The University of Texas at San Antonio

Введення

Прочитайте офіційний опис

The University of Texas at San Antonio є багатокультурним підприємством відкриття з більш ніж 32 000 студентів. Це найбільший університет у Сан-Антоніо.110215_people-woman-coffee-meeting.jpg

Наше завдання

The University of Texas at San Antonio присвячений просуванню знань через дослідження та відкриття, викладання та навчання, залучення громадськості та державну службу. Як інститут доступу і досконалості, UTSA охоплює багатокультурні традиції і служить центром інтелектуальних і творчих ресурсів, а також каталізатором соціально-економічного розвитку та комерціалізації інтелектуальної власності - для Техасу, країни і світу.

Наше бачення

Бути провідним державним дослідницьким університетом, що забезпечує доступ до освітніх знань і підготовку лідерів громадян до глобального середовища.

Наші основні цінності

Ми заохочуємо середовище діалогу та відкриття, де підтримуються цілісність, досконалість, інклюзивність, повага, співпраця та інновації.110216_pexels-photo-1448258.jpeg

Наші кампуси

UTSA має чотири кампуса: Головний кампус, Кампус в центрі міста, кампус Hemisfair і кампус Park West.

Головний кампус

З 104 будинків на 600 акрів, головний кампус будинків бізнесу, освіти і людського розвитку, інженерних, ліберальних і образотворчих мистецтв, наук і відзнак коледжів. У 2019 році планується відкрити велику лабораторію для студентів-техніків. Новий науково-технічний корпус планується завершити у 2020 році. Державно-приватні партнерства надають можливості для нового житла та роздрібного продажу на бульварі УЦА.

Центр міста Кампус

2018 рік був знаменним роком для Downtown Campus, розташованого на захід від IH-35, і для міста Сан-Антоніо, оскільки в найближчі десять років були оголошені плани додати Школу даних наук, Школу підприємництва. Центр співробітництва з національною безпекою, Інститут міської освіти та Міський науковий інститут у центрі міста. Також були оголошені плани щодо додаткового житла, оскільки UTSA співпрацює з містом Сан-Антоніо та округом Бексар, щоб закріпити коридор високих технологій.

Кампус Hemisfair

На кампусі Hemisfair в Інституті техаських культур розміщені експонати та живі виступи. Завдяки своїм дослідженням, колекціям, експонатам і програмам, Інститут сприяє розумінню і оцінці Техасу і техасів.

Кампус Парк Вест

125-акровий парк West West Campus, який розташований менш ніж за дві милі від Головного кампусу, є домом для футбольного поля та стадіону для легкоатлетичного спорту. Вона обслуговує спортсменів Roadrunner і призначена як приймаюча сторона для громадських спортивних заходів.110217_pexels-photo-256455.jpeg

Розташування

Сан-Антоніо

Address
Main Campus, 1 UTSA Circle
1 UTSA Circle, Сан-Антоніо, Техас, США

Сан-Антоніо

Address
Downtown Campus, 501 W. César E. Chávez Blvd.
TX 78207 Сан-Антоніо, Техас, США

Сан-Антоніо

Address
Hemisfair Campus, 801 E. César E. Chávez Blvd.
TX 78205-3209 Сан-Антоніо, Техас, США

Сан-Антоніо

Address
Park West Campus, 8000 North 1604 W.
TX 78249 Сан-Антоніо, Техас, США