Charles University First Faculty of Medicine

Введення

Прочитайте офіційний опис

Карлів університет у Празі, перший медичний факультет: Наукові дослідження все може змінитися

Перший медичний факультет майже 1 200 Співробітників Види і 3 400 студентів є найбільший медичний факультет в Чеській Республіці. Вона є невід'ємною частиною Карлова університету в Празі від його заснування короля Богемії і імператора Священної Римської імперії Карла Четвертого в 1348 році. Таким чином, це також найстаріший медичний факультет в Центральній Європі.

Тим не менш, це не тільки велична історія і вражаючі кількісні показники, які були б досить, щоб зробити інститут успішним і конкурентоспроможним. Повинно бути ідеї, люди, здатності і управління, які в кінцевому підсумку буде нести відповідальність за майбутнє, прибутку і справності будь-якої установи. Для того, щоб виконати свою місію, і відображати не тільки силу і життєздатність дослідних програм факультету, а й нашу національну позицію і міжнародні прагнення, ми стверджуємо наступні цілі:

Для того щоб бути динамічним компонентом європейської медичної системи освіти Для запуску передові біомедичні дослідження в рамках більш широкого європейського дослідницького простору Щоб бути визнаним як цінного члена місцевої громади.

В цьому контексті:

Ми тут, щоб навчити медичних працівників майбутнього: ми забезпечуємо, магістратура та професійні програми вищої академічної якості, викладав або на чеському або англійською мовами, переслідуючи на міжнародному рівні значну стипендію. Академічне досконалість, стимулювання творчості та інтелектуального цікавості є високо ранжирування значення в періодичній внутрішньої оцінки нашого викладацького складу. Факультет заохочує і підтримує видатні наукові стажистів і програми підготовки дослідників.

Ми шукаємо таланти: Наші студенти набираються з різних країн Європи, Америки, Азії та Африки, і наші навчальні програми регулярно акредитована в Європі і США.

Наука майбутнє всіх нас: Факультет активно інвестує в дослідну інфраструктуру. Наші лабораторії скористатися практично всіма технологіями впроваджений, які знаходяться в руках ентузіазм співробітників з міжнародним досвідом і репутацією. Фінансування генерується наукової діяльності останнім часом становить велику частину бюджету факультету.

Зміна картини нашої спільної Європи: Сам факультет отримує вигоду з «на місці» діалогу дослідників і лікарів. Наші дослідницькі групи беруть участь в численних національних науково-дослідних проектів, що підкреслюють співробітництво між фундаментальними і клінічними науками, разом з дослідниками в інших дисциплінах з позашкільних установ. Важливо відзначити, що наша участь в міжнародних команд і проектів ЄС різко зростає.

Звертаючись вчених в підприємців: Наші результати демонструють видатну прихильність до основних, клінічних і прикладних досліджень. Керівництво факультету спільно з керівництвом університету будує стандартні процедури передачі технології та безпрограшна наукових кіл-галузі зв'язок відповідно до існуючих європейських правил.

Крім громадських кордонів R & D: Експерти факультету регулярно беруть участь в популяризації науки серед громади і з їх боку вони сприяють обізнаності в галузі суспільної охорони здоров'я. У співпраці з журналістами і засобами масової інформації, наші лікарі та дослідники зосередитися на головних проблемах громадської медицини, але і сприяти поширенню фундаментальних наукових фактів, пояснити, як працює наука і розвивається. Наше бачення полягає в наданні допомоги побудови суспільства, заснованого на знаннях, в більш широкому плані.

Факультет

The Перший медичний факультет є одним із засновників чотирьох факультетів Карлова університету в Празі. Перший медичний факультет заснований в 1348 рядах серед п'ятнадцяти найстаріших медичних шкіл в світі.

Навчання і дослідження на нашому факультеті охоплюють практично весь спектр медицини і медичних фахівців з повного спектру фундаментальних наук за клінічними спеціальностями. Деякі дисципліни є унікальними для нашої школи на національному рівні. Ми готуємо майбутніх лікарів, вчених і фахівців в області охорони здоров'я в сучасній і дружній манері. Так як ми не тільки вчення, а й науково-дослідна установа, ми приносимо освіти найсучасніші висновки і технології.

Університетська освіта в Першому медичному факультеті передбачає кілька різних програм ступеня. Найбільше число студентів проводить шестирічну програму загальної медицини (що призводить до ступеня MD) або п'ятирічної програми стоматологічної медицини (що веде до DMD ступеня).

Ці дві клінічні програми пропонуються англійською та чеською мовами. Є інші три-чотири роки програми бакалавра в області медичних професій (наприклад, медсестер та інших спеціальностей), деякі з можливістю магістра, пропонованих на сьогоднішній день тільки на чеською мовою. Існує також живий PhD програма з більшістю спеціальностей, пропонованих на англійській мові. Ми також готуємо лікарів для їх борту іспитів. Важливо також зазначити, що існують різні платні програми для аспірантів. Наші засоби навчання сучасні та зручні, з аудиторій і конференц-залів через лабораторії, навчальні кабінети та комп'ютерні зали. Більшість навчальних об'єктів розташовані в історичних будівлях в центрі Праги, недалеко від Карлаку, І. П. Павлова і Альберта. Клінічна (практичне) навчання відбувається головним чином у лікарні Спільного університету, з деякими клінічними обертаннями в лікарні Мотолі, Томайера лікарні, лікарні Na Bulovce і генеральний військовий госпіталь.

Наші випускники легко знаходять роботу в Чеській Республіці і іншу частину світу. 99,7% з 640 випускників (в період з 1997 по 2015 рік) виявили, розміщення протягом 6 місяців після закінчення.

Розташування

Прага

Address
Charles University in Prague, First Faculty of Medicine
Kateřinská 32
121 08 Prague 2
Czech Republic

Прага, Прага, Чеська Республіка

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія