University of North Texas College of Engineering

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо

Ласкаво просимо до Інженерного коледжу УНТ, молодого і яскравого коледжу в університеті вищого рівня (R1). Коледж переживає фазу трансформації, додавши дев'ять штатних співробітників і двох викладачів, які не мають права на посаду, у 2019 році, з планами продовжити розширення протягом наступних 4-5 років.

Будучи лідером у галузі досліджень та освіти, коледж створив кластери дослідницького досвіду, включаючи аддитивне виробництво, кібербезпеку та біоінженерію. Коледж також співпрацює з урядом в різних державних і національних ініціативах, включаючи дослідження в галузі національної оборони, аналізу відповідей і зберігання ядерних відходів. Наше партнерство з дослідними лабораторіями військово-повітряних сил і армії підкріплюється щорічним грантом на суму $ 5 мільйонів.

Ми маємо понад 4000 студентів в UNT Engineering, близько 250 навчаються в наших докторських програмах. Загалом, Інженерний коледж пропонує 4 докторські, 7 магістерських та 10 бакалаврських програм у галузі біомедичної інженерії, інформатики, обчислювальної техніки, інформаційних технологій, електротехніки, матеріалознавства та машинобудування, механічної та енергетичної техніки, будівельної техніки та механіки. інженерні технології, які готують наших студентів до конкуренції на сучасному глобальному ринку. Крім того, коледж встановив численні 3 2 освітні програми з університетами Індії та Китаю.

Будучи партнером місцевої спільноти, коледж співпрацює з більш ніж 20 компаніями в Далласі Metroplex за допомогою досліджень і проектів вищого дизайну. Крім того, наша ініціатива UNT STEM @ thePark приносить K-12 студентам з усіх куточків DFW разом з студентами та викладачами UNT Engineering, щоб дізнатися більше про науку, технологію, інженерію та математику.

ЮНТ коледж інженерних робіт, щоб зробити позитивний вплив на життя наших студентів, а також в Далласі Metroplex, штат Техас, США, і в усьому світі. Я запрошую вас приєднатися до нас на нашому шляху позитивного впливу.

Акредитація

АБЕТ Інженерна акредитація

  • Комп'ютерна інженерія
  • Електротехніка
  • Матеріалознавство та інженерія
  • Механічна та енергетична техніка

Акредитація комп'ютерних наук ABET

  • Комп'ютерна наука
  • Інформаційні технології

Акредитація технології ABET Engineering

  • Технологія будівництва
  • Електротехнічні технології
  • Машинобудівна техніка

Місія

Місія Інженерного коледжу UNT полягає в тому, щоб скористатися можливостями для інновацій та передового досвіду у навчанні, дослідженні та обслуговуванні. Це буде досягнуто стратегічним альянсом серед усіх округів коледжу в регіоні, штату Техас і нації. До учасників, що беруть участь, належать передусім наші студенти та аспіранти, а також академічні підрозділи та промисловість, особливо в Північному Техасі, з метою сприяння економічному розвитку та розвитку академічно різноманітного середовища.

Бачення

Бачення Інженерного коледжу полягає в тому, щоб мати вищу якість викладання і багатопрофільні науково-дослідні програми в Північному Техасі і за його межами: у стратегічно вибраних областях техніки, інженерних технологій і інформатики, які обслуговують громаду, промисловість і професію; в інтелектуально стимулюючих і різноманітних умовах; а також на підтримку промисловості та економічного розвитку.

Стратегічний план

Стратегічний план представляє стратегії, дії та показники для розробки програм для студентів і аспірантів, а також підвищення наукових досліджень, репутації та просування інженерного коледжу УНТ (CENG) з його поточного стану у 2014 році до бажаного стану у 2019 році відповідно до його Місія університету та Стратегічний план академічних питань 2014 року.

Парк відкриттів

Найбільший дослідний парк регіону Північного Техасу з майже 300 акрів простору, присвячений науці, техніці та техніці, Discovery Park UNT знаходиться в 5 милях на північ від головного кампусу УНТ в Дентоні, штат Техас. Вона включає в себе будівлю площею 590 000 квадратних футів, яку займають Інженерний коледж, Коледж інформації та Центр інформаційної та комп'ютерної безпеки, а також підтримують інтерактивні та багатопрофільні дослідження (STEM), науку, технологію, інженерію та математику. приносить користь студентам, викладачам та громаді, а також розширює економічний розвиток, розвиваючи індустріально-університетські партнерства.

Парк "Відкриття" УНТ включає в себе декілька сучасних науково-дослідних лабораторій, таких як фонд досліджень матеріалів (MRF), об'єкт з потужними мікроскопами для тривимірної характеристики та обробки, а також комплекс теплиць, обладнаний клімат-контролем з інфраструктурою, що розширюється, для задоволення різноманітних умов вирощування, включаючи високі стелі для вирощування цукрового очерету та інших високих рослин.

Парк Discovery знаходиться поблизу автомагістралі Interstate 35, оточений великою автостоянкою. До нього також можна доїхати на автобусі, який надається на території кампусу.

Розташування

Дентон

Address
1155 Union Circle
310440 Дентон, Техас, США