University of Redlands

Введення

Прочитайте офіційний опис

Де ваші мрії стають прагнення і ваші прагнення стати надбанням, тобто Redlands досвід. З моменту заснування в 1907Ми не відмовилися від своєї обіцянки: перетворює освіту в середовищі академічної суворості та особистої відповідальності, де ви можете змішати те, що ви дізнаєтеся в класі з життєвих навичок, які допоможуть вам вплинути на позитивні зміни у світі.

Ми Redlands, Де цікавість знаходить натхнення; де самовідданість стає обслуговування; де маленькі класи стимулювати дебати і дискусії іскри розуміння; де творчості та інновацій відкрити двері і життя змінюється; і де різноманітність збагачує всіх нас.

Ми Redlands, Де ми більше піклуються про те, хто ви станете ніж хто ви використовували, щоб бути; де взяти хороших студентів і перетворити їх на великих людей.

Місія

Університет Редлендс є приватним, незалежним гуманітарний університет прагне надати персональну освіти, який звільняє студентів, щоб освічені вибір.

Redlands підкреслює академічну строгість, навчальних програм і різноманітності інноваційних вчення. Redlands сприяє співтовариство вчених і закликає плюралістичного поняття цінностей, кидаючи виклик припущення і стереотипи в обох класах і заходах. Освіта Redlands виходить за рамки навчання охопити відображає розуміння нашого світу; вона виходить з розуміння інформації, від знання до сенсу.

Вітаючи допитливих студентів різних релігійних, етнічних, національних і соціально-економічних шарів, університет прагне розвивати відповідальне громадянство в рамках повної освіти. Redlands заохочує атмосферу співтовариство з винятковою можливістю для студентів керівництва та взаємодії. Для працюючих дорослих, університет пропонує інноваційні освітні програми в зручних місцях і часу.

Redlands поєднує ліберальних мистецтв і професійні програми, прикладні та теоретичні дослідження, традиційні спеціальності і власної розробки контрактів для навчання. Маленькі класи дозволяють кожному студенту взяти участь у дискусії в класі, працювати в тісному контакті з викладачами, і отримати величезний індивідуальний підхід. Redlands залишається чутливою до сучасних тенденцій в суспільстві і проблеми студентів взяти на себе зобов'язання на все життя навчання.

Розташування

Redlands

University of Redlands

Address
Redlands, Каліфорнія, США
Телефон
+1 909-793-2121

Нью-Йорк

Address
Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Річковий край

Address
Річковий край, Каліфорнія, США

Сан - Дієго

Address
Сан - Дієго, Каліфорнія, США

Торранс

Address
Торранс, Каліфорнія, США

Західна Ковіна

Address
Західна Ковіна, Каліфорнія, США

Бурбанк

Address
Бурбанк, Каліфорнія, США