Прочитайте офіційний опис

Наше завдання

Pacifica Graduate Institute є акредитованою випускною школою, яка пропонує програми магістрів та докторських ступенів, що викладені в традиціях глибинної психології. Інститут створив освітнє середовище, яке поважає культурну різноманітність та індивідуальні відмінності, а також академічну спільноту, яка сприяє духу вільного і відкритого розслідування. Студенти мають доступ до вражаючого комплексу освітніх ресурсів у двох кампусах Pacifica, обидва з яких розташовані між прибережними передгір'ями і Тихим океаном, в декількох милях на південь від Санта-Барбари, штат Каліфорнія. "Pacifica - це місія з інститутом. Місія, "аніма мунди, коландже гратія" (що прагне душі і в світі), надихнула буквальний набір інших далеких і широких - тих, хто тепер несе сам погляд на погляд. Інтенсивність цього покликання - це натхненний імпульс, який несе в собі багато мрій. Коли культивується, ця душа іскри, коріння в анімованій присутності глибокої психіки, відкривається до особистості і більш справедливої ​​і родючої планети. В умовах дедалі складнішого світу стипендія та служба викладачів, співробітників, випускників та студентів Pacifica пропонують інтелектуальний інтелектуальний інтелект, який зосереджує увагу на тому, про що нас зараз запитують ".
- Стівен Айзенстат, доктор філософії, канцлер, президент-засновник.

Місія Pacifica Graduate Institute

Місія Pacifica Graduate Institute - сприяти творчому навчанню та дослідженню в області психології та міфологічних досліджень, сформульованих у традиціях глибинної психології.

Створюючи освітнє середовище з духом вільного та відкритого розслідування, яке відповідає визнаним цінностям академічної свободи, Pacifica присвячений культивуванню та збору вручень людської фантазії. Щоб ці розуміння могли вплинути на особисті, культурні та планетарні проблеми нашої ери, ця відданість міститься в девізі: animae mundi colendae gratia - для того, щоб охопити душу в і в світі.

Витоки

Pacifica відстежує багато своїх центральних ідей до спадщини стародавніх оповідачів, драматургістів та філософів з усіх країн, які записали творчість уяви. Спадщина цих ранніх чоловіків і жінок розвивалася в різних культурних контекстах, включаючи систематичні дослідження несвідомого Фрейда, Юнга та інших теоретиків психології цього століття. Поняття глибинної психології є результатом такого тривалого розвитку та є основою орієнтації Pacificia. Ці ідеї, такі як важливість символу та метафори в особистих та культурних образах або визнання динамічної взаємодії між природним світом і світом людської психіки, формулюються у всіх програмах Інституту. Студенти та факультети Pacifica сприяють далі цьому багатому знань через тонкощі людської уяви. Розширюючи поняття психології та міфологічні дослідження за межами особистості, поза кабінетом і поза класом, психологічне життя ми розглядаємо як еволюційний розвиток в природі, живе у всіх явищах і системах нашого світу. Навчаючись і працюючи з цими багатовимірними обмінами, ми сприяємо внескам у сучасні проблеми нашого світу через діалоги між психікою людини, міфологією культури, колективною людською уявою та живими планетами.

Основні цінності / ідеї

Протягом багатьох років Pacifica розробила цілий ряд основних цінностей / ідей, які спрямовують інституційне життя, розробку навчальних програм та практику оцінювання.

Логос: Ідея про те, що академічна досконалість є найважливішою умовою того, що свідчить про нашу навчальну програму, дослідження та стипендію, продемонстрована усвідомленим рефлексивним ставленням до нових знань, надійно відстоюючи традиції минулого, що інформують про розвиток всієї людини (інтелект, мрія, інтуїція , симптоми, почуття, уява та інші способи пізнання) стосовно більшого соціального світу.

Ерос: важливість відкритого спілкування, шанобливих стосунків, піклування та щирого ставлення до різноманітної спільноти, яка включає в себе любов до навчання як благородну мету людського духу.

Свідомість: усвідомлення Тихоокеанського регіону як "психологічної спільноти" із зв'язком із глибокою психікою - уважна увага приділяється особистому та громадському самоаналізу, свідомому прагненню тіні свідомості та повазі до сонячного мислення (розуму) і місячного відображення (мрія та уява).

Цілісність: необхідність справедливого, психічного сприйняття, заснованого на "традиціях мудрості", і прагне до виховання чесної і дбайливої ​​присутності серед себе, наших студентів та навколишнього світу.

Служба: для нас як для унікальних людей, для інших людей в межах громади Тихоокеанського регіону, так і для тих, кого ми залучаємо у наш світ через наш приклад, переговори, лекції, семінари, письма, викладання; здатність бачити через культурні форми; мистецтво влаштування втіленого і невидимого; і наш постійний сервіс у наших сферах глибинної психології, міфологічних досліджень та гуманітарних наук.

Управління: турбота про світову душу, виражена в девізі Тихоокеанського регіону "animae mundi colendae gratia", стаючи стабільною на всіх рівнях - від нашого способу активного присутності у фантастичному дослідженні до нашої присутності у великій земній спільноті - від навантаження до землекористування , від нашого способу ведення бізнесу до нашої моделі ведення бізнесу.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

PhD

Pacifica Graduate Institute

Psy.D. Місія програми полягає у підготовці клінічних психологів, які приносять глибокі психологічні підходи до роботи з різними спільнотами, а також цінностей психічного ... [+]

PsyD в клінічній психології

Класи починаються на початку жовтня

Psy.D. Місія програми полягає у підготовці клінічних психологів, які приносять глибокі психологічні підходи до роботи з різними спільнотами, а також цінностей психічного здоров'я громади в глибоку психологічну роботу.

Psy.D. в клінічній психології

Що таке Psy.D. в клінічній психології?

Psy.D. Програма ступеня охоплює модель практика-вченець, де акцент робиться на практичному застосуванні теоретичного матеріалу до конкретних умов, в яких працюють психологи. Ті з Psy.D. ступені найчастіше працюють в установах громади, в приватній практиці, в інтегрованих медичних установах, організаційних налаштуваннях, службі охорони здоров'я та факультеті в програмах професійної психології. Psy.D. освіта підкреслює саморефлексивну практику разом з міжособистісними навичками та здатністю взаємодіяти з іншими в міжпрофесійних рамках. Клінічні навички, проективна та об'єктивна оцінка та лікування є основними областями застосування на додаток до теорії та досліджень. Обидві фундаментальні та функціональні знання зосереджені на. У Pacifica Graduate Institute , на додаток до забезпечення широкого та загальноосвітнього контексту, який необхідний у галузі психології, психологія глибини заслуговує на тривалі терміни клінічної ефективності, її реляційної спрямованості та її значення на розширене розуміння складності розвитку, самоорганізація, індивідуальна та колективна свідомість.... [-]

США Carpinteria Santa Barbara
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Pacifica Graduate Institute

Кандидат наук Програма святкує свою 30-річну традицію пропонувати глибинні психологічні традиції докторантури для клінічної психології, що підкреслює радикальне теорію, п ... [+]

Кандидат психологічних наук

Заняття починаються наприкінці вересня

Кандидат наук Програма святкує свою 30-річну традицію пропонувати глибинні психологічні традиції докторантури для клінічної психології, що підкреслює радикальне теорію, поглиблену реляційну клінічну освіту та залучення до питань соціальної справедливості та догляду. Програма готує психологів шляхом інтеграції різних глибинних психологічних традицій, стипендії з гуманітарних наук та громадської практики.... [-]

США Carpinteria Santa Barbara
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою