University of Missouri Truman School of Public Affairs

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Міцзу

Університет Міссурі був заснований в 1839 році в Колумбії як перший державний університет на захід від річки Міссісіпі. Сьогодні, із залученням понад 30 тисяч студентів, 13 тисяч штатних працівників та 317 тисяч випускників, Міцзу є важливою інвестицією для держави та нації.

111522_pexels-photo-937481.jpeg

Студенти МУ представляють кожний округ Міссурі, всі 50 штатів і 100 країн. Isрунтуючись на якості викладання, досліджень і стипендій, MU є одним з 60 державних і приватних університетів США, запрошених до членства в престижній Асоціації американських університетів. Членство в ОВК допомагає Міцзу залучити зовнішнє фінансування та найняти викладачів та студентів.

Найбільший і найповніший університет штату, Mizzou має більш ніж 300-ступінь програми - в тому числі більше 90 онлайн варіантів - через 19 коледжів і шкіл і є одним з шести державних університетів по всій країні, які можуть претендувати на медичну школу, ветеринарний коледж, і юридична школа на тому ж самому кампусі.

Національно відомий факультет університету приносить відкриття в аудиторію, щорічно публікує більше 1600 книг і наукових статей і щорічно витрачає $ 248 млн. На наукові дослідження; на них припадає близько 70% дослідницьких доларів, що надходять до державних державних університетів.

Студенти Мідзу випускники, в середньому, через 4,2 року. Більше 40 відсотків рекордних 9 150 градусів, отриманих минулого року, були в галузі науки, техніки, інженерії, математики та охорони здоров'я. Серед державних університетів Міссурі МУ надає 27% бакалаврських ступенів, 23% магістерських і 62% докторських ступенів.

Магістерські програми, професійні школи та відкриття нових знань за допомогою досліджень додають безпрецедентного значення до ступеня МУ. Студенти отримують користь від практичного навчання, надаючи понад 250 000 годин громадської роботи щорічно, беручи участь у дослідженні студентів і користуючись найбільшою програмою навчання за кордоном Міссурі.

Прихильники в усьому світі інвестують в MU, роблячи приватні подарунки на стипендії, академічні програми, засоби та дослідження, що змінюють життя. Сотні беруть участь у Mizzou: Наша час, щоб принести ресурс для майбутнього MU, підтримати науково-дослідні центри та інститути, а також забезпечити ренесанс у кампусі.

Окремий ботанічний сад, головний кампус MU's 1262 акрів містить понад 42000 рослин і дерев у численних тематичних та спеціальних місцях збору. Багато університетських будівель занесені до Національного реєстру історичних місць.

Громадяни по всьому штату зв'язуються з Міцзоу, беручи участь у програмах розширення в кожному окрузі, відвідуючи спеціалістів з охорони здоров'я МУ, беручи участь у державних змаганнях у закладах МУ і підбадьорюючи на тиграх Міссурі на спортивних заходах. Членом південно-східної конференції, спортивна програма МІЗузського відділу NCAA I має 20 видів спорту, багато з яких увійшли в топ-25 на національному рівні.

Школа Гарі С. Трумена з громадських справ

«Школа Трумена схожа на розширену сім'ю, що складається з людей, які приносять багатство знань, навичок, досвіду та розуміння, які продовжуватимуть мати значний вплив на наші місцеві та глобальні спільноти. , викладачі / співробітники та студенти, так у цьому будинку далеко від дому.

-Джамі Крокетт, студент середньої кар'єри МПА

«Коли я почав працювати з Школою Трумена, мене відразу ж зайняли, як робота в класі поєднувала теоретичний і практичний, так що це стало ідеальним сенсом для професійної публічної служби. обладнаний для перекладу навичок, які я здобув через мої класи і дослідження в професійній обстановці. "

-Sam Bezjak, студент 2-го курсу МПА

"Це вражає мене, як школа Трумена безболісно інтегрує курсові, професійний розвиток, мережу і розвиток кар'єрного шляху; весь цей час піддає нам складну, сприятливу і дуже культурну атмосферу".

-Адність Нур, студент 1-го курсу МПА

Розташування

Колумбія

Address
101 Middlebush Hall
65211 Колумбія, Міссурі, США