Charles University Faculty of Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Юридичний факультет Карлового університету була утворена в 1348 році в якості одного з чотирьох факультетів новоствореного Карлова університету.

В даний час більше 4500 студентів, факультет права є найбільшим акредитовані юридичний факультет в Чеській Республіці. Він має повністю акредитовану програму магістра викладається в Чехії; Програму Докторська може бути прийнято або в чеських або англійською мовами. Факультет також надає LLM курсів, які викладаються англійською мовою.

Багато випускників юридичного факультету займають чільні посади в системі правосуддя, в центральній і місцевій адміністрації, в міністерстві закордонних справ, на державній службі, а також у приватній правничій практиці і приватного бізнесу.

Будівля юридичного факультету є пам'яткою сучасної архітектури. Він був побудований чеським архітектором Ладіслав Махон (1888-1973), представник сучасного класицизму і функціоналізму. Будівництво поніс наші період з 1926 по 1929 роки відповідно до проекту розробки з 1914 зробив Ян Котерія (1871-1923), архітектор міжнародного значення, який був провідною фігурою чеської сучасної архітектури. Внутрішня частина будівлі є власна робота Махон в.

Історичні віхи правових досліджень в Празі

1347/48

Карлів університет був створений. Він був складений з чотирьох факультетів - факультетів мистецтв, медицини, права і теології. На юридичному факультеті провідного суб'єкта був канонічне право. З початку розбіжностей Карлова університету можна було побачити між факультет права, з одного боку, а інші три факультети на інший. Вони не погодилися в основному за правилами управління і контролю університету.

тисячі триста сімдесят дві

Відкритий конфлікт між школою права та трьох інших факультетів призвело до утворення незалежної університету юристів (тобто університету Canonists), який, особливо в перші 20 років свого існування, був видатним установою міжнародної репутації. Турбулентність на рубежі 14-х і 15-му століттях і відрізняються ставлення до Реформаторський зусиллям деяких церковних чиновників призвели до кульмінації конфлікту між двома празьких університетів і, отже, до зниження університету права, яка врешті-решт прийшов до свого кінця в 1419 рік.

тисячі шістсот п'ятьдесят чотири

Створення Карл-Фердинанд Universität (шляхом злиття єзуїтській колегії та відтворення Universitatis Carolinae в 1638 р) ініціював нові розробки в області правового навчання. Крім канонічного права, нова галузь природного закону почав складатися.

1754

Довжина юридичних досліджень був продовжений до п'яти років, і поступово, нові предмети і стільці з'явилися (наприклад, природного права, Кримінальне право, закон штату).

тисячі сімсот дев'яносто дві

Була створена посаду екстраординарного професора чеського державного права.

1 802

У період Просвітництва, абсолютизм правління Марії Терезії в і Йосип II, поступово зменшується корпоративний характер університету і його факультетами, і в кінцевому підсумку призвело до введення нового офісу директора досліджень як інструмент бюрократичного контролю над освітою і перехід до контрольованих державою наукових досліджень. Факультети і університети були перетворені в державні органи освіти, яка виступає в першу чергу для навчання майбутніх державних і громадських служб чиновників. Чотирирічні дослідження права були визначені як дослідження правового і політичного характеру.

1 810

Питання Загального Цивільного кодексу Австрії зробила основний вплив на правових досліджень шляхом досягнення зсуву в бік позитивного права навчання в Празі, а також в інших місцях.

1848

Революційні події періоду привели до певної міри релаксації в формах державного контролю над університетом; поступово його статус як корпоративного органу стали відновлені і юридичні дослідження, були визначені як вивчення права і теорії держави.

1849-1856

Реформа правових досліджень було приведено у виконання Лео Thun-Hohenstein, міністр "Cult та освіти". Це було по суті) наближенні юридичних факультетів в Австрії і ті, в Німеччині, в результаті якої в кілька контактів в академічному світі, а також благотворний вплив правового позитивізму надходить з Німеччини, і б) введення нової програми дослідження, які розділили команду на два блоки: історичний (в тому числі римського права) і позитивного права.

1866

Порушувалося попит на паралельних навчання чеською мовою поряд з німецькою мовою. У 1870-і роки були вже лекції, які відбуваються на чеською мовою і на факультеті розділилися за мовною ліній.

тисячу вісімсот вісімдесят два

Поділ Карл-Фердинанд Universität в чеських і німецьких університетів вступили в силу. У період між 1882 і 1918 роками був новаторським епоха в історії чеських юридичних наук, який досяг кульмінації в створенні незалежної Чехословаччини.

1918

Формування незалежної Чехословацької держави привели в новий вимір у розвитку юридичного факультету, який, як науково-дослідний центр сприяв кодифікації та уніфікації правової системи в новій державі.

1931

Нова будівля юридичного факультету був відкритий на набережній річки Влтава в центрі Праги. Він був розроблений видатним всесвітньо відомим архітектором Котерія і побудував його колега архітектора Махон.

Розташування

Прага

Address
Právnická fakulta Univerzity Karlovy v Praze

nám. Curieových 7
116 40 Praha 1
Czech Republic

Прага, Прага, Чеська Республіка

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: