Charles University Third Faculty of Medicine

Введення

Прочитайте офіційний опис

Кампус охорони здоров'я Виноград почала свій розвиток на початку 20-го століття, на той час на міській периферії. У 1902 році імператор Франц Йосиф I відкрив лікарні Виноград в якості основного госпіталю для громадян Краловске Виноград і Жижков районів. У 1925 році Державний інститут охорони здоров'я був шторами його околиці. Обидві установи незабаром почали грати ключову роль в розвитку охорони здоров'я в Празі, Чехії та Чехословаччини. До поділу медичного факультету в 1953 році, обидва insitutions служили для підготовки студентів-медиків, на основі систематичної діяльності їх співробітників примітним.

З лікарні Виноград, були саме проф офтальмології Josef Янку, відкривача очного токсоплазмозу (М. Jankumi); професор легких і абдомінальної хірургії Emerich Полак; засновник чеської пластичної хірургії професор Франтішек Бур'ян. Після Другої світової війни: засновник Чехословацької діабетології проф Іржі Syllaba, відомий кардіолог професор Вратіслава Джонас, засновника чеської дитячої гематології Dr. Їржі Janele, професор Неврології J. Šebek, професор судової медицини Е. Кноблох або керівником психіатричного інституту док. В. Petran.

З співробітників Державного інституту охорони здоров'я, а саме: Професор Іван Honl, який встановив перший терапевтичний Інститут Пастера на terrritory нашої держави. Співробітники цього інституту брали участь у численних світових програмах Всесвітньої організації охорони здоров'я після Другої світової війни, зокрема, в глобальній ліквідації віспи (проф Карел Рашка). На основі такої багатими традиціями, це було реально створити новий медичний факультет на Винограді кампусі охорони здоров'я.

Наш факультет відноситься до традиції медичних досліджень в Карловому університеті, як він сформував один з чотирьох основних предметів з моменту його заснування в 1348 році. З навчального року 1882/83 р Ос новні, медичний факультет, так само, як решти університету, був розділений на дві частини - Німеччини і Чехії. З 17 листопада 1939 року, разом з усіма іншими чеськими школами, чеська частина університету була закрита. Це тимчасове припинення чеського освіти тривало до 1945 року. Потім, разом з усім німецьким університетом, німецький медичний факультет було ліквідовано. Його майно було передано на чеський медичний факультет. У 1953 році Міністерство вищої освіти ділиться на факультет медицини в Празі на три самостійні факультети: факультет загальної медицини (включаючи стоматологію), факультет педіатрії та факультету гігієни. Останній був перетворений в поточний 3-й медичний факультет в 1990.The той факт, що новий незалежний факультет гігієни був створений в 1953 році привели деяких фундаментальних змін: цей факультет збереглися основний медичний фокус, хоча він спеціалізується в області гігієни і запобігання. З одного боку, ця спеціалізація дозволила розвивати всі галузі гігієни в нашій повоєнній медицині, але з іншого боку, в той же час обмежений, і обмежує сферу реалізації студентів в клінічній практиці.

Медичної інструкції в комуністичну епоху була затаврований досить формальному і кадровому на основі підходу. З листопада 1989 роки ми змогли здійснити всі істотні зміни в організації реквізиту факультету для реалізації нових навчальних програм і навчальних реформ. Назва факультету було змінено на 3-й медичний факультет Карлового університету, в якому підкреслюється його початкова загальна увага. Assoc. Професор Кирило Höschl, доктор медичних наук, був першим деканом факультету обрано на вільних виборах після революції в 1989 році. Академічного сенату був створений потім разом з Науковою радою, який в даний час вербує багатьох видатних іноземних членів. Були конкурси для всіх провідних позицій в окремих інститутах, клініках, а також для інших позицій вищих навчальних закладів. Навчальна програма була змінена таким чином, що навчальний план відображає загальну спрямованість факультету інтегруючу розвинену область профілактичних предметів. Багато співробітників з різних секцій Міністерства охорони здоров'я та Академії наук Чеської Республіки безпосередньо беруть участь в педагогіці, а також науково-дослідної діяльності факультету.

У вересні 1992 року було відкрито нову будівлю факультету на вулиці Ruská. Він знаходиться в деканат, різні теоретичні відділи, відділи гігієни та профілактичних предметів, і, нарешті, але не в останню чергу, Центр наукової інформації, новоствореної в 1992 році. У травні 1991 року пані Маргарет М. Бертран, канадський професор англійської мови, заснований приз для кращого студента факультету щорічно присуджується на випускній церемонії. Умови для навчання і наукової роботи покращилися з відкриттям новозбудованого 6-го поверху головного корпусу факультету в травні 2000 року, що вміщає серед іншого Департаменту з питань харчування і лабораторії хімії і молекулярної біології. Подальше поліпшення прийшов в травні 2006 року з recontructed частиною коледжу по догляду за хворими на Руска 91, де в даний час базуються Департамент медичної етики, медичних сестер та іноземних мов. Students 'візити за кордон стають незмивною частиною навчання на факультеті. Участь в міжнародних науково-дослідних програм і лекцій зарубіжних фахівців дозволяють факультет розправити крила і встановити нові взаємовигідні наукові стипендії. Це сприяє поліпшенню якості навчального матеріалу, вивчення нових методів, процедур і підходів, створюючи тим самим технічні умови необхідні для досягнення більш високого рівня освіти.

The 3-й медичний факультет присвоїв його викладання градусів багатьох видатних особистостей, протягом останніх трьох років, в тому числі найбільш відомими були: професор Зденек Нойбауер в біології, Док. Іван М. Гавел в області штучного інтелекту, і професор Ľuboslav Старка в ендокринології. У той же час, кілька десятків лекцій відомих зарубіжних фахівців відбувся в стінах факультету. Відзначимо, принаймні, лауреат Нобелівської премії з нейрофізіології професор J. Еклс, відомий фахівець в області психіатрії професора П. Грофа і daseins-аналітичної проф Condrau. За пропозицією Вченої ради факультету, сер Карл Поппер (1902-1996), епістемології, відкритого прихильника суспільства, один з найбільших філософів двадцятого століття, була присуджена ступінь почесного доктора в медицині 25 травня 1994 року. 3-й медичний факультет був учасником в присвоєння почесного доктора одному з першовідкривачів ДНК, лауреат Нобелівської премії, професор Джеймс Уотсон. Точно так же, з нагоди 650-річчя від дня заснування Карлова університету, ми припустили, що ще один лауреат Нобелівської премії, всесвітньо відомий нейрофізіолог широкий, професор Хакслі з Великобританії, буде також нагороджений почесного докторського ступеня в 1998 році.

MUDr. P. Чех нашого факультету ініціював розміщення почесних бляшок в пам'яті лауреатів Нобелівської премії в галузі медицини Mr. і місіс Cori їх місця народження вдома в Salmovska і Petrska вулиць в Празі в рамках проекту Прага-Європейський місто культури 2000 року. Співпраця між окремими факультетами університету, зокрема медичних факультетів, знаходиться на підйомі. Університет підтримує здорову конкуренцію в спортивних заходах серед факультетів, і студенти також беруть участь в різних соціальних і культурних подій не тільки в цій країні, а й за кордоном. Факультет видає журнал VITA Nostra, що відображає академічне життя суспільства і представляють різні сторони факультету в двох функціонально різних питань: VITA Nostra Revue, щоквартального збірника статей, коментарів, а також відображень і VITA Nostra Servis, інформаційний бюлетень яка виходить щотижня. У навчальному 1991/92 році факультет прийняв на іноземних студентів в цій сфері медицини з акцентом на профілактику. Мова навчання є англійська. Права і обов'язки іноземних студентів передбачені в договорах, укладених між студентом і деканом факультету.

Нові вимоги сучасної медицини на лікарів знаходять своє відображення в новій навчальній програмі медицини, яка факультет здійснює з 1996/97 навчального року.

Вчення основа 3. LF включає в себе факультет лікарні Краловске Виноград, психіатричні Centre Praha, Лікарня Na Bulovce, Томайера лікарня, Інститут здоров'я матері і дитини, лікарня Гомолце, Центральний військовий госпіталь і Національний інститут суспільної охорони здоров'я. Видатні фахівці Чеської академії наук і Інституту клінічної та експериментальної медицини також беруть участь в навчанні.

Розташування

Прага

Address
Third Faculty of Medicine
Charles University in Prague
Ruská 87, 100 00 Prague 10
Czech Republic

Прага, Прага, Чеська Республіка

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми