Charles University Faculty of Medicine in Plzeň

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Медичний факультет, CU в Пльзені є одним з сімнадцяти факультетів поважного Карлова університету в Празі. Вона була створена на підставі Указу № 135 від 27 жовтня 1945 року видано президентом Едвардом Бенеша. Зі свого скромного початку, медичний факультет в Плзень перетворився в сучасний університет, з якого 7814 лікарів, що працюють в Чеській Республіці та за кордоном вже отримали вищу освіту, а також 499 студентів програми бакалаврату дослідження. У 2009/2010 навчальному році 2032 студентів пройшли навчання на факультеті, з яких 427 були іноземцями.

Медичні дослідження діляться на дві основні навчальні програми - загальної медицини і стоматології. Студенти були прийняті в навчальній програмі стоматології, так як 2004/2005 і вона поступово замінила програму навчання стоматології. Загальна медицина є шестирічна програма дослідження; вивчення програми стоматології займає п'ять років. Перші два роки присвячені теоретичних областях - біології, біофізики, анатомії, гістології, фізіології і біохімії. Третій і частина четвертого року зосередити увагу на вивченні доклінічних предметів - патологічної анатомії, патологічної фізіології, мікробіології і фармакології, а також вивчення клінічних предметів починається так само. В останні роки в повній мірі зосередитися на клінічних областях.

Факультет також надає навчання на англійській мові для іноземних функціонувати за рахунок самофінансування студентів. Дослідження завершується випускній церемонії, що проходить в поважному Каролинум залі в Празі, де випускники отримують дипломи. Випускники програми навчання Лікувальна отримати звання MUDr. (Так само MD) і випускники програми навчання стоматології отримують звання MDDr. (Так само DMD). Мало того, що студенти освічені для медичної практики; вони також представлені основи дослідження і привели до їх самостійної дослідницької роботи.

В ході своїх досліджень, зокрема, під час літніх канікул, студенти мають ряд можливостей для вивчення та отримати досвід роботи за кордоном. Не тільки з цих причин, але особливо тому, що студенти повинні вивчати іноземні ресурси, акцент робиться на навчанні мови. Таким чином, крім латині, кожен студент повинен здати іспит на англійській мові і ще одну іноземну мову.

Розташування

Пільзен

Address
Univerzita Karlova v Praze
Lékařská fakulta v Plzni
Husova 3, 306 05 Plzeň

Пільзен, Плизький край, Чеська Республіка

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: