Boston College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Освіта з серцем і душею - і сила перетворення

Boston College , перший вищий навчальний заклад, що діє в місті Бостон, є сьогодні серед передових університетів країни, лідером ліберальних мистецтв, наукових досліджень і формування студентів.

Inрунтуючись на ідеалах, які надихали наших засновників-єзуїтів, Boston College закликає студентів дивитися всередину, але завжди розтягуватися - розвивати свій розум і таланти в повній мірі і використовувати їх у службі іншим.

109513_109379_052013JK452v1.jpg

Про коледж Моррісі

Коледж мистецтв і наук Роберта Дж. Моррісі сприяє суворому інтелектуальному розвитку та релігійному, етичному та особистому зростанню студентів. Викладачі та студенти Morrissey College безпосередньо займаються найгострішими проблемами світу, використовуючи свої подарунки для посилення загального блага.

Коледж Morrissey пропонує випускні програми в гуманітарних, соціальних і природничих науках. Студенти виходять готовими до успіху в широкому діапазоні кар'єри і готові служити здатними і пристрасними лідерами, працюючи в якості закваски назавжди в громадах по всьому світу.

Будучи найстарішим і найбільшим підрозділом Boston College , Boston College Моррісі втілює єзуїтську, католицьку прихильність до глибинного розслідування, академічну майстерність і виховання всієї людини через формування взаємодії з ліберальними мистецтвами.

109514_109380_053014GG077v1.jpg

Чому Boston College ?

Коли студенти вступають до Boston College , вони роблять перші кроки на шляху відкриття - той, що стимулює їх інтелектуальний, особистий, етичний і духовний ріст. Програми коледжу мистецтв і наук «Моррісі» просять студентів дізнатися про себе, свої спільноти і світ, шукати правду, куди б вони не пішли, і використовувати свої таланти, щоб поліпшити життя інших людей.

Ті, хто шукає освіту, що триває все життя, знайдуть виклик і підтримку для побудови значущого і повноцінного майбутнього.

1. Динамічна гуманітарна освіта

Дослідіть коло дисциплін, які формують добре освічених людей, готових до успіху в 21 столітті. Освіта ліберального мистецтва в Boston College розвиває цінні навички, включаючи критичне мислення, прийняття етичних рішень, ефективне спілкування та здатність бачити людський досвід з цілого ряду перспектив.

2. Інтелектуальна міцність

Коледж Morrissey закликає студентів виявити і досягти свого повного потенціалу. Відомі факультети, інноваційні курси та можливості поза університетським містечком розширюють знання та досвід студентів.

109538_052013JK452v1.jpg

3. Єзуїтська, католицька традиція

Інтелектуальна суворість, інтеграція знань, формування учнів, догляд за особами, використання нашої освіти в служінні іншим - ці єзуїтські, католицькі цінності визначають досвід Boston College .

4. Дослідження через дисципліни

Тут наукове співробітництво залучає дослідження і викладання за межі традиційних дисциплінарних кордонів. Основний навчальний план, Інститут вільних мистецтв, Інститут інтегрованої науки та суспільства, а також різноманітні дослідницькі проекти об'єднують студентів та викладачів з різних областей дослідження.

5. Переваги Бостона

З більш ніж 50 вищими навчальними закладами в столичному регіоні, Бостон дійсно є одним з видатних міст коледжу. Це також місто світового класу, повне історії, наукових і технічних новаторів, культури, і можливості стажування.

6. Мережа випускників

Студенти отримують користь від зв'язків та підтримки тісної та лояльної мережі майже 180 000 випускників Boston College .

109512_109378_022513LP003v1.jpg

Розташування

Бостон

Address
Boston College
Gasson Hall 108
140 Commonwealth Avenue
Chestnut Hill, MA 02467

02467 Бостон, Массачусетс, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія