SUNY College of Optometry

Введення

Прочитайте офіційний опис

Розташований у Нью-Йорку, Державний університет Нью-Йоркського коледжу оптометрії є лідером у галузі освіти, досліджень та догляду за пацієнтами, пропонуючи ступінь доктора оптометрії та магістра та доктора філософії. ступінь в галузі бачення наук. Коледж регіонально акредитований Комісією з вищої освіти Середніх Штатів (MSCHE). Його чотирирічна програма професійного навчання та програми резидентури акредитовані Радою з акредитації з оптичної освіти (ACOE) Американської асоціації оптометриків.

Державний університет Нью-Йоркського коледжу оптометрії покращує візуальне здоров'я та догляд за пацієнтами завдяки лідерству в галузі освіти, досліджень та обслуговування.

Коледж - це процвітаюча та інноваційна установа, яка займається задоволенням майбутніх потреб у охороні здоров’я нашої громади, прокладаючи нові шляхи завдяки новаторським дослідженням та надаючи найбільш інноваційну доступну освіту.

Розташування

Нью-Йорк

Address
West 42nd Street,33
10036 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: