Прочитайте офіційний опис

The Протестантський теологічний факультет (Спочатку відомий як Гусу Чехословацька протестантська теологічний факультет) Була заснована в Празі 28 квітня 1919 року. До Першої світової війни, там було багато обмежень на протестантів в чеських землях (які були частиною католицької Австрії в той час) і кандидати на міністерство повинно було їхати до Відня, щоб вчитися. Зі створенням нового чехословацької держави після війни прийшли повну свободу віросповідання.

Реформатів і лютеранські протестанти об'єдналися в Євангелічної церкви чеських братів, і один з його перших дій було створення факультету протестантської теології, щоб навчати своїх студентів богослов'я і з інших церков. У перший рік свого існування факультету було 14 студентів, але це незабаром виріс до 78 в 1923 році і 160 в 1929 році. Жінки почали вивчати на факультеті в 1922 році; їх число значно зросло після того, як Синод Євангелічної церкви чеських братів вирішили висвячувати жінок в міністерство в 1953 році. Під час німецької окупації факультет був закритий, поряд з більшістю інших вищих навчальних закладів, але вона відновила свою діяльність, коли Друга світова війна закінчилася. У 1949-50 було 230 студентів.

У 1950 році державний комуніст вирішив, що факультет має бути розділений на дві школи: ЖКП Богословського факультету для студентів з Чехословацької гуситской церкви, і Коменський протестантського Богословського факультету для студентів з Євангельської церкви чеських братів і менших церков. Під комуністів Коменського факультет зазнав багато труднощів і кількість студентів скоротилася до рівня нижче 100. Протягом більшої частини 1950-х і 1960-х років Дін був провідним чеський протестантський теолог Йозеф Lukl Hromádka. Після падіння комуністичного режиму в 1989 році, нові можливості відкрилися для Коменського факультету. Був величезний зростання числа студентів. У 1990 році Коменський факультет був включений в Карлова університету і перейменований в протестантський богословський факультет. У 1995 році він переїхав до більшого приміщення на його нинішньому місці. У 2007-2008 роках на факультеті було близько 500 студентів і близько 25 викладачів.

Факультет Печатки і його символ

Подумайте - Закон - Кажуть: Богослов'я як сіль

Деякі роздуми про герб факультету Павло Філіпі Коли Прага протестантська теологічний факультет був створений в 1919 році, її засновники зіткнулися з однією невеликою завданням, на додаток до багатьох більших з них: як представити символічно традиції вони будують далі і мети вони прагнуть. Тому вони розробили нову емблему, яка до сих пір використовується як друк факультету.

Як його символіка слід розуміти?

У центрі кругової дизайн ми бачимо чашу. Це символізує досить чітко зв'язок зі спадщиною чеської реформації, особливо з гуситской Реформації, яка реінтродуцірован прийом чашею на дилетантів на урочистостях з нагоди Вечері Господньої. У 1417 році весь богословський факультет Празького університету закликав до спілкування під обома видами, приймаючи сторону революції і, таким чином, ризикуючи своїм існуванням: протягом року Рада Констанс відкликав ліцензію викладати. При виборі цього символу, новий факультет показав, що воно було скоєно в потир (з усіма це може спричинити за собою) так само, як гуситів було, і що він відкинув будь-які клерикалізму, в тому числі богословського клерикалізму.

У верхній половині раунду дизайну ми можемо прочитати латинські слова: SAPERE, Agere, LOQUI, що означає англійською мовою: думати, діяти, говорити. Історичне походження цього девізу сходить до Яна Амоса Коменського (Коменський), останній єпископ старого єдності Братів. Вибір цих термінів і тим, як вони пов'язані один з одним можуть бути зрозумілі без будь-яких подальших пояснень. Богослов'я новий факультет хоче вдосконалюватися повинен бути науковим, вимагаючи суворої інтелектуальної дисципліни; він повинен бути практичним, що веде до дії; і, нарешті, вона повинна бути заснована на діалозі, відкидаючи всі інші засоби введення всієї істини, крім Слова. Порядок, в якому поміщені терміни, можливо, дивно, з "говорити" на третьому місці, утворюючи кульмінаційний девізом. Але це здивування зникає, коли ми пам'ятаємо величезне значення Чеської Реформації додається до свободи слова Божого. Вільно проголошувати звільняє Слово в себе "вільніше дій" (Actus liberimus OMNIUM) і здатний звільнити християнство від свого вавилонського полону. Знову і знову, навіть у часи найбільшого гноблення, чеські християни-протестанти пережили той факт, що "Слово Боже НЕ прикутий» (2 Тим. 2: 9), і що, навпаки, створює простір для свободи слова навколо себе. Виходячи з цього досвіду і традиції, засновники факультету заявили про готовність створити факультет в якості притулку свободи слова, корениться в свободу слова Божого.

У центральній частині герба, ліворуч і праворуч від чаші, є головоломкою у вигляді двох посилань на Писання - Левіт 2:13 і Марка 9:49. В обох уривках слово «сіль» (лат сал) повинен бути знайдений. Зв'язок між девізом і цитати з Писання стає ясно, коли ми розуміємо, що початкові букви трьох слів в девізі (Sapere, Agere, Loqui) разом утворюють латинське слово SAL.

Але те, що є богослов'я і богословський факультет, щоб зробити з сіллю? Що привело наші попередники, які вибрали дизайн емблеми, щоб вибрати ці два уривки з числа багатьох місць в Біблії, де згадується сіль? Сьогодні ми можемо тільки здогадуватися, на екзегезі вони мали на увазі. Однак ми можемо з достатнім ступенем впевненості, що версія цитати з Марка, що вони мали перед ними був один, який не може бути, підтверджується оригінальними рукописами, але часто зустрічається в реформатської перекладах Біблії. Згідно з цією версією, слова Ісуса були: "Кожна жертва сіллю сіллю." Ми вражені тим фактом, що в обох уривках слово «сіль» тісно пов'язана з концепцією жертовного. Левіт 2:13 велить: "Ви повинні сезон всі ваші зерна пропозицій з сіллю. Не залишайте без солі завіту Бога твого з ваших пропозицій зерна. Додайте сіль на всі ваші пропозиції. "Богослов'я в якості посилання жертвувати? Можливо, засновники факультету хочуть підкреслити, що факультет має продовжувати спрямовувати свою увагу на суть християнського послання - жертву Христа на хресті? Може бути. Але, можливо, вони мали на увазі щось інше, коли вони проектували емблему. Для обох котирувань сіль згадується в якості додаткового інгредієнта, який розчиняється і диспергированного в жертвопринесенні. І це саморозпуск і само-розсіювання є однією з основних функцій богослов'я. Зателефонувавши під сумнів свої власні інстинкти самозбереження він робить весь його мислення, діючи і кажучи на службу як християнських, так і цивільних громад, попереджає і захищає їх від корупції егоїзму, і закликає їх служити безкорисливо тих, хто вважаються найменшого значення в цьому світі. Таким чином, богослов'я може внести свій вклад в забезпечення того, щоб людська сім'я не втрачає розмірність самозречення і добровільна відмова, без якого ні життя, ні людської гідності мирного співіснування можливі.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • чеська

Цей навчальний заклад також пропонує:

PhD

Charles University Protestant Theological Faculty

Мета докторських студій у галузі біблійного богослов'я полягає в тому, щоб учні вивчали, звичайним чином, для вдосконалених досліджень, їхню здатність думати теологічно і ... [+]

Мета докторських студій у галузі біблійного богослов'я полягає в тому, щоб учні вивчали, звичайним чином, для вдосконалених досліджень, їхню здатність думати теологічно і поглиблювати свої знання у відповідних біблійних теологічних дисциплінах на експертному рівні.

Область охоплює всі аспекти фахового вивчення Біблії, такі як богословські, літературні та історичні фактори. Дослідження зосереджені або на Старому, або на Новому Завіті. Вони включають вивчення біблійних текстів у їхній відповідності до релігійних і культурних традицій. Залежно від конкретного проекту дисертації, дослідження можуть стосуватися текстових, лінгвістичних, літературних, літературно-історичних, історіографічних, релігійних або культурних питань. Як правило, вони також повинні ставити питання про богословський профіль або загальне свідчення Письма стосовно відповідних богословських питань, а також займатися питаннями розуміння, спілкування та тлумачення. Робоче поле біблійних досліджень включає також суміжні фахові дисципліни - наприклад, філологію стародавніх і класичних мов, літературу стародавнього Близького Сходу і основні культури античності, феноменологію релігій і вивчення релігій античність, археологія та історіографія відповідних регіонів, а також відображення методологій у біблійному полі, герменевтичні питання, історія біблійних досліджень та його сучасні тенденції. Дослідження належним чином пов'язані з іншими богословськими полями і, як і інші галузі теології, мають міждисциплінарний вимір.... [-]

Чеська Республіка Прага
інформація
англійська,німецький
Денне навчання
4 років
Кампус
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Charles University Protestant Theological Faculty

Мета докторантури в галузі практичної та екуменічної теології та теологічної етики полягає в тому, щоб учні вивчали, звичайним чином, для вдосконалених досліджень свою зд ... [+]

Мета докторантури в галузі практичної та екуменічної теології та теологічної етики полягає в тому, щоб учні вивчали, звичайним чином, для вдосконалених досліджень свою здатність думати теологічно і поглиблювати свої знання про богословську традицію в її екуменічному, практичному, етичних вимірів на експертному рівні. Студенти навчаються критично аналізувати та обмірковувати отримані знання та методи, що використовуються у своїй галузі, а також інтерпретувати їх як у своїх специфічних контекстах, так і в міждисциплінарних умовах сучасних наукових знань. Залежно від теми їх дисертаційного дослідження, їх дослідження орієнтовані на відповідну спеціалізацію в області екуменічного або практичного богослов'я (наприклад, гомілетики, катехетики, поймініки, практичної еклезіології, гімнології або місіології), або з богословської етики або християнської етики. соціальна робота (діаконія). Водночас, однак, вони зберігають відповідну широту зору та міждисциплінарну орієнтацію, яка стосується всіх галузей богослов'я.... [-]

Чеська Республіка Прага
інформація
англійська,німецький
Денне навчання
4 років
Кампус
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Charles University Protestant Theological Faculty

Мета докторських студій у галузі філософії релігії полягає в тому, щоб учні вивчали, звичайним чином, для вдосконалених досліджень свою здатність вивчати, використовуючи ... [+]

Мета докторських студій у галузі філософії релігії полягає в тому, щоб учні вивчали, звичайним чином, для вдосконалених досліджень свою здатність вивчати, використовуючи філософські інструменти та підходи, релігійні явища та питання, що стосуються релігійного виміру людської культури, включаючи богословську думку та її традиції. Студенти навчаються критично обговорювати ці підходи та їхні результати та інтерпретувати їх як у своєму конкретному контексті, так і в рамках поточних академічних знань. У безпосередній зв'язку з його міждисциплінарним характером, ця навчальна програма розвиває навички, необхідні для аналізу складних питань, і студенти навчаються комбінувати різні перспективи та дискурси спеціалістів у оцінці конкретних висновків та тестування гіпотез, в той же час забезпечуючи відповідність використовуваних методів , мислення точне, і виразно висловлюються складні або суперечливі проблеми. Програма навчання не тільки приводить до набуття експертних знань і навичок, але й розвиває здатність розуміти погляди, концепції, вчення і теорії, які є нетрадиційними або відрізняються від власних, культивує аргументативні підходи до критичних дебатів і уточнює здатність оцінювати себе і формулювати власну думку або позицію.... [-]

Чеська Республіка Прага
інформація
англійська,німецький
Денне навчання
4 років
Кампус
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Charles University Protestant Theological Faculty

Мета докторантури в галузі історичної та систематичної теології полягає в тому, щоб учні вивчали, звичайним чином, для вдосконалених досліджень, їх здатність думати теоло ... [+]

Мета докторантури в галузі історичної та систематичної теології полягає в тому, щоб учні вивчали, звичайним чином, для вдосконалених досліджень, їх здатність думати теологічно і поглиблювати свої знання про богословську традицію в її історичних і систематичних вимірах. рівень. Студенти навчаються критично аналізувати та обмірковувати отримані знання та методи, що використовуються у своїй галузі, а також інтерпретувати їх як у своїх специфічних контекстах, так і в міждисциплінарних умовах сучасних наукових знань. Залежно від теми їх дисертаційного дослідження, їх дослідження орієнтовані на певну спеціалізовану галузь історичної або систематичної теології (наприклад, церковна історія, історія догм, систематична теологія або догматика), але в той же час вони зберігають відповідну широту зору та міждисциплінарну орієнтацію, що стосується всіх галузей богослов'я.... [-]

Чеська Республіка Прага
інформація
англійська,німецький
Денне навчання
4 років
Кампус
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою

Charles University in Prague

Location address
Protestant Theological Faculty
Charles University in Prague

Černá 9,
P.O.Box 529
CZ-115 55 Praha 1
Czech Republic

Prague, Прага, CZ