Rollins Crummer Graduate School of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Rollins College Crummer Вища школа бізнесу випускники бажані фахівці, підготовлені для вирішення проблем конкурентної глобальної економіки. Вони зарекомендували себе з допомогою практичного навчання і досвіду з провідними бізнес-лідерів з усього Флорида і по всьому світу. Невеликий клас навколишнього середовища, доступ до кращого факультету, а мережа випускників забезпечити студенти мають навички світового класу, ресурси і зв'язку, щоб привести до життя.

Ми цінуємо:

  • вербування видатних студентів і їх розміщення у виняткових організаціях;
  • строгий бізнес-освіти грунтується на стратегічному управлінні, навчений досвідчених викладачів пристрасно і самовіддано;
  • дослідне навчання з глобальним фокусом і використанням відповідних технологій;
  • етичне керівництво;
  • різноманітність на робочому місці і в побуті;
  • роз'яснювальна робота та обслуговування наших громад;
  • інтелектуальний внесок, мають відношення до нашого тристоронній і прихильний нашому вченню; і
  • розвивати співробітництво і взаємодію.

Рейтинг

Rollins College Crummer Вища школа бізнесу була визнана на національному та міжнародному рівні деякими з найбільш шанованих організацій в світі бізнесу.

Bloomberg BusinessWeek: # 1 у Флориді, Top 20 в нації

Провели кожні два роки, журнал Bloomberg BusinessWeek зайняв Роллинс Professional MBA програми # 1 у Флориді для програм МВА неповний робочий день в 2015 році.

Leadership Excellence: # 1 в нації

Роллінз MBA в Crummer Вищій школі бізнесу був визнаний в якості верхнього педагога з розвитку лідерства до 2016 року Leadership Excellence нагороди HR.com в.

Forbes: в П'ятдесятого й другого нації

Роллинс Early MBA Advantage займає 52-е місце на національному та № 1 серед приватних бізнес-шкіл у Флориді за даними журналу Forbes, вересень 2015 року. Цей рейтинг проводиться кожні два роки, і ми послідовно займають перше місце серед кращих два очних MBA у Флориді з 1999 року. Рейтинги базуються на повернення студента на інвестиції 5 років після закінчення школи.

Огляд Прінстона «The Best 296 Business Schools діє до: 2015 Edition»

Princeton Review показує Роллинс MBA в 2015 році видання "The Best 296 бізнес-шкіл."

Rollins College Рейтинг

На додаток до бізнес-школі, Rollins College отримав високі позиції в національних виданнях для всіх його аспірантів і програм. За 22 рік поспіль, США Новини & World Report зарахував Роллинс одним з двох регіональних університетів в Південній і першої у Флориді в своєму щорічному рейтингу «кращих коледжів.» Rollins College також займає 2 місце регіональних університетів на Півдні Кращі коледжі для ветеранів по США Новини & World Report.

Новини США і World Report

Роллінз MBA займає перше місце один з кращих десяти найменш дорогих приватних бізнес-шкіл в країні США Новини та World Report.

Rollins College & Winter Park

Кампус Роллинс коледжу в Winter Park, штат Флорида, помістить вас в захоплюючі перехресті культури, торгівлі і професійних можливостей. Прогулянка післяобіднього поряд Парк Авеню-всього в декількох кроках від кампуса-виставить Вас кілька цікавих культурних і розважальних точок ви будете насолоджуватися в якості студента Роллинс.

Бізнес в нашому суспільстві

Зимовий парк є одним з громад, що становить велику Орландо столичного регіону, один з 10 кращих місць в країні для бізнесу. * Орландо є центром для бізнесу, включаючи великі офіси для Дарден, Disney, Lockheed Martin, Tupperware і багато чого іншого.

Розташування

Зимовий парк

Address
Rollins College Crummer Graduate School of Business
Graduate Admissions
1000 Holt Ave.-2722

32789 Зимовий парк, Флорида, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: