The International University of Bio-Regenerative Sciences (IUBRS)

Введення

Прочитайте офіційний опис

IUBRS - використання потенціалу за допомогою вищої освіти та формування цінностей.

IUBRS, Міжнародний університет біорегенеративних наук, визначає біорегенеративні науки як галузь біології, яка має величезний потенціал у галузі надання рішень для покращення загального стану здоров'я людства. Всебічний характер біології як науки потребує більшого визнання для своєї галузевої науки; Ліки. Оскільки більшість із нас знає, що такі стародавні науки з лікування, як древні індійські методи зцілення, давньоєгипетські методи зцілення або згадати лише деякі давньогрецькі методи, внесли свій внесок у традиційну медицину, яку ми знаємо, визнаємо та довіряємо їй як основну, алопатію або західна медицина. Ці ліки роками служили нам у лікуванні симптоматичного лікування поряд із профілактичною медициною.

Факультет IUBRS пішов на крок далі, щоб вирішити необхідність вищого навчального закладу створити платформу для створення такої нішевої сфери, як біорегенеративні науки, щоб придбати проспект, який звичайний та загальноосвітній навчальний заклад інакше не буде або досліджувати пізніше обговорювати, оскаржувати та конструктивно конструювати тіло знань навколо біорегенеративних наук. Завдяки засновникам інвесторів, які довірили цей шлях Факультету, щоб доставити цю платформу колегам-кандидатам, тобто студентам ІУБРС, дослідити біорегенеративні науки, дотримуючись рамки освіти, заснованої на компетентності, для оцінки реалістичних вимірних результатів до мети студентів разом з ціллю розвитку IRSRS щодо BRS.

Ця платформа створена з метою надання учням досвіду навчання на основі компетентностей для досягнення інституціональної та особистої мети таким чином:

  • Забезпечити платформу для біорегенеративних наук для придбання рамки, яка дає можливість учням досліджувати самостійне бачення спрямування на здобуття знань у галузі регенеративної медицини.
  • Дозволити учням спільно розвивати свою компетентність у межах вимірюваних кордонів наук, щоб створити тіло знань у своїй ніші в межах біорегенеративних наук.
  • Дозволити розширити діалог між факультетом, стипендіатами та кандидатами в напрямі побудови підрозділів змісту та дисципліни біорегенеративних наук як продукту взаємодії та наукового посилення.

Біорегенеративна наука

Біорегенеративна наука (BRS) - це міждисциплінарна галузь (біологія) біологічної науки, яка вивчає та проводить діалог із застосуванням речовин природного походження, природних речовин та продуктів біотехнологічного виходу, спрямованих на пошкоджені клітини, репарації та / або заміни пошкоджених тканин органи, а також, діючи за допомогою втручання та стимуляції біологічних процесів на клітинному рівні, в результаті чого відбувається біологічне перетворення віку, зміна патологічних механізмів, що лежать в основі дегенерації та активізації репараційних Pathways .

Розташування

New Castle

Address
3411, Silverside Road,
Tatnall Building #104 Street

19810 New Castle, Делавер, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: