Прочитайте офіційний опис

Про

Школа менеджменту та трудових відносин Рутгерса (SMLR) є провідним джерелом знань у світі праці, побудови ефективних та стабільних організацій, а також змін у трудових відносинах. Школа складається з двох відділів - один з них зосереджений на всіх аспектах стратегічного управління людськими ресурсами, а інший - на спеціальностях соціальних наук, пов'язаних з трудовим навчанням і трудовими відносинами - з викладачами з широкого кола дисциплінарних знань.

Відділ управління людськими ресурсами зосереджений на всіх аспектах стратегічного управління людськими ресурсами, включаючи розуміння ролі людських ресурсів у визначенні індивідуального та організаційного успіху та управління людськими ресурсами в глобальному контексті. Відділ трудових досліджень та трудових відносин вивчає та викладає всі аспекти роботи та трудових відносин, зокрема, як колективне представництво та державна політика можуть покращити добробут працівників.

Крім того, SMLR надає безліч програм безперервної освіти та сертифікатів, які викладають дослідники світового рівня та експерти-практики.

Історія

Спочатку ССЛР був заснований актом законодавчого органу Нью-Джерсі 1947 року як Інститут управління та трудових відносин (IMLR). Як і його колеги, які були створені в інших великих промислових державах, Інститут був заснований для сприяння новим формам співробітництва у сфері праці після промислових заворушень наприкінці Другої світової війни. Вона офіційно стала школою в флагманському кампусі Державного університету Нью-Джерсі в Нью-Брансвік / Піскатауей в 1994 році. Натисніть тут, щоб прочитати про історію трудового навчання в Rutgers і IMLR.

Чому SMLR

SMLR надає унікальний досвід навчання, де ви можете:

  • Вчитися на високо цитованих і опублікованих факультетах.
  • Досвід інноваційних методів навчання.
  • Мережа з лідерами галузі.
  • Отримуйте можливості для працевлаштування.

З одного погляду

Студенти: 1,597 (денна та заочна форма)

Факультет: 50 (повний робочий день)

Особливості

  • Пропонуються три програми бакалаврського навчання з різними напрямками: дві програми BA разом із Школою мистецтв і наук і програма BS, яка може бути завершена в Інтернеті. Досліджуйте, які можуть відповідати вашим потребам та інтересам.
  • Школа пропонує дві високо поважні ступені магістра: MHRM і MLER Факультет також адмініструвати Ph.D. ступінь у виробничих відносинах і людських ресурсах, з випускниками, що переходять до наукових та наукових посад.
  • Дослідження, яке досліджує та передбачає зміну характеру робочого місця, є ключовим компонентом місії школи.
  • Кілька центрів і програм, які орієнтовані на провідні дослідження та вдосконалення робочої сили. Програми безперервної освіти включають трудове навчання та дослідження зараз (LEARN) та освіту виконавців Rutgers.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

PhD

Rutgers School of Management and Labor Relations

Доктор філософії SMLR Програма з промислових відносин та людських ресурсів (IRHR) - це міждисциплінарна програма, яка кваліфікує студентів для працевлаштування як виклада ... [+]

Огляд

Доктор філософії SMLR Програма з промислових відносин та людських ресурсів (IRHR) - це міждисциплінарна програма, яка кваліфікує студентів для працевлаштування як викладачів коледжів або університетів, або для дослідницьких посад. Програма IRHR призначена для людей, які хочуть:

Вивчіть світ праці в нашій динамічній глобальній економіці, включаючи те, як трудові відносини впливають на організації, працівників і суспільствоРобота з провідними науковцями, які є національно та міжнародно визнаними експертами з широкого кола питань у сфері виробничих відносин та людських ресурсівСтати провідним вченим. Студенти вчаться розробляти, проводити і публікувати строгі дослідження в наукових журналах, таких як Академія журналу управління , Академія менеджменту, Огляд промислових і трудових відносин , промислові відносини і журнал прикладної психології .Розвивати навички навчання, працюючи асистентами та викладаючи власні курси.Цілі навчання для студентівДосягти відзначених здібностей, стипендій, досліджень і лідерських навичок у виробничих відносинах і людських ресурсахЗайматися і проводити оригінальні дослідженняПідготуйтеся до професіоналів у сфері кар'єри, які потребують підготовки на найвищих рівнях у соціальних науках, які стосуються питань, пов'язаних з виробничими відносинами та людськими ресурсами... [-]
США Piscataway Township
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
5 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
94, Rockafeller Rd
Piscataway Township, New Jersey, США