Прочитайте офіційний опис

Ми Маверики

Виховний лідер в самому серці процвітаючого регіону Північного Техасу, Університет Техасу в Арлінгтоні виховує уми в середовищі, що оцінює досконалість, винахідливість та різноманітність. UTA присвячений виробництву навчаються протягом усього життя та критичних мислителів нашого регіону та нації.


Університет відмінності

UTA - це зростаюча компанія "Carnegie Research-1", яка займається дослідженнями "Найвища науково-дослідна діяльність", яка націлена на розкриття життя, інноваційне навчання та зацікавленість громадськості.

У Техаського університету в Арлінгтоні достатньо успіхів і успіхів. Наші висококласні академічні програми залучають найкращих та найяскравіших вчених з усього світу, а наші факультети та студенти постійно отримують національне та міжнародне визнання за їхні досягнення. Широта та глибина цих пожвавлень підкреслюють статус УТА як видатне місце для інтелектуальних пошуків та водію позитивних змін.


Університетські рейтинги

 • UTA був нагороджений R-1: Докторантура - Найвища науково-дослідницька діяльність за Класифікацією вищих навчальних закладів Карнегі, остаточний список для провідних докторських дослідницьких університетів у Сполучених Штатах. Це ставить університет у елітну групу з 115 установ, включаючи Гарвард, MIT і Джон Хопкінз.
 • Новини США
 • Новини США
 • За даними Military Times, UTA посідає № 12 у списку 2018 року "Краще для ветеринарів: коледжів", найвищого з будь-якого чотирирічного Техаського університету.
 • УПА № 9 входить до університету "Військово дружній", який на 2018 рік буде заснований Victory Media, який оцінює вищі навчальні заклади для демонстрації провідних практик при наборі та підтримці студентів післявоєнних.
 • Університет стрибнув 16 плям на національному рівні та 3 місця в глобальному рейтингу Центру світового університету 2018-19. UTA займає 150 місце на національному рівні та 558 місце у світі.
 • Прінстонський огляд назвав УТА одним із "Кращих західних" в її кращих коледжах 2019 року: рейтинги регіону за регіонами.
 • Різноманітність: проблеми у вищій освіті посідають УТА серед провідних університетів країни для надання ступенів студентам меншин. У 2017 році УТА була № 1 в Техасі для отримання ступенів бакалавра та магістра, присуджена афроамериканським студентам, № 1 в Північному Техасі, а № 12 у країні для отримання ступеня магістра, виданого іспанським аспірантам, № 1 в Північному Техасі. і № 18 в країні для отримання ступеню бакалавра, присудженого іспанським студентам, № 1 в Північному Техасі, і № 2 в Техасі для отримання ступеня магістра, присудженого всім студентам меншин, а № 21 в країні для отримання ступеню бакалавра та магістра, що надаються всі студенти меншості.
 • Факультет факультет UTA у рейтингу 15 відсотків американських коледжів та університетів для ветеранів дружби. Ранжування базується на результатах навчання для ветеранів, військовослужбовців військовослужбовців та членів їх сімей.
 • Військова вища освіта
 • Журнал Winds of Change під назвою UTA у своєму 2017-18 списку 200 найкращих шкіл для американських студентів з вищою освітою, третій рік поспіль він був визнаний.
 • УТА - це № 9 "Великих коледжів" 2017-18 рр. Рейтингу "50 кращих коледжів для освіти дорослих".
 • Форбс зайняв місце УТА № 191 у своєму списку 2018 Best Value Colleges.
 • UTA названий одним з "Кращих шкіл для латиноамериканців" журналу "Лідери латино".
 • Доповідь Інституту Брукінгса посідає Техаський університет в Арлінгтоні серед провідних державних університетів країни, забезпечуючи високоякісну освіту серед студентів з усіх рівнів доходу.
 • Асоціація жінок у галузі математики в 2017 році відзначила студентську кафедру УТА з інавгураційною нагородою за збір коштів та стабільності.
 • У 2018 році UTA назвали одним з кращих онлайн-коледжів для нетрадиційних студентів OnlineColleges.com. Він увійшов до списку №8.
 • УТА увійшов до найвищого рейтингу "Cool Schools" у 2017 році національним журналом "Сьєрра Клуб" Сьєррою. Сьєрра щорічно оцінює школи з широкого кола показників сталого розвитку, включаючи транспортування, видалення відходів, енергію, харчування та інновації в університетському містечку.
 • Американське товариство будівельних інженерних інженерних інженерних інженерів заслужило вищу освіту в університеті UTA в якості ступеня аспірантуру цього року в 2017 році.
 • Латиноамериканський мережевий журнал став UTA серед кращих найкращих шкіл країни в 2017 році.
 • Університет штату Нью-Йорк був призначений Кампусом за участю громади Карнегі у 2010-2020 роках Фондом Карнегі за сприяння викладання для обслуговування громад та державної шкільної системи.
 • У Прінстонському огляді включено UTA у своєму списку "Кращі 381 коледжі: видання 2017 року".
 • ValueColleges.com займає рейтинг UTA серед 50 найкращих вищих шкіл для 2017 року. Оцінки сказали, що місце розташування UTA дає студентам доступ до однієї з провідних економічних центрів країни.
 • Центр рейтингу світового університету розмістив УТА на номері 166 у Сполучених Штатах у своєму 2017 році. Це збільшення від 175 до 2016 року, 185 до 2015 року та 196 до 2014 року.
 • UTA зайняв 36-е місце в "Екологічному стовпчику" рейтингу Університетського коледжу "Уолл Стріт Джордж" / "Times" у вищому навчальному закладі 2017 року. Стовп розглядає склад тіла студента в кожному кампусі, допомагаючи студентам зрозуміти, чи вони опиняться в різноманітних, підтримуючих, та інклюзивне середовище, коли вони знаходяться в коледжі.
 • UTA зайняла перше місце в Техасі і 49-е місце в країні на переліку найкращих 4-річних коледжів для дорослих учнів у Вашингтоні Місяць за 2017 рік. Журнал вибрав коледж, заснований на даних Міністерства освіти і науки про комплексне опитування середніх даних системи середньої освіти та їх базі даних College Scorecard.
 • ValueColleges.com займає УТА № 42 у своєму списку кращих онлайн-вищих шкіл 2017 року.
 • Времена вища освіта займала УТА № 126 у своєму списку кращих університетів США у 2018 році.
 • УТА займає 141 місце в новинах США
 • Новини США
 • UTA є однією з 63 установ по всій країні , названих в Phi Theta Kappa в 2017 році передачі пошани, яка визнає перевагу в суспільній передачі коледжу Pathways .
 • UTA зайняв № 8 у кращих інтернет-коледжів ValueColleges.com у Техасі.

Державний університетський містечко в серці Північного Техасу

Зі зростаючою кількістю мешканців кампусу, UTA стала першокласним університетом для студентів, що прагнуть активного досвіду коледжу. Наші студенти беруть участь у надійному сегменті навчальних програм, які підготують їх, щоб стати наступним поколінням лідерів.

Засоби

Більше ресурсів. Менше конкуренції.

У нас є одне з найбільш неймовірних навчальних середовищ в Університеті Техас Системі. І студенти, які приїжджають сюди, швидко усвідомлюють, що вони дійсно мають доступ до всього цього. Від художників, які демонструють свою роботу в Галереї на UTA, до майбутніх медсестер, які реагують на надзвичайні ситуації у нашій Смартовій лікарні, наші студенти отримують шанс працювати в просторі, що розмиває лінію між світом, в якому вони вчаться, і тим, яким вони допоможуть сформувати .


Наші випускники роблять історію

Близько 65 відсотків 210 000 випускників університету живуть у Північному Техасі та сприяють нашому річному економічному впливу в регіоні 12,8 млрд. Доларів.


Наше лідерство

Ми з'єднуємо студентів зі своєю кар'єрою. Ми наділяємо нашим факультетом свої інтереси. І ми поставляємо світ свіжими ідеями та рішучим талантом. Те, що робить все це можливо, є наша сильна центральна організація, яка працює з ефективністю, чіткістю та чесністю.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

PhD

University of Texas Arlington

Метою аспірантури з інформатики є полегшення подальшого професійного та наукового розвитку студента. Доктор філософських наук (Ph.D.) програми призначені для підготовки с ... [+]

Метою аспірантури з інформатики є полегшення подальшого професійного та наукового розвитку студента. Доктор філософських наук (Ph.D.) програми призначені для підготовки студентів до проведення досліджень і розробок в зоні концентрації.

Типові області концентрації включають:

Комп'ютерні системи: паралельна обробка, якість обслуговування та управління ресурсами в розподілених системах, планування та балансування навантаження для паралельних та розподілених систем, інструменти для паралельного програмування, оцінка продуктивності, відмовостійкі обчислення, мережі з'єднання, мультимедійні системи, реальні -часові системи, дизайн системи пам'яті;Інтелектуальні системи: нейронні мережі, машинного навчання, планування, наукова візуалізація, розпізнавання образів, обробка природної мови, багатоагентні середовища, підтримка прийняття рішень;Інженерія програмного забезпечення: розробка вимог, поступова доставка, концептуальне моделювання, сценарні технології, формальні специфікації, об'єктно-орієнтоване програмне забезпечення, методологія проектування, тестування програмного забезпечення, технічне обслуговування програмного забезпечення, реінжиніринг програмного забезпечення, програмні процеси, системи реального часу;База даних: тимчасові бази даних, об'єктно-орієнтовані бази даних, моделі баз даних та мови, системи розподілених баз даних, методи індексації та хешування, концептуальне моделювання, захист даних, логіка та бази даних, оптимізація запитів, теорія реляційної розробки, користувацькі інтерфейси, сховища даних.Комунікації: мережі, бездротовий зв'язок, розподілені обчислення, мобільні обчислення, мультимедійні системи.... [-]
США Arlington
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Texas Arlington

Програма випускників забезпечує можливості для професійного розвитку у таких формах, як навчальні курси з підвищення технічної компетентності в галузі практики машинобуду ... [+]

Випускна програма надає можливості для професійного розвитку у таких формах, як: навчальні курси по підвищенню технічної компетенції в галузі практики машинобудування; тренінг через різноманітний досвід розробки, розробки, досліджень, експериментів та / або аналізу у спільних зусиллях з викладачами та однолітками; спеціальні курси навчання, необхідні для вступу в кар'єру, пов'язані з механічною інженерною дисципліною; кероване індивідуальне навчання під керівництвом факультету; і підтримка курсових робіт для програм, що ведуть до кар'єри, що вимагає міждисциплінарної компетенції.... [-]

США Arlington
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Texas Arlington

Метою програми вищої освіти в цивільному будівництві є підготовка студентів до постійного професійного та наукового розвитку відповідно до їхніх технічних інтересів. Студ ... [+]

Метою програми вищої освіти в цивільному будівництві є підготовка студентів до постійного професійного та наукового розвитку відповідно до їхніх технічних інтересів. Студенти, за сприяння факультету радника у сфері їх інтересів, планують свої програми навчання в одній з технічних областей цивільного будівництва.

Результати навчанняФундаментальні знання: випускники будуть командувати глибокими основними та прикладними знаннями на своїй спеціальній території в рамках своєї інфраструктури цивільної інфраструктури (КЕП).Незалежні здібності: Випускники матимуть можливість проводити велике незалежне та оригінальне дослідження, яке включає в себе збір інформації, розуміння процесу академічної або комерційної експлуатації результатів досліджень, демонструючи розуміння сучасних проблем дослідження, ефективного управління проектами, синтез та оцінка та відповідне поширення результатів досліджень.Критичне мислення. Випускники матимуть глибоку здатність критикувати та синтезувати літературу, переглядати результати та застосовувати знання, отримані з літератури, для розробки нових ідей, розробки та оцінки наукових досліджень, а також для оцінки, інтерпретації та розуміння даних, пов'язаних з їх спеціальністю в межах їх інтерес у сфері КЕП.Поглиблені знання: випускники продемонструють глибоке майстерність предмету на більш глибокому теоретичному та прикладному рівні, виходячи далеко за межі фундаментальних знань, отриманих у послідовності курсів бакалаврату, та знань вищого рівня, отриманих на послідовності курсу майстра.Ефективна комунікація. Випускники матимуть змогу конструювати узгоджені аргументи та чітко формулювати ідеї аудиторії за допомогою різних методів, конструктивно захищати результати досліджень, обгрунтовувати свої дослідження професії та сприяти зростанню громадського розуміння їх сфер досліджень.Професійний розвиток. Студент, який закінчує ступінь докторантури в галузі цивільного будівництва, повинен продемонструвати зацікавленість у продовженні навчання протягом усього життя шляхом отримання професійних ліцензій та отримання годин професійної підготовки шляхом відвідування конференцій, вищих навчальних курсів, коротких курсів та семінарів,... [-]
США Arlington
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Texas Arlington

Пропозиції курсу надають студенту можливість розширювати, а також поглиблювати свої знання в ряді галузей електротехніки. Студент, за допомогою радника факультету, може п ... [+]

Пропозиції курсу надають студенту можливість розширювати, а також поглиблювати свої знання в ряді галузей електротехніки. Студент, за допомогою радника факультету, може планувати програму в будь-якому з ряду галузей спеціалізації в галузі електротехніки або від пропозицій відповідних факультетів в галузі науки і техніки.

Аспірантура та дослідження пропонуються в таких сферах:... [-]

США Arlington
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Texas Arlington

Доктор філософії є ступенем досліджень. Ми віримо тим, хто отримує кандидатську дисертацію. від Департаменту менеджменту повинні бути талановиті та ентузіазні організатор ... [+]

Департамент менеджменту прийме заявки на нових студентів на осінь 2018 року. Термін подачі заявки на ранній строк - 15 січня 2018 року.

