Charles University Faculty of Science

Введення

Прочитайте офіційний опис

Науковий факультет був заснований у 1920 році як п'ятий факультет Карлівського університету. Вона наразі має 29 відділень, 3 музеї та великий ботанічний сад, де розташовано відділ вивчення та деякі навчальні заклади.

Сьогодні факультет академічно та організаційно розділений на чотири розділи: біологічний, географічний, геологічний та хімічний. На додаток до цих розділів факультет має декілька фахівців, навчально-дослідницьких центрів, включаючи міждисциплінарні установи, такі як Інститут екологічних досліджень. Всі частини факультету активні як у навчанні, так і в дослідженні.

Основною місією наукового факультету є створення висококваліфікованих фахівців з біології, хімії, географії, геології та інших міждисциплінарних галузей. Його науково-дослідницькі зусилля спрямовані на вирішення ключових проблем, пов'язаних з розвитком людського суспільства. Однією з пріоритетних довгострокових предметів є здоров'я людини, вивчення функції та прогнозування розвитку екосистем та біосфери та розробка екологічно чистих матеріалів на основі використання відновлюваних ресурсів.

Факультет наук пропонує три рівні освіти, бакалавра, магістра та докторантури. Всі бакалаврські та магістерські програми включають в себе як теоретичні викладання, так і практичні заняття в лабораторіях, а деякі курси поєднують в собі академічні дослідження з природознавства з підготовкою вчителів у вибраній галузі. Бакалаврські курси - це ознайомлення з глибшими дослідженнями, які виконуються в магістерських програмах. Програми підготовки магістрів навчають фахівців для наукових та дослідницьких інститутів, державної кар'єри, промисловості та приватного сектору. Випускники магістерських курсів з елементом підготовки вчителів мають право викладати у середніх і середніх професійних навчальних закладах. Докторські програми навчають високо спеціалізованих кадрів для науково-дослідницької діяльності.

Розташування

Прага

Address
Faculty of Science
Charles University in Prague
Albertov 6

128 43 Прага, Прага, Чеська Республіка

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

PhD
Цей навчальний заклад також пропонує: