Charles University Second Faculty of Medicine

Введення

Прочитайте офіційний опис

студенти обирають другий факультет своєю винятковою наукової і викладацької досвіду, через гордої традиції дружби і єдності серед викладачів, студентів і адміністративного персоналу, а також унікальний досвід студента, який ми пропонуємо. Наша прихильність до підготовки успішних професіоналів в первинній або госпітальної медичної допомоги робить наш факультет видатний вибір для ваших досліджень.

Дослідження і майстерності викладання

На другому факультеті Ви отримуєте вигоду від щоденного контакту з всесвітньо відомими вченими, а також наукових лідерів у багатьох областях медицини, в Чеській Республіці. Ми особливо зосередитися на дослідженнях в області генетики і геноміки людини, дитячої онкології та гематології, онкогінекології, нейробіології і педіатрія. Ми регулярно публікуємо наші результати в кращих міжнародних наукових журналах. Багато з наших студентів академічних співробітників і аспірантів є лауреатами національних та міжнародних премій і нагород, а також наші визнані фахівці дбати про національні спортивних уявлень. Все це дає вам найкращою можливістю стати відомим професійним охорони здоров'я.

Досвід найбільшого університетського госпіталю в країні

Студенти проводять більшу частину свого практичного навчання в університетському госпіталі Мотолі, клінічній базі Другого медичного факультету і один з найбільших і найбільш розвинених лікарень в Центральній Європі. Університетська лікарня Мотоль надає допомогу у всіх областях медицини для мешканців Праги і всієї Чехії. Він відомий своєю лікування видатних VIP-пацієнтів, в тому числі президента Чехії. Він має загальне число приблизно 2 300 місць, з яких 690 знаходяться в педіатричній секції, в той час як секція для дорослих має 1 230 ліжок. Щорічно більше 70 000 пацієнтів в лікарню, і більш 750 000 амбулаторних пацієнтів лікують. В цілому 3 000 медичних працівників зайняті, в тому числі 800 лікарів. Всі педіатричні відділення є вузькоспеціалізованими, при цьому деякі медичні послуги є унікальними в Чеській Республіці (онкологія, гемодіалізі, епілептології і т.д.).

практична підготовка студентів здійснюється також на Na Bulovce лікарні та Військового університету лікарні Празі.

Педіатрія - наш унікальний додатковий бонус до стандартного утворення

Другий медичний факультет історично продовжує факультет педіатрії. Незважаючи на те, що забезпечує загальне медичну освіту і його випускники успішно, як терапевтів, а також педіатрів (або фахівців з інших дисциплін), навчальна програма зберегла широке охоплення педіатрів. У порівнянні з іншими здібностями, студенти можуть стати більш знайомі з педіатричних спеціальностей, таких як неврології, гематології, онкології, психіатрії, ортопедії, кардіології, стоматології, серед інших.

Держава-оф-арт викладання і навчання

Будучи студентом, Ви отримуєте вигоду від добре обладнані і технічно передових лабораторних установок і складних інструментів дослідження. Нова будівля (так званий 'Žížala' - 'Earthworm') надає державі-оф-художньої освіти та науково-дослідних центрів. Всі теоретичні, доклінічні та клінічні предмети вивчаються з широким використанням аудіовізуальних та комп'ютерних методів уточнений.

Відмінні умови і послуги

Ми прагнемо надати Вам всі послуги та підтримки персоналу, необхідні для великого навчання і живого досвіду. Як студенти, у вас є у вашому розпорядженні аудиторіях з обчислювальною технікою дозволяє доступ до бібліографічних баз даних мережі, бібліотека добре забезпечені іншомовних літератури і зони відпочинку, журнальним кімнату і студентський клуб. координатор наших міжнародних студентів завжди готові відповісти на всі ваші запитання, щоб піклуватися про ваших потреб і допоможе вам вирішити повсякденні проблеми студентського життя.

Індивідуальний підхід і навколишнє середовище "сім'я"

Другий факультет входить в число невеликих факультетів. Сприятливі викладачі проти студентів співвідношенні 1: 2 (в програмі англійською мовою) і індивідуальний підхід підвищення якості навчання, що дозволяє студентам відчувати себе як вдома на факультеті. Як іноземний студент, у вас є перевага, знаючи, в основному всі ваші колеги, так що ви можете розраховувати на зручність і підтримку в рамках групи.

Широке міжнародне визнання

Ступеня, що присуджуються Другий медичний факультет цілком зберігається у всіх країнах ЄС і в США на федеральному рівні. (Для отримання інформації про процес ліцензування на медичну практику, необхідно зв'язатися з професійним органом відповідної країни.)

Глобальні можливості дослідження і навчання

Будучи студентом другого факультету, ви можете вибрати з широкого спектру програм обміну навчання і стажування за кордоном. Ви можете провести семестр або цілий навчальний рік в деяких з наших університетів-партнерів в Європі і по всьому світу; пройти практичне стажування в лікарнях та медичних інститутах по всьому світу (читай про досвід наших студентів); або брати участь в гуманітарних медичних місій.

Кімната для розвитку своїх талантів

Якщо вам не подобається, просто відвідування лекцій, але хочуть, щоб довести свої таланти, вам може бути дозволено брати участь в навчанні молодих однокурсників. З вашої другий рік, ви можете бути корисним в якості медичного демонстранта в анатомії і гістології класів, як ви близькі за віком та професією до інших студентів і може зрозуміти їхні проблеми і потреби.

Відмінні транспортні зв'язки

До центру Праги можна доїхати за 15 хвилин на метро. Вихід станції метро веде прямо до входу факультету.

Задоволені студенти і успішні випускники

Відповідно до їх власною оцінкою навчання на Другому медичному факультеті, студенти задоволеним в довгостроковій перспективі і випускники успішно виступають на чеському і міжнародних ринках праці.

Студентське життя, розваги і культура

Факультет забезпечує приємну атмосферу і хороші відносини серед своїх студентів і співробітників. Наші студентські товариства прагнуть підвищити студентського життя з численними позакласних заходів, класичних і популярних музичних концертів, художніх виставок та спортивних змагань, в тому числі традиційної літньої вечірки на пароплаві. Тиждень першокурсника "на початку року є безцінним можливість зустрітися з іншими студентами і познайомитися з Прагою, а також Чехії.

Активні і оригінальні студентських товариств

Як член деяких студентських товариств, ви можете брати активну участь у всіх цих заходах. Крім того, беручи участь в організації заходів, ви можете розвинути свій творчий потенціал в якості репортера або фотографа з Motolák; сприяння в управлінні практичних стажувань за кордоном з Міжнародною федерацією асоціацій студентів-медиків ЧР (IFMSA); або брати участь в співтоваристві Міжнародній студентській через Асоціації міжнародних студентів-медиків (АИИС).

Зручність електронних документів

Для вас, щоб уникнути непотрібних документів, ми проводимо безліч різних електронних додатків, в тому числі навчальних програм, реєстрація іспит, оцінка навчання і електронних навчальних ресурсів.

Спорт і фітнес

Будучи студентом, у вас є можливість брати участь в різних всіх цілорічних спортивних курсів, а також літні і зимові курси. Сучасний університет спортивний центр в Гостіварж забезпечує відмінні умови для аква-аеробіка, легка атлетика, баскетбол, флорбол, веслування, плавання, бодібілдинг, софтбол, волейбол, гольф, сквош і альпінізм. Ви можете взяти участь в каное, катання на лижах і велосипедних курсів, а також курсів, проведених на морському узбережжі.

Зручний доступ і доступні студентські зали

Прага є прекрасним місцем для життя і студент Карлового університету гуртожитків розташовані по всьому місту. Більшість наших студентів залишитися в Kajetánka Hall, розташований недалеко від Бржевновского монастиря і мальовничим парком, всього в восьми хвилинах їзди на автобусі від факультету, а також в декількох хвилинах ходьби. Komenského Hall і Гвезда Hall також популярні серед іноземних студентів.

Розташування

Прага

Address
Charles University in Prague
2nd Faculty of Medicine
V Úvalu 84
150 06 Praha 5 - Motol

Прага, Прага, Чеська Республіка

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: