Прочитайте офіційний опис

Від скромних початків у 1940-х роках, школа Розенстеля морської та атмосферної науки перетворилася на одну з провідних академічних океанографічних та атмосферних дослідницьких інституцій у світі. Основні та прикладні наукові інтереси школи охоплюють практично всі морські науки.

Головний кампус школи Розенстієль розташований на штаті Вірджинія-Кей, штат Флорида, що входить до складу спеціально призначеного морського науково-освітнього парку на 65 акрів, який включає дві лабораторії NOAA, а також спеціальну морську та наукову технікуму. Школа Rosenstiel також керує розширеним центром супутникового прийому та аналізу 78-акр у південному окрузі Майамі-Дейд.two free divers mid-huntAmy Humphries / Unsplash

Наше завдання

Наша місія полягає в поглибленні наших колективних знань про нашу планету за допомогою найсучасніших наукових досліджень з питань океанів, атмосфери, геології, біоти та людського виміру під час навчання наступного покоління вчених. Ми передаємо отримані знання нашим студентам, національним та міжнародним науковим співтовариствам, а також політикам та громадськості.

Засоби RSMAS

Головний кампус Розенстільської школи морської та атмосферної науки (RSMAS) розташований на території Вірджинії-Кей, що становить 65 акрів, 17 будівель, і 413,223 кв. М морського дослідницького комплексу.

Rosenstiel школа також працює 78-акр, 8-будівництво, і 11016 брутто квадратних футів розширений центр супутникового прийому і аналізу в південному окрузі Майамі-Дейд, відомий як кампус Річмонд.

Наше завдання:

Забезпечити досконалість в операціях і технічному обслуговуванні всіх об'єктів, інфраструктури кампуса, енергетичних систем і екологічних послуг, орієнтованих на клієнта, ефективним і дієвим чином.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

PhD

University of Miami Rosenstiel School

Ми пропонуємо PH.D. і ступінь MS в 6 програмах: Атмосферні науки, Морська біологія та екологія, Морські екосистеми і суспільство, Морські геознання, Метеорологія та Фізич ... [+]

Ми пропонуємо PH.D. і магістрів MS в 6 програмах:

Атмосферні науки, морська біологія та екологія, морські екосистеми та суспільство, морські геологічні науки, метеорологія, фізична океанографія та науки про океан. Ми пропонуємо дуже конкурентоспроможні ставки стипендій, навчання та медичне страхування для нашого вступного Ph.D. студентів у рамках повністю профінансованої 5-річної аспірантури випускників. Нарешті, як частина наших пожвавлених зв'язків між коледжами і скористатися перевагами наших унікальних дослідницьких об'єктів, ми пропонуємо ступінь магістра в галузі океанічної інженерії та сталого бізнесу. Наші аспіранти також використовують переваги сусідніх об'єктів NOAA, включаючи Атлантичну океанографічну та метеорологічну лабораторію, Науково-дослідний центр Південно-східного рибальства та Національний центр ураганів.... [-]

США Miami
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
3 - 5 років
Кампус
Детальніше англійською мовою