Прочитайте офіційний опис

Про Аппалачі фармацевтичний коледж

Аппалачі фармацевтичний коледж повністю акредитована Рада з акредитації фармацевтичної освіти (ККЛП) і є тільки три роки доктор програми фармації в Співдружності Вірджинії. Таким чином, наші студенти закінчать навчання і приступлять до роботи на рік раніше, ніж випускників з традиційної чотирирічної програми, і вони роблять це з еквівалентними аудиторних годин та клінічної підготовки. Наші студенти зберегти один рік навчання і витрати, пов'язані, заробляючи дохід на один рік раніше, забезпечуючи значні грошові заощадження і якість фармацевтичної освіти.

Аппалачі коледж місії аптеки є виховання навчання співтовариство взяло на освіту, з населенням, і професійний розвиток фармацевтів.

Більшість наших випускників практикують аптеку в Аппалачі регіоні - позитивно впливає охорони здоров'я в недостатньо обслуговується регіону.

Розташований в південно-західній Вірджинії, Аппалачі фармацевтичний коледж пропонує трирічну доктор фармацевтичних програми, і прагне до задоволення потреб сільських і недостатньо громад в Аппалачів, а також по всьому світу.

Коледж був заснований в серпні 2003 року, як Університет Аппалачів Френка Килгор, помічник окружного адвоката для Б'юкенен, штат Вірджинія. Б'юкенен Каунті Опікунська рада і Б'юкенен Каунті орган з промислового розвитку просив що пан Килгор встановити вищий навчальний заклад в якості економічної, освітньої, і проекту розвитку охорони здоров'я. Коледж є стратегічно розташований в Б'юкенен Каунті, штат Вірджинія, який межує з Кентуккі і Західної Вірджинії в центрі Аппалачі вугільних родовищ. Аппалачі регіон стикається з серйозними економічними і освітні бар'єри, а також проблеми охорони здоров'я. У попередній доповіді у Вірджинії Законодавчих документально підтверджено, що жителі Південно-Західної Вірджинії з виникнути труднощі з отриманням і платити за охорону здоров'я, в тому числі стоматологічної та фармацевтичної допомоги. Зібравши вищу освіту і досягнення в охороні здоров'я для регіону, коледж хорошому положенні, щоб стати каталізатором для позитивних змін у розвитку економіки, освіти, охорони здоров'я.

Бачення АШП

Аппалачі фармацевтичний коледж (Коледж), через якість і інноваційної освіти, обслуговування та стипендії, поліпшить загальний стан здоров'я і благополуччя жителів сільських або недостатньо обслуговуються груп населення, зокрема вразливих груп населення в Центральній Аппалачів. Коледж буде навчати фармацевтів, щоб охопити знання і технології, щоб оптимізувати фармацевт-доставлений догляду за пацієнтами і стан здоров'я в міждисциплінарної середовищі охорони здоров'я. Коледж співпрацюватиме із зацікавленими сторонами в розробці центрів передового досвіду для вирішення виявлених потреб у сільській здоров'я.

Місія АШП

Аппалачі фармацевтичний коледж, коледж вищої освіти, що дають доктор фармацевтичних ступеня, забезпечує навчальний, науковий і професійна освіта аптека для задоволення потреб, пов'язаних зі здоров'ям і сільських громадах, особливо в Аппалачах, через освіту, обслуговування, і стипендія. Філософія коледжу культивувати навчання співтовариство взяло на освіту, з населенням, і професійний розвиток фармацевтів.

Аппалачі фармацевтичний коледж акредитований через три наступних установ:

Рада з акредитації фармацевтичної освіти Аппалачі фармацевтичний коледж був наданий повний статус акредитації від Ради з акредитації для фармацевтичної освіти (ККЛП).

Південної Асоціації коледжів і шкіл Аппалачі фармацевтичний коледж акредитований Південної Асоціації коледжів і шкіл Комісії з коледжів (SACSCOC) про присудження доктор фармацевтичних ступеня. Контакти Комісію з коледжів в 1866 Південному провулку, Decatur, Грузії 30033-4097 або телефонуйте 404-679-4501 для запитань про статус Аппалачі фармацевтичний коледж.

Державна рада вищої освіти для Вірджинії Державна рада вищої освіти для Вірджинії (SCHEV) сертифікувала Аппалачі фармацевтичний коледж, щоб працювати в Вірджинії, і затвердив офіційне використання назви "Аппалачі фармацевтичний коледж", а також право ACP для додання доктор аптеки ступеня ,

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує: