Прочитайте офіційний опис

Коледж гуманітарних наук розглядає глобальні виклики та можливості, пов'язані з фізичними, поведінковими та економічними факторами, що впливають на здоров'я та розвиток людей, сімей та громад.

Наше бачення полягає в тому, щоб вести коледж на національному рівні за допомогою інноваційних академічних та дослідницьких програм, які готують фахівців 21 століття.

Кафедра наук про сім'ю та дітей

  • Програми підкреслюють здоров'я та розвиток дітей та сімей через освіту, дослідження та службу для громади.
  • Професійні можливості в цій сфері збільшилися завдяки новим можливостям, що виникли внаслідок національної спрямованості на добробут сімей і дітей.
  • Докторська програма з шлюбу та сімейної терапії акредитована Комісією з акредитації з питань виховання шлюбу та сімейної терапії.
  • Студенти можуть заповнити вимоги, щоб стати сертифікованим педагогом сімейного життя, що фінансується Національною радою з питань сімейних відносин (NFCR).

Сім'я і дитячі науки - це більше, ніж робота з людьми - ми прагнемо змінити їхнє життя. Ми пропонуємо програми навчання для студентів і аспірантів, які відповідають потребам дітей, молоді, дорослих і сімей протягом усього життя, з особливою увагою до тих, хто в складних сім'ях.

R1 Research University

FSU є однією з лише 115 установ, що класифікуються як «Науково-дослідний університет R1… (Вища наукова діяльність)» у класифікації вищих навчальних закладів Карнегі.

Співпраця

Міждисциплінарна дослідницька середовище дає можливість спільного навчання між дисциплінами, викладачами та когортами. Цей підприємницький дух в рамках одного відділу надихає цікавість і оптимізує продуктивність.

Інтереси факультету

Шановний реєстр факультету дозволяє студентам вивчати теми з професійними дослідниками, які поділяють їхній інтерес.

Центри

Інститут сім'ї

Інститут сім'ї Університету штату Флорида генерує нову інформацію, готує фахівців і інформує політиків про сім'ї у Флориді, регіоні та країні.

Центр кращого здоров'я

Зосередження уваги на розробці та тестуванні моделі вищої освіти та програм на базі громад для вирішення проблем нерівності здоров'я населення.

Центр для пари

Докторанти МФТ навчаються системній або реляційній терапії. Протягом усього життя ми існуємо в ряді відносин, які прямо чи опосередковано впливають на наше благополуччя.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

PhD

Florida State University - Department of Family and Child Sciences

У сфері людського розвитку та сімейної науки (HDFS) к.т.н. програми, ми готуємо студентів до того, щоб стати наступним поколінням вчених, викладачів університетів і дослі ... [+]

У сфері людського розвитку та сімейної науки (HDFS) к.т.н. програми, ми готуємо студентів до того, щоб стати наступним поколінням вчених, викладачів університетів і дослідників. Наші випускники успішно здобули посади за власним вибором у деяких провідних академічних установах країни.

Навчальний план HDFS стосується реляційних та сімейних процесів у сучасних сім'ях, таких як сімейні пари, сім'ї розлучень та повторного шлюбу, сім'ї військових та прийомні сім'ї. Факультет відзначається тим, що вивчають дружбу дітей, динаміку пари, насильство з інтимним партнером, практики виховання дітей, расову соціалізацію, серед інших тем.... [-]

США Tallahassee
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
3 - 5 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Florida State University - Department of Family and Child Sciences

Докторська програма з шлюбу та сімейної терапії (MFT) має довгу і багату історію. Програма стосується сімейних процесів та емпірично підтримуваних реляційних втручань для ... [+]

Докторська програма з шлюбу та сімейної терапії (MFT) має довгу і багату історію. Програма стосується сімейних процесів та емпірично підтримуваних реляційних втручань для різноманітних сімей сьогодні через участь у програмних дослідженнях та передових клінічних підготовках.

Ми робимо наголос на забезпеченні підготовки, необхідної для того, щоб стати вченим, добре обладнаним для академічної посади, одночасно розвиваючи клінічний досвід. Програма призначена для виробництва лідерів MFT, які інвестуються у внесок у наукові знання через складні програми досліджень.... [-]

США Tallahassee
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
3 - 5 років
Кампус
Детальніше англійською мовою