури, випускники мають можливість розміщувати середньовічні та ранні сучасні твори у контексті свого часу, а також інтерпретувати їх як фактор, що впливає на культуру і суспільство наступних епох.... [-]

Чеська Республіка Прага
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Charles University Faculty of Arts

Випускники мають широкий огляд ключових питань у сучасній соціологічній теорії та методології, глибоке обґрунтування широкого спектру аналітичних методів кількісних та як ... [+]

Випускники мають широкий огляд ключових питань у сучасній соціологічній теорії та методології, глибоке обґрунтування широкого спектру аналітичних методів кількісних та якісних досліджень, здатність використовувати та поєднувати ці процедури. Вони здатні формулювати і вирішувати вимогливі дослідницькі питання, визначати відповідні гіпотези, знаходити відповідні методи вирішення і формулювати відповідні експертні висновки. Випускники можуть шукати роботу в якості дослідників і викладачів університетів, а також у спеціалізованих і керівних посадах як у державному, так і в комерційному секторах.... [-]

Чеська Республіка Прага
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Charles University Faculty of Arts

Випускники є висококваліфікованими фахівцями з літературних і культурних досліджень, орієнтованих на англомовні країни, особливо на літературу і культуру на Британських о ... [+]

Випускники є висококваліфікованими фахівцями з літературних і культурних досліджень, орієнтованих на англомовні країни, особливо на літературу і культуру на Британських островах і в Північній Америці. Вони добре володіють теоретичними та методологічними підходами, здатні проводити незалежні дослідження та викладати літературні та культурні історії Сполученого Королівства, США, Ірландії та інших англомовних країн, а також пов'язані з ними літературні та культурні курси на вищому рівні. Вони можуть брати участь у командних дослідницьких проектах і працювати в міжнародних дослідницьких групах. Чеські випускники добре володіють термінологією та стилем дисципліни рідною мовою та володіють базовими знаннями прийому англомовної літератури в чеській культурі.... [-]

Чеська Республіка Прага
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Charles University Faculty of Arts

Випускники Ph.D. Програма класичної філології - фахівці з класичних мов / античної літератури, здатні творчо розвивати свої знання. Дисертаційні роботи свідчать про відмі ... [+]

Випускники Ph.D. Програма класичної філології - фахівці з класичних мов / античної літератури, здатні творчо розвивати свої знання. Дисертаційні роботи свідчать про відмінні знання випускників у спеціалізації їх вибору в рамках класичної філології, включаючи надійне обгрунтування літературних або лінгвістичних теорій. Випускники оснащені знаннями, методами та мовними навичками, необхідними для самостійної дослідницької кар'єри. Випускники можуть шукати роботу як дослідники та викладачі університетів, редактори та перекладачі спеціалізованих видань.... [-]

Чеська Республіка Прага
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Charles University Faculty of Arts

Випускники Ph.D. Програма в романських літературах - це висококваліфіковані фахівці, які пройшли підготовку для проведення науково-дослідної роботи у своїй галузі (літера ... [+]

Випускники Ph.D. Програма в романських літературах - це висококваліфіковані фахівці, які пройшли підготовку для проведення науково-дослідної роботи у своїй галузі (література однієї або декількох романськомовних областей). Вони здатні кваліфіковано аналізувати літературу обраної романськомовної області, застосовуючи синхронний або діахронічний підхід та сучасні літературні методи та методи дослідження. Більше того, їхні знання включають знання загальної літературної теорії, основи порівняльної літератури та літературної теорії та критики з особливим акцентом на обраному романськомовному просторі. Випускники кваліфікуються на посади в наукових колах (університети, дослідницькі центри тощо); їхні мовні навички та широка освіта кваліфікують випускників для працевлаштування в установах культури, засобах масової інформації, дипломатії та інших галузях.... [-]

Чеська Республіка Прага
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Charles University Faculty of Arts

Доктор філософії Випускник має глибокі теоретичні знання в усіх основних галузях єгиптології, а також детальний огляд і сучасне розуміння сучасного стану досліджень і пов ... [+]

Доктор філософії Випускник має глибокі теоретичні знання в усіх основних галузях єгиптології, а також детальний огляд і сучасне розуміння сучасного стану досліджень і пов'язаних з цим проблем. На підставі підтвердженого кандидата наук. дисертації, здатний продемонструвати виняткову якість у своїй спеціальній спеціалізації. Наукові, мовні та аналітичні знання та навички випускника роблять його повністю обладнаним для професійної наукової та педагогічної діяльності на міжнародному рівні. Доктор філософії Випускник може бути зайнятий у багатьох вищих навчальних закладах, орієнтованих на вивчення античності, а також на рівні ефективних керівників в установах, що беруть участь у культурних, політичних, економічних або торговельних відносинах між Чехією та Єгиптом.... [-]

Чеська Республіка Прага
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Charles University Faculty of Arts

Випускники докторської програми з історії / загальної історії є висококваліфікованими спеціалістами, які підготовлені для незалежних і критичних досліджень, і володіють г ... [+]

Випускники докторської програми з історії / загальної історії є висококваліфікованими спеціалістами, які підготовлені для незалежних і критичних досліджень, і володіють глибокими знаннями про політичний, економічний, соціальний і культурний розвиток людського суспільства; вони володіють навичками роботи з опублікованими та неопублікованими джерелами, здатністю прийняти критичний підхід до письменників, провести фундаментальні дослідження, виробити теоретичні узагальнення і застосувати творче мислення до аналізу історичних фактів і процесів. Випускники обладнані для будь-якої професії, що вимагає університетської освіти з історії або суміжних дисциплін; вони можуть шукати посади в наукових колах, а також широкий спектр інституцій у сфері культури, державної служби та політики.... [-]

Чеська Республіка Прага
інформація
Денне навчання
4 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Charles University Faculty of Arts

Випускники докторської програми з історії та культури Азії є висококваліфікованими фахівцями в області своєї спеціалізації. Їх відмінне володіння обраною азіатською мовою ... [+]

Випускники докторської програми з історії та культури Азії є висококваліфікованими фахівцями в області своєї спеціалізації. Їх відмінне володіння обраною азіатською мовою дає їм змогу критично працювати з первинними джерелами, і вони мають тверду основу у середній літературі та сучасних дослідженнях. Їх відмінний рівень ерудиції дозволяє їм продовжувати кар'єру в наукових колах (університети, наукові центри тощо); крім того, вони можуть шукати роботу в установах культури, дипломатії, ЗМІ, спеціалізованих аналітичних центрах тощо.... [-]

Чеська Республіка Прага
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою

Charles University in Prague

Location address
Faculty of Arts
Charles University in Prague
Jan Palach Square 2
116 38 Prague 1

Prague, Прага, CZ
Social Media