Доктор філософії є ступенем досліджень. Ми віримо тим, хто отримує кандидатську дисертацію. від Департаменту менеджменту повинні бути талановиті та ентузіазні організатори вчених. Вони повинні вміти критично оцінювати існуючі дослідження, транслювати та поширювати наукові знання своїм учням та їх громадам, проводити свої оригінальні дослідження, доповнюючи те, що ми знаємо, і що ми робимо в дисципліні менеджменту. Тому студенти, основним напрямком яких є менеджмент, отримують значну науково-орієнтовану підготовку.... [-]

США Arlington
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Texas Arlington

Випускна програма в галузі промислової інженерії призначена для забезпечення студента фундаментальними знаннями в різних галузях промислової інженерії та з можливістю під ... [+]

Випускна програма в галузі промислової інженерії призначена для забезпечення студента фундаментальними знаннями в різних галузях промислової інженерії та з можливістю підкреслити в конкретній області. Студент, який проходить докторську дисертацію, може спеціалізуватися в будь-якій галузі промислової інженерії, такі як загальна промислова інженерія, дослідження операцій та прикладна статистика, системи виробництва, логістика, корпоративні системи, управління підприємствами та ергономіка.... [-]

США Arlington
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Texas Arlington

Метою випускної роботи в галузі фізики є підготовка студента до подальшого професійного та наукового розвитку як фізика. Програма доктора філософії з фізики та прикладної ... [+]

Метою випускної роботи в галузі фізики є підготовка студента до подальшого професійного та наукового розвитку як фізика. Магістерські програми з фізики призначені для того, щоб дати студентам передові тренінги у всіх фундаментальних сферах фізики за допомогою формальних курсів та варіантів певної ступеня спеціалізації або участі в оригінальному дослідженні в одному з різних проектів, спрямованих факультету. Програма доктора філософії з фізики та прикладної фізики поєднує в собі традиційні елементи наукової докторської програми з курсами спеціально застосованих тем та стажування у технологічному середовищі. Він розроблений для підготовки висококваліфікованих фахівців з широкою перспективою предмета, який може підготувати їх однаково добре для кар'єри в академічних, у державних або промислових лабораторіях.... [-]

США Arlington
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Texas Arlington

Департамент фінансів та нерухомості затверджує групу когортних докторів наук у фінансах в осенний семестр кожного чергового року. Розмір партії залежить від фінансування, ... [+]

Фінансовий департамент прийме заявки для нових студентів на осінь 2019. Ранній термін подання заявки - 15 січня 2019 року.

Департамент фінансів та нерухомості затверджує групу когортних докторів наук у фінансах в осенний семестр кожного чергового року. Розмір партії залежить від фінансування, а також від конкурентного резерву заявників. Студенти проводять заздалегідь визначені курсові роботи в основних та допоміжних областях приблизно протягом двох років, після чого проводяться письмові та усна всебічна експертиза.... [-]

США Arlington
Січень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Texas Arlington

Кафедра пропонує ступінь доктора філософії (Ph.D.) в галузі хімії, яка призначена для кращої підготовки докторів наук хіміків, щоб насолоджуватися продуктивної кар'єри в ... [+]

Кафедра пропонує ступінь доктора філософії (Ph.D.) в галузі хімії, яка призначена для кращої підготовки докторів наук хіміків, щоб насолоджуватися продуктивної кар'єри в промислових лабораторіях, дослідницьких фондів або академічних установ. На додаток до традиційного доктора філософії навчальна програма, ця програма передбачає, що студент набуває робочих знань про тип досліджень, проведених у промисловості, і про обмеження (як практичні, так і філософські), за якими вона здійснюється.... [-]

США Arlington
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Texas Arlington

Мета докторантури ступінь в галузі ділового адміністрування з магістра в галузі інформаційних систем - розвивати вчених, здатних навчати і проводити незалежні дослідження ... [+]

Відділ інформаційних систем буде приймати заявки для нових студентів на весну 2019 року та осінь 2018 року. Ранній термін подання заявки на весну - 31 жовтня 2018 року. 15 січня 2018 року - ранній термін подання заявок на осінні заявки.

Мета докторантури ступінь в галузі ділового адміністрування з магістра в галузі інформаційних систем - розвивати вчених, здатних навчати і проводити незалежні дослідження. Головний акцент у нашій програмі - запропонувати навчання в наукових дослідженнях. Це досягається шляхом поєднання строгих курсових та дослідницьких заходів. Курсові роботи забезпечують фундаментальні знання в різних сферах інформаційних систем та дають змогу ознайомитись з теми досліджень, які цікавлять дослідників інформаційної системи. Він також включає курси з методології дослідження та методів аналізу даних. Студенти тісно співпрацюють із нашими всесвітньо відомими викладачами на індивідуальній основі з дослідницькими проектами, які мають широкі наслідки для промисловості та економіки. Студенти заохочуються представляти свої результати досліджень на конференціях та публікувати свої висновки в журналах. Студенти мають можливість отримати викладацький досвід, самостійно навчаючи один чи кілька класів.... [-]

США Arlington
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Turn it up