Прочитайте офіційний опис

Westcliff University був створений для забезпечення якісної освіти для студентів, які бажають вийти на швидкозростаючі сфери бізнесу та освіти. Westcliff University , який отримав своє первісне схвалення з Бюро приватної середньої середньої освіти в 1993 році (www.bppe.ca.gov), пропонує різні програми в коледжі бізнесу та коледжі освіти. Навчальна програма Westcliff University складається з програм випускників та бакалавратів у галузі бізнесу та освіти, а також інших сертифікаційних програм.

Хоча деякі школи викладають лише теоретичні концепції, Westcliff University готує студентів до практичних та теоретичних елементів, необхідних на ринку праці сьогодні. Westcliff University пропонує студентам, які працюють на денній формі, можливість записатись на інноваційні онлайн та гібридні дистанційні курси, які є зручними та доступними.

Westcliff University наголошує на важливості підготовки студентів особисто, академічно та професійно. Щоб переконатися, що його програми є інноваційними, сучасними та якісними, університет має керівництво та досвід членів своєї піклувальної ради та Консультативної ради з програм, до складу якої входять ключові лідери організацій, включаючи Google, Hyundai, Deloitte, Hewlett Packard , Hitachi Capital, Cox Communications, CATESOL, Офіс президента Каліфорнії, Каліфорнія, а також інші місцеві та національні підприємства та організації.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

DBA

Westcliff University

Доктор ділового адміністрування (DBA) призначений для кандидатів, які, вже завершили програму магістра, хочете надалі розвивати свою практичні та теоретичні знання про пр ... [+]

Доктор ділового адміністрування (DBA) призначений для кандидатів, які, вже завершили програму магістра, хочете надалі розвивати свою практичні та теоретичні знання про принципи, які регулюють глобальний бізнес. Програма WU DBA підкреслює передові прийняття рішень та лідерські навички, а також глибокі знання теорії і прикладних досліджень. Студенти мають можливість вивчити проблеми, що стоять перед бізнесом сьогодні, в тому числі корпоративної соціальної відповідальності, глобалізації та зміни керуючого. Відповідно до нашої прихильністю до професіоналів дорослих працює, у нас є один з небагатьох докторських програм в Південній Каліфорнії, що дозволяє студентам завершити свої докторські дослідження в гібридному або онлайн форматі. Результати продуктивності, які необхідні для завершення програми включають в себе: участь класу, у відповідь на питання для обговорення, написання наукових робіт, групові завдання, приклад аналізує, вікторини, середньострокові і випускні іспити (комплексна оцінка навчального процесу), а докторську Остаточний проект / дисертацію.... [-]

США Irvine
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Commencement 2018

Location address
Irvine, California, 92612 US