The International University of Bio-Regenerative Sciences (IUBRS)

Введення

Прочитайте офіційний опис

IUBRS - використання потенціалу за допомогою вищої освіти та формування цінностей.

IUBRS, Міжнародний університет біорегенеративних наук, визначає біорегенеративні науки як розділ біології, який має величезний потенціал у галузі надання рішень для поліпшення загального стану здоров'я людства. Всеохоплююча природа біології як науки потребує більшого визнання для своєї галузевої науки; Ліки.

Оскільки більшість з нас знає, що стародавні науки зцілення, такі як давньоіндійські методи зцілення, давньоєгипетські методи зцілення або давньогрецькі методи зцілення, якщо не згадати деякі з них, усі внесли свій внесок у традиційну медицину, яку ми знаємо, визнаємо і довіряємо як основну, алопатію або західна медицина. Це ліки протягом багатьох років служило нам для управління симптоматичним лікуванням поряд з профілактичною медициною.

Факультет IUBRS пішов на крок далі, щоб вирішити потребу у вищому навчальному закладі, щоб створити платформу для створення такої ніші, як Біо-регенеративні науки, щоб забезпечити простір, який звичайні та загальноосвітні навчальні заклади в іншому випадку не змогли б дослідити або пізніше дискутувати, кидати виклик та конструктивно будувати тіло знань навколо біорегенеративних наук.

Завдяки інвесторам-засновникам, які довірили цей шлях факультету, щоб надати цю платформу колегам-кандидатам, тобто студентам IUBRS, досліджувати біорегенеративні науки, дотримуючись рамки освіти на основі компетентності (CBE) для оцінки реалістичних вимірних результатів. до мети студентів разом із ціллю розвитку МСБО IUBRS.Ця платформа створена з метою надання учням досвіду навчання на основі компетентностей для досягнення інституціональної та особистої мети таким чином:

Як IUBRS розробляє знання для кандидатів?

«Освіта на основі компетентності (CBE) - це підхід до підготовки лікарів до практики, який принципово орієнтований на здібності випускників та організований навколо компетенцій, отриманих в результаті аналізу суспільних потреб та потреб пацієнтів. Це підкреслює підготовку, засновану на часі, та обіцяє більшу підзвітність, гнучкість та орієнтованість на учнів ». - Франк, 2010.

Що таке біорегенеративна наука?

Біорегенеративна наука (BRS) - це міждисциплінарна галузь (біологія) біологічної науки, яка вивчає та проводить діалог із застосуванням речовин природного походження, природних речовин та продуктів біотехнологічного виходу, спрямованих на пошкоджені клітини, репарації та / або заміни пошкоджених тканин органи, а також, діючи за допомогою втручання та стимуляції біологічних процесів на клітинному рівні, в результаті чого відбувається біологічне перетворення віку, зміна патологічних механізмів, що лежать в основі дегенерації та активізації репараційних Pathways .

Розташування

New Castle

Address
3411, Silverside Road,
Tatnall Building #104 Street

19810 New Castle, Делавер, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: