University of Miami Rosenstiel School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Від скромних початків у 1940-х роках, школа Розенстеля морської та атмосферної науки перетворилася на одну з провідних академічних океанографічних та атмосферних дослідницьких інституцій у світі. Основні та прикладні наукові інтереси школи охоплюють практично всі морські науки.

Головний кампус школи Розенстієль розташований на штаті Вірджинія-Кей, штат Флорида, що входить до складу спеціально призначеного морського науково-освітнього парку на 65 акрів, який включає дві лабораторії NOAA, а також спеціальну морську та наукову технікуму. Школа Rosenstiel також керує розширеним центром супутникового прийому та аналізу 78-акр у південному окрузі Майамі-Дейд.two free divers mid-huntAmy Humphries / Unsplash

Наше завдання

Наша місія полягає в поглибленні наших колективних знань про нашу планету за допомогою найсучасніших наукових досліджень з питань океанів, атмосфери, геології, біоти та людського виміру під час навчання наступного покоління вчених. Ми передаємо отримані знання нашим студентам, національним та міжнародним науковим співтовариствам, а також політикам та громадськості.

Засоби RSMAS

Головний кампус Розенстільської школи морської та атмосферної науки (RSMAS) розташований на території Вірджинії-Кей, що становить 65 акрів, 17 будівель, і 413,223 кв. М морського дослідницького комплексу.

Rosenstiel школа також працює 78-акр, 8-будівництво, і 11016 брутто квадратних футів розширений центр супутникового прийому і аналізу в південному окрузі Майамі-Дейд, відомий як кампус Річмонд.

Наше завдання:

Забезпечити досконалість в операціях і технічному обслуговуванні всіх об'єктів, інфраструктури кампуса, енергетичних систем і екологічних послуг, орієнтованих на клієнта, ефективним і дієвим чином.

Розташування

Майамі

Address
Rickenbacker Causeway,4600
33149 Майамі, Флорида, США